Çok utangaç birisi olmaktan kurtulmak istiyorum?

2. sinifta başladi bu sinifta parmak kaldirmaya bile çekinir oldum sinifca piknige giderdik ben utancimdan konuşamazdim birisi bana birşey söylese heyecanlanir nefes alamiyo gibi hissedip kizarirdim. liseye başla duzelirsin dediler başladim o zamanda aynı şekildim herkese yuzum bazen kizariyor bu bir hastalik dedim ve bu yalana sevk ettirdi beni. tabi hastalik yalani bir yere kadar arkadaslarim okulda benimle dalga gecerdi yanina cagirirdi beni utandirirlardi gerci utandirmalari için nasılsın demeleri yeterdi neyse sonra universiteye git duzelirsin dediler gittim yine sonuc ayni psikolojik tedavi aldim ilac verdiler yine ayni ben utandigimda yuzumun kizarmasini istemiyorum eve gelirken bir arkadasimi gorunce yolu uzatiyorum çok merak ediyorum yuz kizarmamasi nasil bir duygu :( sirf bu yüzden kac kere canima kiymak istedim biliyorum yanlis ama ne yapayim utangaclik benim hayatimi bitirdi sokaga cikamiyorum okulu biraktim ne kadar guzel hayallerim vardi benim oysa.. sizden tek istedigim bana yardimci olmaniz nasil kurtulurum bu hastaliktan sadece onu bilmek istiyorum nolursunuz bana yardim edin gerçekten çok kötü durumdayim ben artik odama kapanip gizli gizli aglamak istemiyorum bende insanlarin arasinda durmak istiyorum nolur yardim edin :(

0|1

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...