Erkekler benim gibi çirkinkizla arkadas olmak ister mi?

😞😞😞Erkekler benim gibi çirkinkizla arkadas olmak ister mi?
Seneye üniversite ye gidicem 😞kizlar kötü 🙁birinin arkasından konuşuyor hep 😡
Sevgili istemiyorum zaten ben cirkin olduğum için bir erkegi sevmeyi veya sevgili istemeyi hak olarak görmüyorum 😟aleyna tilki gibi kızlar varken ben kiz degil danaya benziyom🙁🙁
Zaten bütün erkekleri öyle kizlar kirletiyor ben sadece kanki istiyom erkek 😘boyle beni gülümseten yüzümü güldüren semih öztürk gibi biri olursa cok iyi olur 😂😂😂ben hiç uzgun olmam mutluluk hormonları ☺☺salgılarım😊onun gibi bu kardesim olsun 😞 ben birini sevdim o beni sevmedi bu saat en sonra kimseyi sevmem zaten 😞aynı şey olmasın diye

0|0
21|83

En İyi Erkek Görüşü

• Yemin ederim var ya çirkin olsan teselli edeceğim yazdıkların duygulandırdı adeta hak bulmuyorum falan aynı zamanda saçmaydı ama çirkinde değilsin ki?
    Hatta yüz hatların gayet iyi ve şu an tatlı komik kız edasındasın.
    Allahın gücüne gider ne insanlar var ayıp bence.
    Ama en doğrusu çünkü Aşk kaka, kaka.
    Bende karşıyım.
    Ayrılığı ve uzun süreli bakışmalar sonucu kurgular yazarsın sonra rezil olacak yanıt alırsın ve yere çömer 15 dakika avel gibi bakarsın.
    Ama ayrılıkta o kadar koymuyor veya aşk bitti diye koymuyordur belki de.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanal dünyadaki insanlara bakarak neden degerlendiriyosunki kendini aleyna tilki falan aleyna tilki gibiler yalnizca vucudu icin sevilir kullanilip atilir kardeşim ayrica sen çirkinde deilsin gayey tatli hos bir kizsin bu yaşlarda kendini boyle gormen normal zaman gectikce olgunlaştikça degişir bu cumleler Allah guzel insanlara rast getirsin sadece seni sen oldugun icin sevebilcek olan insan elbette vardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Öncelikle hak etmiyorum filan nedemek? Tabiki sende sevmeyi sevilmeyi hakediyosun. Söylediğin tarz kişilerle fazla muhatap olma senin yararına olur zaten sevgili istersin istemezsin senin bilecğein iş ama çirkin filan değilsin arkadaş bulabilirmisin tabiki olabilir ama iyi seç erkekler genelde farklı gözle bakarlar.

0|0
    0|0
    • 1ay

reis mevzu öleya kız kesinlikle tipsiz dgil hatta güzel ama ben mesela 168 boyunda 62 kilo civarında kesinlikle yakışıklı olmayan biriyim bende bu na benzer soru sordum kızların yarısı bana sokaga çıkma öl intihar et falan dedi

• 1ay

Ben olanı söylüyorum hayal kurmanın anlamı yoj

• 1ay

Hayırlı sabahlar cidden anlam veremedim bu konuşmalarına.

• ya universite ortami cok farkli tamam dedigin gibiler var eyvallah ama her telden insan var hic belli olmaz kimin seni begenip begenmeyecegi sen karamsarliga kapilma daha yasin kucuk su hayatta herkesin karsisina biri elbet cikar birgun Şu an dusunmen gereken seyler bunlar degil bence bosuna canini sikma oldugun gibi davran yapmacik olma yeterli bence

0|0
    0|0
  • Kafası boş olanlar tiple ilgili yorumlar yaparak bu eksikliklerini örterler. Şirin bir kız çocuğusun, eminim yaşın ilerlediğinde güzel genç bir kız olacaksın. Herşeyden önce tipine bakan insanlarla değil, zihnine ve birikimine bakan insanlarla arkadaşlık kur ki güçlü bir geleceğin olsun.

1|0
    0|0
  • Bir kuaföre ve giyime bakar..

0|0
    0|0
  • isterim ama 15 yasindasin sanki

0|0
    0|0
  • Kafası boş olanların oldugu bu site de, azgınlığın en had safhada olduğu bu vakitte, kendi resmini paylaşman doğru olmamıs.

Kaldı ki makyajla güzel olacağına doğallığınla övünmeni tavsiye ederim. En azından bir çok kız gibi makyajla özgüven kazanmaya ihtiyacın yok ;)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı abim hayırlısı

2|1
    0|0
  • Kendini yererek övgü toplayıp ego mu kasıyonuz leen burda!! :D

0|0
    0|0
  • gayet güzel bir kizsin kendine Haksızlık etme bence :)

0|0
    0|0
  • Kızım çok tatlısın yaşım küçük olsa ne yazardım sana be ama biraz bakım yap, saçlarına model ver, dar giyin ufff

0|0
    0|0
  • 1. çirkin değilsin.
    2. çirkin olsan da arkadaş olurum, dost kanka her şey oluruz tiple ne alakası var :D

0|0
    0|0
  • Bu devirde güzel kızlar karaktere bakıyor çirkin kızlar karşısındaki erkeğin tipine sende milletin tipine bakma adam ayırma illaki sanada bakan olur

0|0
    0|0
  • Çirkin değilsin bence özgüvenin eksik. Biraz kendine güven. Ayrıca arkadaş da bulursun merak etme. Arkadaşlık ilişkisi dış görünüşle olmuyor 😉

0|0
    0|0
  • İstemem.

