Seven insan neleri göze alır? Sevmekten korkar mısınız?

Sizi seven bir insan sizin için neler yaptı ya da tanıdıklarınız ya da siz onlar için ne yaptınız neler yapmak istersiniz?

0|0
18|20

En İyi Erkek Görüşü

• Korktuğu her şeyi karşısına alır yüzleşen, ufak bir an için ömrünü verebilen, ailesi izin vermediği halde gönlünün yönünü değiştirmeyen ve ailesini bırakıp sevdiğine giden, en yakın arkadaşını bırakıp sevdiğine giden kişi bunları göze almıştır sevdiği için...

Beni seven bir insan görmedim benim için bir şey yapan... ( Emrah hariç :) )
    Ben sevdiklerime neler yaptım? hmm... Bunu yanıtlamak istemiyorum, özel :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seven insan eğer gerçekten seviyorsa yapabileceği herşeyi göze alır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Sevdiğim için gecenin bir vakti bilmem kaç km araç kullanıp ellerimde çiçekler ve kalpli bir pastayla kapısına gittiğim ve yine sabahında işe döndüğüm bir anım var. Benim için yapan da oldu. 😂 bunu hissettiren çıkarsa insan yapıyor engel olamıyor kendine 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Bazen de hissettiğin halde yapmıyor yapamıyorsun. İşte o zaman pis koyuyor

• 1ay

Hadi ekledim 😂😂😂 ne sorcaksan sor bakalım

• 1ay

Xper müsade etmiyor

• Herkes herşeyi yaptı fakat kımse hiçbirşeyi hak etmedi.

Sevmekten korkmam fakat sevmeyi istemiyorum, boş iş bunlar

1|0
    0|0
  • Ben her şeyi göze alırım. Abisi varsa dayak yerim ona yazan varsa kavga ederim. Kıskanırım.

1|0
    0|0
  • Hic ask acisi cekmeme ragmen korkarim birine baglanmaktan ve bir kisi icin degerliysen cogu seyi yapar ama herseyi degil

0|0
    0|0
  • Sevince içimdeki canavar ortaya çıkıyo ona bakan rahatsız eden sırnaşan herkese saldırasım geliyo... o mutlu olmalı diyorum içimden...

0|0
    0|0
  • Sevmekten aslq korkmadim korkmam da ama sevgimi hak etmeyen birini sevmekten korkarim ve bu hep basima gelmistir malesef

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hiçbir şekilde aşktan korkmadım. Daha onun için bir şey yapamadım ama aklıma ne geliyorsa yapabilirim sanırım.

0|0
    0|0
  • Beni seven kız gözleme yaptı daha ne olsun bende onun sevgisini boşa çıkarmadım hiç bir zaman ve gözleme sini yidim 😋

0|0
    0|0
  • aşka inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Korkarım

0|0
    0|0
  • Her şeyi göze alır ama seven insan

1|0
    0|0
  • Hiç bir şeyi göze almam. Bizim Türk kızları şu prens bekleme hayalinden bir vazgeçmedi gitti. Tabi onları da pek suçlamamak gerek. ya dizi piyasası

0|0
    0|0
  • Sevmekten korkmuyorum. Sevdiklerimden korkuyorum

0|0
    0|0
  • Tum hayatimi bir kenara birakmayi goze aldim.

0|0
    0|0
  • Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm. Ben senin için yaşamayı göze almışım

0|0
    0|0
  • ölmeyi desem yalan söylemiş olurum tabiki :)

0|0
    0|0
  • korkar oldum

0|0
    0|0
  • ewet artık korkuyorum

0|0
    0|0
  • Değecek ise herşeyi göze almalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Seven insan bağlanmayı göze alır. Sevmekten korkuyorum bu yuzden

1|0
    0|0
  • Ben sevmekten korkarım şahsen çünkü sonunda mutlu olma veya olmama ihtimali var ben ölümü bile göze alırım ama karsidakini bilemem

0|0
    0|0
  • Korkarım cok sevemem kimseyi

0|0
    1|0
  • Seviyorum dedi bir bok yapmadı bende hadi ordan i bastım. Sevmek istemiyorum artık hayır uzak olsun

1|0
    0|0
  • Artık korkuyorum..

0|0
    1|0
  • insanlara baglanmayin

0|0
    0|0
  • Sevgi deyince bile içim sıkılıyor. Umarım herkesin sevgi için yaptıkları değen biri olur. Yoksa benim gibi senelerini veren boşuna mücadele eden biri olursunuz. Olmuyor mu? Bırakın gitsin. 😕

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben zamanında neler yaptım da olmadı o yüzden yalnız ölecem kesin :)
      sen üzülme belki ilerde olır

• 1ay

Üzülmüyorum artık. Umarım her şey dilediğimiz gibi olur bir gün. :))

• 1ay

Amin 😊

• İlkinde darbe aldım ama ginede pes etmedim yıkılmayacam dedim bu sefer daha kötü yıkıldım o yzuden de kismeye güvenim kalmadı tamamıyla korkuyorum artık birine aşık olmaktan

0|0
    0|0
  • Herşeyi göze alır, korkmuyorum sevmekten.

0|0
    0|0
  • seven insan mücadele eder

1|0
    0|0
  • Sevmekten korkarim herseyi goze alirim ama buna degmesi gerek 😊

0|0
    0|0
  • Fedakarlık lazım her iki taraf için zaten sevgide ne aldigin değil ne verebildigin önemli.

0|0
    0|0
  • Korkmam

0|0
    0|0
  • Aşka tövbeliyim 😒

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • neler yapmazki

0|0
    0|0
  • sana böyle platformlarda sevgilimin yanında osursam sıçsam benden soğur mu çorabımın delik olduğunu görse beni sevmekten vazgeçer mi gibi saçma sapan sorular sordurmaz seven adam

0|0
    0|0
Yükleniyor...