Demirtaş tutuklandı bunun hakkında ne demek istersiniz?

Tutuklanma nedenle ile sizin fikrimiz nedir ve neden Rusya ABD demirtaşı savunuyorlar

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle elimden geldiğince gizli pkklıları yakalamaya çalışıyorum internet üzerinden tabi benim sınırlarımda belli bu herkese dislik atan arkadaş bulunacak tamamen PKK destekçisi olduğu dislike attığı yorumlardan belli anlamadım sanmasın.
    Geç bir hamleydi bunun tek sebebi demokrasi olduğundandır bu kadar geç olmazdı yoksa ama demokrasinin önemi 2 itten daha değerlidir.
    Tabi yapılanlar doğru.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onların kuklasıydı tabii savunacaklar adamı birden bire parti başkanı yaptılar istedikleri gibi oynadılar ve hala oynamaya devam ediyorlar ABD, Rusya, İngiltere, Almanya, İsrail bu ülkelerin tek derdi Türkiye bölemedikleri ülkeler için farklı strateji geliştirip uyguluyorlar genellikle içten yıkıma uğratmak tek hedefleri biz bu numarayı yemedikçe fetö'yü, ışid'i musallat ettiler başımıza oysa daha dün 3-5 çapulcu asala vardı ülkemizde ne diyim Allah ülkemizin dirliğini bozmaya çalışanlara fırsat vermesin..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• mapus direğini bir tarafına sokarlar umarım

0|1
    1|0
  • Rusyanın açıklamasını görmedim ve savunacağını zannetmem. Abd ve AB ülkeleri karşı çıktı ise doğru yoldayız demektir. Bu başlangıç olup devamı gelir inşallah.

0|1
    0|0
    • 1ay

hmm ben o zaman yanlış anlamışım merkel midir nedir artık o başbakan pkkyı savunuyor

• 1ay

nedemessin hiçbirşey bildikleri yok anasını satim hepsi boş görmeden etmeden anlamadan bos bos konusuyor almanya

• 1ay

Aslında biliyorlar da işlerine gelmiyor.

• Geç bile kalındı

1|1
    1|1
  • geç bile kalındı..

0|0
    0|0
  • Her gün olucegimize bir gün olelım bu kadar yavaş hareket etmenin alemi yok hdp kapatılsın apo asılsız ne kadar pkklı varsa ipe çekilsin bu kadar basit ama biz ne yapıyoruz alıyoruz içeride kral besliyoruz

0|0
    0|0
    • 1ay

çok net konuşdun kim istemez ki öyle

• 1ay

evet doğru ama neden Türkiye böyle Türkiye ekonomisi büyüyor ama Türkiye riski büyüyor hiç birşey yapmıyorlar böyle hayatmı olur ilk gidişim pasaport alıp İsviçre te gitmem olacak böyle hayat olmaz artık PKK örgütler ya idam ya da gerekeni yapılsın

• 1ay

@dilağa bu arada ölen askerimizin ne suçu vardı da öldürdüler biz katliyam yapiyormusun onlar haince pusu kurup o kadar mehmetçiğin şehit etiler benim abi dediğim biri bunların serefsizligi yüzünden oldu eşi iki aylık hamileydi bence bunlara işkence yaparak öldürmek lazım sana göre katliyam baba göre adalet

• hayrlisi diyorum

0|0
    0|0
  • vatana ihanetin nedeni olmaz. er ya da geç bedeli olur. M. Kemal ATATÜRK

1|2
    0|3
    • 1ay

Ne çok pkklı varmış hepsini yakalıyorum internet üzerindende bu KS den bir şey almak kanser ya 1ay sürüyor adamın iletişime geçmesi.
      Ama muhabbetlik sorular sorsam sohbetine doyum olmuyor elemanın.
      Dislikeler için dedim anlamışsındır zaten.

• Tutuklanma nedeni terörist olmasından başka bir şey olmasa gerek. Rusya ve ABD nin de ne olduğunu biliyoruz. Terör örgütü liderini vermeyen ülke demirtaşı tabi savunacak.

0|1
    1|0
  • serbest kalacak

2|0
    0|0
  • Kuyruk kiminse, bastığın zaman onun canı acır.

