Biseksüel olup erkek gibi hissettigim için dışlandım?

Küçüklüğümden beri hiç bebeklerle oynamak istemezdim annem zorla elime tuttuşturup kızlarım arasına yollardı eve kızlarla arkadaş olabiliyordum ama isteksizce. ne zaman erke gibi giyinmek istesem yapamıyordum özgüvensizdim okulda etek giyiyordum ve şaçım hep yukardan sıkı bir at kuyruğu oluyordu bir gün okul pantolunuyla geldim bütün kızlar bana tip tip baktı bir dahada giymedim. 13 yaşıma geldigimde okullar açılalı 1 ay falan olmuştu bana bir özgüven geldi attığım eteği giydim pantolonu dedim kim ne derse desim bıktım artık saçlarımıda kendim erkek gibi şekilsiz bir sekilde kestim annemden habersiz tam bir erkek gibi gittim okula insanalr bana tip tip bakıyordu ama gercekten mutluydum kendim gibi hissediyordum. o gün eve geldim annem şekilsiz kesilmiş saclarimi gördü asla izin vermezdi kestirmeme sonra kuafore gidip duzelttirdi ilk defa bir şey demedi gercekten çok mutlu olmustum. çok yakın bir arkadaşım vardı ve ona biseksüel olduğumu söyledim yani hem erkek hemde kadinlardan hoşlandığımı tepki vermedi hatta destekledi fakat küstüğüzmüde bunu bütün okula yaydı daha 13 yaşındaydım ve içime kapandımher gece allahım yaptıgım yanliş bir şey ise canimı bende al diye ağlayarak dua ettim hiç arkadaş edinmedim sadcee okula gittim eve geldim ders çalıştım bu sürede ders notlarimda baya yükseldi ve iyi puanı yüksek bir liseyi kazandım. Liseye geçince çicek gibi bir anda açıldım sosyal hayatım olmaya başlıyordu yavaş yavaş. sonra bir kızdan hoşlanmaya basladim ve onunla 1 ay çıktık Sonra ordada biseksüel olduğum yayıldı bütün kızlar ve erkekler benden uzaklaştı ve tekrar içime kapandım intihar etme aşamasına geldim ve çok fazla zorbalığa uğradım ve şımdi Üniversiteye hazırlaniyorum ve ordada aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum artık cidden insanalardan bıktım hatta bazen üniversoteye bile gitmek istemiyorum ann bunu hala bilmiyor bilirse beni evlatliktan reddeder babam öldü ne yapcağımı cidden bilmiyorum uzun oldu ama lütfen bana bir akıl verin.

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede liseye göre biraz daha açık fikirli insanlar var rahatlarsın üniye gittiğinde hangi şehire gideceğin de önemli tabi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her gerçek her ortamda söylenmeye gelmiyor malesef. Yanlış kişilere güvenmişsin. Türkiye ortamı henüz böyle şeyleri kabullenmeye alışkın değil o yüzden lgbtden arkadaşlar edin onlarla yaşa içinden gelenleri. Ve üniversite ortamında belli etme derim ben

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sana nacizane tavsiyem once tam kararini ver ya erkekler ya kizlar. ondan sonra kaan rahat olur lezbiyen der gecerler cok takilmazsin

1|0
    0|0
  • Hissettiğin şeyler için sakın kendini suçlama. Üniversite de seni böyle sevip kabul edecek insanlar muhakkak çıkacaktır karşına. Mutlu olman dileğiyle.

1|0
    0|0
  • Ben sahsen bisexuel kizlarla vakit gecirmeyi hetero olarak gercekten diger kizlarla ge irdigim vakte degisirim ve hic umrumda da degil senin ne yaptigin sonuna kadar arkandayim

1|0
    0|0
    • 1ay

Bis bir arkadasim var aslinda sevgilimin kankasi bau de okuyor kiz ve gayette cok cevresi var takmalarindan bile bahseder rahat olacaksin sizden nefret etmiyoruz insanlar buyuyor yik tabularini

• uyan kalk geldik

1|0
    0|0
  • önemli değil insanları takma sen kardeşim dertleşicek birini istersen ben burdayım

1|0
    0|0
  • bence bir psikoloktan yardm almalısın

1|0
    0|0
  • iyide neden insanların ne düşündüğü bu kadar umrunda

1|0
    0|0
    • 1ay

çok calıstım yenmeye ama olmuyor ve gercekten sadece laf atarak gecip gitmiyorlar

• 1ay

senı tanımakk ısterdım

• Çok uzun yazmışsın gerçekten içini dökmeye ihtiyacın var. Profesyonel destek almanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Ve kızımız patlak çıktı
    Mutlu son
    The End.

Selam depozitolu kız,
    En kısa zamanda bir psiko'dan yardım al
    Burda yarım akıllı pancar ekmeklerine sakın bulaşma, iyice kavşaktan çıkarsın şerefime.

0|0
    0|1
  • sen bir doktordan uzman destek almalisin durum ciddî bayağı

0|0
    0|0
  • Sen biseksüel olduğundan emin misin? Erkek gibi olmak isteyip bir kızla çıkmışsın. Bence lezbiyensin. Hem Üniversiteye gidince bir erkekle çıkarsan biseksüel olduğunu kimseye söylemek zorunda kalmazsın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Cevap vermedin? Biseksüel olduğundan emin misin bunu merak ettim. Çünkü erkek gibi olmak isteyip kızlara aşık oluyormuşsun.

• 1ay

Bu arada bence bu biseksüelliğe yeni isim koysunlar. Kız gibi hissedip giyinen biseksüellere ayrı isim. Erkek gibi hissedip giyinenlere de farklı isim versinler.

• 1ay

Bu arada sorum vardı ona cevap versen bir de son merak ettiğim bir konu var onu da sorsam sonra mesaj atmam daha söz

• Ben de senin gibiyim. Tam tersiyim yani, kadın gibi olmak istiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım benim cinsel tercihlerimizin çok farklı olduğu tonlarca arkadaşım var. aseksüel olan bir arkadaşım bile var. üniversite kendi çevreni daha rahat oluşturabileceğin bir yer. çevrende dar kafalı insanlara yer verme. seni sen olduğun için sevecek insanlar bul. insanlar cahil, hatta kara cahil. o yüzden üzülme sıkma o güzel canını. insanlar kendilerinden farklı olandan hep korkar. korkma, her birimiz hayatın bir rengiyiz. farklılıklarımız var oluş sebebimizdir. seviyorum seni :)

1|0
    0|0
  • Canım öncelikle tarz olarak erkeksi olmak istiyorsan bile tam olarak kızlardan hoşlandığını gizlemelisin. Kendi iyiliğin için. Bir sevgilin olsa bile bu gizli olmalı dışarda sevgilinle yakın arkadaş gibi olmalısınız ve sevgilin olan kız dışında asla kimseye yaymaman gerek biseksüel olduğunu. Sakın bak mahvetme üniv. hayatını da. Gideceğin şehire de bağlı doğu kesimine gidersen asla ama asla açıklama belki izmirde biraz rahat olursun

1|0
    0|0
  • Her bayan biseksuel dır

0|0
    0|0
  • Dıslarlar tabi :/ ama senin elinde olan bişey değil kendini üzme

1|0
    0|0
Yükleniyor...