Yeni araba alacağım. Tavsiyeleriniz neler?

Arkadaşlar merhaba ben polisim aylık 4500 lira maaş alsamda 2400 lirası konut kredisine gidiyor ve de başlıktada belirttiğim gibi araba almak istiyorum daha çok jeep tarzı arabalar hoşuma gidiyor. Elimde 60 bin lira civarı bir para var ailemde ve akrabalarımda para yardımında bulunucak en fazla 100 bin belki 110 bin lira dolaylarında araba almak istiyorum. Jeep ya da tarzı ya da lüks güzel araba önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Turkiye de arabaya para verilmez herkes kasap. Paran heran çöp olabilir. Ayrıca polissin. Ne olacağın belli mi. Git ikinci bir el araba al. Ev kredin bitince sıfırını alır rahat edersin.

0|2
    0|0
    • 1ay

Ailemin maddi durumu iyi biraz ona güveniyorum yoksa polis maaşıyla nasıl alayım

En İyi Erkek Görüşü

• Vergisi yüksek, yakıt tüketimi çok yüksek, yedek parçası çok pahalı. O paraya 2. el alabilirsin, onda da eskime payı muhtemelen daha fazla arıza çıkarır, ciddi sıkıntı. Hiç girme derim, yazık edersin parana diğer yandan o arabaların tekrar satışı da kolay olmuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hyundai ix35
    BMW x5 ( ben sevmiyorum ama yazdim yine )

0|0
    0|0
    • 1ay

Bmw çok yakıyomuş sanırım tercihim değil :) Hyundai ix35 de göze hoş geliyor bir araştırayım teşekkürler yorumun için

• Arabanin taksidi vergisi deposu muayenesi carti curtu derken 4500 den iceri girersin.

0|0
    0|0
  • Audi Q5 güzel gibi. Bir arkadaşım almıştı. Sanırım fiyatı da 100 000 gibi bir şeydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• spor düşünürseniz: s2000 ya da eski kasa audi tt
    arazi suv olarak: honda crv ya da dodge nitro.

benim önerilerim tt ve nitro olacaktır ama siz bilirsiniz. normal binek olarak düşünürseniz VW CC ya da İ30

0|0
    0|0
  • suzuki vitara

0|0
    0|0
  • nissan quasquai artik nasil yaziliyosa anladin sen alabilirsin

0|0
    0|0
  • Golf jetta pasat
    Seat leon

0|0
    0|1