1|1
    0|0
  • Onlar bize karşı kim varsa savunurlar. Bu terorist hapisten çıkmamalı.

0|0
    0|0
  • inşallah devamı gelir. havlasin itler istediği kadar şimdi.

0|2
    1|1
  • Tayyip sonunda doğru şeyler yapmaya başladı

0|0
    0|1
  • HERSEYİN HAYIRLISI İNSALLAH :/ Durumlar allaha emanet :/

0|0
    0|0
  • Yakılarak öldürülsün.

0|0
    0|0
  • Toplu temizlik iyi oldu ama tutamazlar icerde cikarlar

0|1
    1|1
  • Türk'ün Türk'den Başka Dostu Olmaz

0|0
    1|1
  • Tutuklanmak o şerefsize ödül olur anca.

0|1
    1|1
  • Orada daha iyi bakarlar merak etme:)

0|0
    0|0
  • Layığını buldu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• öncelikle şunu söylemek istiyorum ki ; alınma sebepleri ifade vermeye gitmemeleri. ve kim olursa olsun ifade vermeye çağırılıyorsa ve gitmiyorsa hakkında yakalama kararı çıkarılır.. ama şunu da belirtmek istiyorum her ne kadar alınma sebepleri konusunda haklı olunsa da iktidarı çok iyi biliyoruz bir çıkarı olmasaydı bunu yapmazdı ki yapması gereken zamanda yapmadı neden şimdi yapıyor diye sorarlar adama... düşüncem şu yönde ; dün 14.00 da mhp genel başkanı devlet bahçeli ile görüştü cumhurbaşkanı... yüksek ihtimalle iğrenç bir pazarlık söz konusu... mhp başkanlık sistemi konusunda cumhurbaşkanına destek verecek onlar da hdp ye saldıracaklar... mesele bundan ibaret...

0|0
    0|1
    • 1ay

Düşünce özgürlüğü var ve herhangi bir hakarette bulunmadığın için müdahale etmiyorum ama dikkatli ol.

• 1ay

HDP CHP kardeşliği olacaktı yanlış yazmışım anlamışsındir zaten.

• 1ay

@My0neS hmm anladım uyardığın için teşekkür ederim...

• geç alınmış bir karar

0|1
    1|0
  • siyasetten baya uzağım ama biraz baktım bu akşam fotolara falan iyi olmuş. Geberisice yaratık -.-

0|0
    1|1
  • Bir HDPLİ olarak Çok üzüldüm fakat suçlamalarda hakaret , Cumhurbaşkanını asagılama vs vardı hak etti mi desem bilemedim. Ama çıkar o Sevinç'leri kursaklarında kalacak 😂

0|0
    0|0
  • gebersin köpek

0|1
    1|0
  • gebersinnnnnnnnnnnnnn p. ç

0|1
    1|1
  • pkk daha bir cozutacak

0|0
    0|0
  • Ne denirki hak eden bulur

0|0
    1|1
  • Yemin ediyorum son zamanlarda aldığım en güzel haber
    Darısı diğer itlerin başına

0|1
    1|1
  • hakettigini buldu sonunda ya icim rahatladi.

kuklalarini tabi savunurlar..

0|0
    1|1
  • keşke hiç çıkmasa

0|1
    1|1
  • Doğu Ülkeri yavaş yavaş parçalanıyor Türkiye doğudan batıya doğru her zaman savaş halinde kalıp 100 yıl içinde Irak İran Suriye gibi olmasını ön görüyorum diyorum inşallah olmaz ama virüs bir kere bulaştımı bırakmaz pkk gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

son zamanlarda Türkiye farkettimmi 2021 yılında gemi uçağı yerli uçak gemisi yapacak 2023 yılında sonumuz veya her hangi birşey olacak bunun için ilk yerli silahlar teminatlar insansız araç Ankara da yapılıyor

• 1ay

Benim öngörüm bu bir devlet bilim yerine silah üretimine başladıysa bir şeyler olacak ya Türkiye haritası bölünecek doğu Batı gibi ya da bizde şimdiki mülteciler gibi başka milletlere sığınacaz tabi bunlar en kötü seneryolar

• 1ay

ama ne olursa olsun Allah için de direnirler müslüman alemi böyledir başka türlüsü yok

Yükleniyor...