0|0
    0|0
  • çirkin değilsin az kilo ver idare edersin olur sevgilin

0|0
    0|0
  • ne çirkini ya saçlarına guzel bir sekil ver cok tatli bir kızsın sana kim cirkin demişse halt etmis valla

0|0
    0|0
  • Arkadaş olunur ama sevgili olunur mu bilemem

0|0
    0|0
  • Çirkin değilsin. Gayet güzelsin.
    Zamanla vücut ve yüz hatların oturacak. O zaman daha çekici olacaksın

0|0
    0|0
  • Ama sen neden böyle düşünüyosun. Çok yanlış düşünüyosun ve kendine haksızlık ediyosun 😊

0|0
    0|0
  • isterler :D tabiki

0|0
    0|0
  • Harbi çirkinmişsin 😊

0|0
    0|0
  • Evet geldim 😄

0|0
    0|0
  • Bilardo biliyon mu bilardo?

0|0
    0|0
  • Bende ayni salla

0|0
    0|0
  • gayet güzelsin bence

0|0
    0|0
  • Daha yaşın kaç yeğenim senin ^^ Böyle şeylerle kafayı bozarsan arkadaş bulamazsın.

0|0
    0|0
  • Sen çirkin değilsin

0|0
    0|0
  • bukadar kotumser olma..

gayette guzelsin

0|0
    0|0
  • Ne bu ergenlikten çıkamadın mı kızım sen daha yok ben çirkinim yok kimseyi sevemem felan bunlara gerek yok

0|0
    0|0
  • seneye sen anaokuluna gidecek gibi duruyorsun :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    52

Kızlar Ne Diyor 20

• Zayiflasan sacini da saga yatirsan guzel olursun

0|0
    0|0
  • Ya sen nasıl üniversiteye başlican ya çok küçücük duruyorsun ve çirkinde değilsin azıcık makyaj yap kendinle ilgilen o sana iyi gelir sevgili işinide çok takma kafaya zamanı gelince olur her şey o yüzden geleceğine bak şu an için 😊

0|0
    0|0
  • fotoğraf -18 gibi duruyor

0|1
    0|0
  • ne çirkini kızım ya kime göre neye göre çirkinsin

0|0
    0|0
  • Olur olur.. Benim bile var hahwhwhw

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle deme kendine 🙁

• 1ay

Baskasi kendini 😞sağlayınca ben üzülüyorum 🙁

• 1ay

Ben dalga geciyorum canim yaa :) yoksa herkese hitap etmiyorum tabii de. Guzel diyen de var cirkinsin diyen de :)

• Cirkin degilsin ki

0|0
    0|0
  • Herkes hak olarak eşittir ben haketmiyorum diye bir şey kesinlikle yok olucaktır

0|0
    0|0
  • Yoo gayet tatlısın

0|0
    0|0
  • ameller niyetlere göredir :D tatlısın ama zayıfla biraz

0|0
    0|0
  • Kim demiş çirkin diye yav milleti ne takıyorsun saplantı olmuş sende bunlar 😂

0|0
    0|0
  • Ay yine mi sen 😄 Hep negatifsin

0|0
    0|0
  • Sen bu siteden siiktir ol git. Gotume kına yakmazsam SEREFSIZIM

0|0
    0|1
    • 1ay

sen niye bu kadar ağır tepki verdin ki analamdım

• 1ay

Bıktım şu kızdan hep aynı şeyler aynı fotoğraf aynı yazı gına geldi lan

• 1ay

Öncesini bilmiyorum ama yinede ağır olmuş naptın boşver gitsin

• Çirkin mi😂 Azcik bakimla ciddi söylüyorum fazla güzel olursun. Yuz hatların saçların cok hos bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet makyaj yapmiyom ben fondöten arkadaslarim kullanma diyo yuzum maf olur diyolar yuzumde bisi yokcya

• Canim ülkemin canim ergeni..

0|0
    0|0
  • çirkin değilsin ki çokk tatlısın öyle takıntıların olmasın canım

0|0
    0|0
  • Her körün bir topal alıcısı vardır.

0|0
    0|0
  • güzelsin kız kim dedi cirkinsinki o çirkin diyenlere bin basarsin kıvırcık guzeli

0|0
    0|0
  • kendine çirkin diyerek insanlarn sana "ya sacmalama cok guzelsin" demesini mi bekliyosun?

1|0
    0|0
  • Aleyna tilkinin neresi güzel mk özürlü gibi hareketleri var kıl oluyorum. Samimi söylüyorum sen daha temiz ve sempatik geldin.

0|0
    0|0
  • Çirkin değilsin denilmesi için mi her lafta çirkinim çirkinim diyosun gayet güzelsin özgüvenli ol ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...