Biseksüel olup erkek gibi hissettigim için dışlandım?

Küçüklüğümden beri hiç bebeklerle oynamak istemezdim annem zorla elime tuttuşturup kızlarım arasına yollardı eve kızlarla arkadaş olabiliyordum ama isteksizce. ne zaman erke gibi giyinmek istesem yapamıyordum özgüvensizdim okulda etek giyiyordum ve şaçım hep yukardan sıkı bir at kuyruğu oluyordu bir gün okul pantolunuyla geldim bütün kızlar bana tip tip baktı bir dahada giymedim. 13 yaşıma geldigimde okullar açılalı 1 ay falan olmuştu bana bir özgüven geldi attığım eteği giydim pantolonu dedim kim ne derse desim bıktım artık saçlarımıda kendim erkek gibi şekilsiz bir sekilde kestim annemden habersiz tam bir erkek gibi gittim okula insanalr bana tip tip bakıyordu ama gercekten mutluydum kendim gibi hissediyordum. o gün eve geldim annem şekilsiz kesilmiş saclarimi gördü asla izin vermezdi kestirmeme sonra kuafore gidip duzelttirdi ilk defa bir şey demedi gercekten çok mutlu olmustum. çok yakın bir arkadaşım vardı ve ona biseksüel olduğumu söyledim yani hem erkek hemde kadinlardan hoşlandığımı tepki vermedi hatta destekledi fakat küstüğüzmüde bunu bütün okula yaydı daha 13 yaşındaydım ve içime kapandımher gece allahım yaptıgım yanliş bir şey ise canimı bende al diye ağlayarak dua ettim hiç arkadaş edinmedim sadcee okula gittim eve geldim ders çalıştım bu sürede ders notlarimda baya yükseldi ve iyi puanı yüksek bir liseyi kazandım. Liseye geçince çicek gibi bir anda açıldım sosyal hayatım olmaya başlıyordu yavaş yavaş. sonra bir kızdan hoşlanmaya basladim ve onunla 1 ay çıktık Sonra ordada biseksüel olduğum yayıldı bütün kızlar ve erkekler benden uzaklaştı ve tekrar içime kapandım intihar etme aşamasına geldim ve çok fazla zorbalığa uğradım ve şımdi Üniversiteye hazırlaniyorum ve ordada aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum artık cidden insanalardan bıktım hatta bazen üniversoteye bile gitmek istemiyorum ann bunu hala bilmiyor bilirse beni evlatliktan reddeder babam öldü ne yapcağımı cidden bilmiyorum uzun oldu ama lütfen bana bir akıl verin.

0|1

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...