Mega holding hakkında?

Bu network şirketi hakkında bir bilginiz var mi internet sitesi falan satiyolar 2bin TL ye?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bak sana bildiklerimi söylüyorum
    Bizim mahellede geçen sene yayılmaya başladı
    Arkadaşlarım esnaf abilerim hepsi girdiler ve sonra hepsi paralarını kaybettiler ve kötü olan ise sadece 2 bin laraya olmadı hepsinin itibari yerlere gitti o yüzden dusun taşın derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çok kazandırdıklarını iddia ettiklerinde öyleyse giriş ücretimi karşılayın ben size kazanınca 10 katı vereceğim dediğimde hiçbirinden gık çıkmadı. boş işlerr. :)

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma kardeşim. Kaç kişi girdi ve çıktı. Olan 2 bin liralarına oldu

0|0
    0|0
  • Sakın ama sakın girme o boş işlere arkadaşım girdi 2 milyarı boşa gitti

0|0
    0|0
  • Ne kadar mal varsa orda ya başka bişey değil 😂

0|0
    0|0
  • evet kuzenim yapıyor mega da :D

0|0
    0|0
  • oraya 3 bin tl verdim. sakın bulaşma.

0|0
    0|0
  • milleti dolandıran bir şirket

0|0
    0|0
  • evet var zincir leme bir şirket

0|0
    0|0
    • 1ay

bak aslini sorarsan çok uzun bir anlatimi var bunun para kazanabilirsin fakat çevren yok ise hiç bulaşma cnku tamamen çevreye bağlı bir sektör örneğin sen site aldın sana site satan kişi para kazanıyor bu sefer sen bir baskasina site satıyorsun seni bu işe kazandıran kişi yine para kazanıyor senin satış yaptığın kişi bir başkasına satış yapıyor bu sefer sende para kazanıyorsun bu sekil de sistem ilerliyor eğer çevren geniş ve elit bir ortamın varsa başarılı olabilirsin bende yaptım benim arkadaşlarımda yaptım mega holding gibi kurumlar benzerleri onlara da bir göz at düşünürsen

• onların işi adam dolandırmak ve ayakta kalabilirsen zamanla sende dolandırıyorsun

0|0
    0|0
  • Dolandırıcılar.

0|0
    0|0
  • servar satıyorlar güya ama aslında umut satıyorlar

0|0
    0|0
    • 1ay

nasil yani

• 1ay

şöyle zengin olacaksın şöyle para kazancaksın sadece oturarak gezerek iki süslü cümlelerle umut satıyorlar işte bulaşma sakın

• Milleti boyle kandiriyorlar

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...