Kürt ile evlilik siz evlenir misiniz?

ırkçı asla degilimm. ama günümüz olaylari kürt erkege kiz vermeye pek yanasmiyorlar siz olsaniz ne yapardiniz. bir yandan cok üzücü bisey ırkçılık bu. ama bir yandan olan olaylar...
siz olsaniz kürt ile evlenir misiniz

0|0
16|27

En İyi Erkek Görüşü

• "ırkçı asla degilim. AMA" dediysen iş bitmiştir.. Bal gibi de ırkçısın. Şahsen benim için ırk inanç fark etmez. Sadece demokrat ilerici insanlarla bu akrabalığın kurulmasını onaylarım.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kurt, türk, müslüman, yahudi hepsi insan ve kimsenin kimseden degeri yok. Adam olsun yeterli. Evlenirim neden evlenmeyim. Bir müslüman adam öldürdü diye tüm müslümanlar öldürecek diye bir kural yok. Kürt evlilig hakkinda ki düsüncem biraz buna benziyor.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• en büyük ırkçılığı bu soruyu sorarken yaptın bence.

2|1
    0|0
    • 1ay

ben yapmadım. ama böyle bir gercek var yalan mi?

• 1ay

kime

• 1ay

sana soruyorum bende neye gore ayiricaksin sennkurtsun turksun diye memlekete goremi konuşmasına gore mı kime deniyor kurt

• İlla ırktan bahsediceksek eşini öldüren türk de var kürt de. Ahlaksız türk de var ahlaksız kürt de. Sorun başlı başına ırkçılıktan ibaret zaten sorunun cevabi bile ırkçılıkm

1|1
    0|0
    • 1ay

alakaso yok. böyle bir durumu sordum ben. illa ki boyle seyler oluyo.

• 1ay

Ben de doğuluyum ama 1 yasimda beri izmirdeyim uzun zamandir birlikte oldugumuz komşular bile anneme kizim olsaydi senin oglana verirdim derler hersey karakterle ilgili ama malesef ulkemizde bu tarz cahillik var

• evlenirim insan olması önemli. kürt ama karakterli çok insan var. türk olup karaktersiz olan da. ırk bir üstünlük kalite göstergesi olamaz

1|1
    0|0
  • Aradığım kriterlere uyuyorsa bir Uganda'lı ile bile evlenirim, ırkların önemi yok..

1|1
    0|0
  • Gunumuz olaylari derken? Zaten irkciliga canak tutmus oluyorsun boyle dusunerek.

1|1
    0|0
  • insan dedigin kendini geliştirmiş olcak.

1|1
    0|0
  • askerliğimi sırnakta yaptım bir kız arkadaşım vardı çok yalvardım senide giderken götüreyim diye abim evlenmeden olmaz dedi gelmedi doğru dürüst türkceyi dahi konuşamıyordu ama ben onu çok seviyordum insan olduktan sonra dil din ırk ne farkeder

1|1
    0|0
  • İnsanları seçemedikleri şeylere göre ayırmak çok saçma.

0|1
    0|0
  • Evlenirim.

1|1
    0|0
  • bu soruyu paylaşarak kendini ırkçı zaten ilân ettin kıvırma boşuna sende buna inanıyosun ki bu paylaşımı yaptın !!!

0|1
    0|0
    • 1ay

alakaso yok. cevreden dolayi sordum

• 1ay

yoksa benim de kürt arkadasim vardı cok da iyi kiz ama baska bir arkdasim var esi kurt pkk sempatizani. yani baska mevzular olabiliyo ya da cevre de aile de istememe durumu.

• 1ay

Kendinizi böyle koşullandırmayın beş parmağın beşi bir olmadığı gibi buda bir değil öküzün biri kuyuya taş atmış sonrasında herkes bu olur die düşünüyor kürt kökenli ailelerdeki huzuru bir görsen hiç çıkmaz istemessin aile kavramını orda öğrenirsin asıl kahvaltı öğlen yemeği akşam yemeği hep bir mutluluk huzur çünkü içinde sıcacık bir temeli var bide bu yönden bakmalısın başkalarının sözüne değil karşındaki kişi yürekli ise fedakâr bir yapıya sahipse bu tohumdan yani ana babadan gelir o zamanda gerisi teferrruat dediklerim aklında bir yere not et gün gelir yaşarsan o zaman dersin bir zamanlar bunu bana biri söylemişti die

• Kürt olmasından çok, PKK lı olup olmadığı önemli..

1|1
    0|0
  • Ben insan ayırmam. Yaparım eğer ülkesini seven Atatürkçü biriyse neden olmasın?

1|1
    0|0
  • pkk lı deyilse sıkıntı yok

2|1
    0|0
  • Evlenirimmmm sonucta türkiye sınırları icinde orf adetleri olan insanlar bunu soracağına rus ya da almanla evleniyorim dersen tebrik ederler türk milleti bu kadsr geri kalmis maalesef

0|1
    0|0
  • aşkın yanında ırkın önemi yok evlenirim

0|1
    0|0
  • erkek evlense sorun degil kiz evlenirse sorun

0|0
    1|1
  • Ben kurdum zaten

0|1
    0|0
  • evlenmem

0|0
    0|1
  • insanları ırklara göre ayırmayın

0|1
    0|0
  • hayir

0|0
    1|1
  • Asla evlenmem

0|0
    2|1
  • evlende çocuğun kültür komasına girsin

0|0
    1|1
    • 1ay

evet boyle bir durumda var tabi

• 1ay

senin ailen farklı onunki farklı sizde anormal olan şey onlarda normal olur çocuğu dağa çıkartırlar sonra

• Kafayı yormamak lazım. Herkes kendine göre birini mutlaka bulur.

0|1
    0|0
  • Artık yokkkkkkkkkk 👎
    Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak

0|0
    0|0
  • Benim Sevgilim mardinliydi fakat Vermedi Kansızlar Dedikleri ifadede aynen Bu Sekilde Bizde turklere Kız Yok :( Dırım bu Sizde EvLENmeyin :/

1|1
    0|0
    • 1ay

Bunlar pkk lımıki türke kız vermediler?

• 1ay

O lafı yuttururdum onlara ya neyse boşver

• 1ay

@BadStar Bırak kardesim gerek yok gerginliğie :(

• Allah korusun büyük konuşmak gibi olmasın olmaz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• Evlenirim. Ne iyilik gorduysem hep kurtlerden gördüm ama pkkli degiller cevremdekiler. Pkk karşıtı ve lanet okuyan insanlardir.

2|1
    0|0
  • evlenirim ırkçı değilim

1|2
    0|0
  • Hem irkci deilim diyon hem boyle bir soru?
    Irkci deilsen kürtleri bir irk diye gorme insan diye gor..
    ve insanlarin iyi ve kotusu vardir..

0|1
    0|0
  • Ben ırkçı değilimde babam için aynı şey geçerli değil... Valla kürtlerin kuralları ağır oluyo beni iki günde kapıya korlar 😄

1|0
    0|1
  • Iy hayır.

0|0
    0|1
    • 1ay

Umarım bir kürde ömrünün sonu da olsa unutamayacağın kadar çok aşık olursun lakin evlenemezsin. Bu cümlem sana yeter

• 1ay

@lalala35 Hahahah öyle bir şey olmadı üzgünüm canım sevgilim avrupalı muah

• seviosan evlen tabi

1|2
    0|0
  • Hep aynı muhabbetler hep asagılama hep hor görme (!) belli ki ırkcılık az da olsa içinde barınıyor herkesin kendine özgür düşüncesi tabiki Ben türk'le evlenmem siz de Kürt le evlenmeyin abi bitti nokta

0|0
    0|0
  • kürt sevgilim vardı ama ayrıldık ailem yüzüdnen

0|0
    0|0
  • kurt veya turk ne fark eder adam olmasi insan olmasi ben bir kurt kiziyim yani ingilizle evlene bilirim bu kaderdir ve ayrim yapilmaz.

0|1
    0|0
  • seviyosam evlenirim net

0|0
    0|0
  • Önemli olan insan olması

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum fransiz kaldim

0|0
    0|0
  • Aşık olduktan sonra s... ırkını da ırkçısını da. Önce insan!

0|1
    0|0
  • Eski erkek arkadasımın annesi kürttü ve hdp yi desteklediklerini öğrendim hemen ayrıldım teröristlerle işim olmaz

1|0
    2|0
    • 1ay

Ben HDP liyim ben terorist miyim bayan cahil? PKK yandaşları terör örgütü üyesi olurlar aç bir siyaset kitabı oku

• 1ay

@lalala35 benim gözümde hdpliler pkk sempatizanı. Gerisi beni ilgilendirmez

• 1ay

@lalala35 yazan sensin zaten😂

• Seviyosam evlenirim

0|2
    0|0
Yükleniyor...