Otobüste sırf bayan oturuyor diye yanına oturmayıp, ayakta yolculuk yapan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kadının rahatsız olacağı düşüncesi mi var acaba kafanızda?

0|1
21|112

Erkekler Ne Diyor 112

• Ben mümkün olduğunca hep bayan yanına oturuyorum. Kötü bir niyetim yok sadece yanıma dayılar felan oturunca genelde hep kötü koktukları için felan rahatsız oluyorum. Kız yanı iyidir ya. Hani belki arada parfüm kokuları birbirlerini etkiler ordan yürürsün. :D

3|0
    0|0
  • direk otururum baba. çok rahatsızsa o kalksın gitsin. nikah kıyacaz sanki. durağa gelince inecez işte

5|0
    1|0
  • O ne ki.. Arkasından yürürsem rahatsız olur önüne geçeyim diye düşünüp harekete geçtiğim anda kızında tedirgin olup hızlanması. Sonrasında ikimizinde rahmetli kemal sunalın postacı filmindeki gibi yürümemiz..

Sözün özü size insanlık yaramıyor :D

4|1
    0|0
  • evet var. kulaklıkla sarkı dinliyordum oturdum öyle. 1 dk sonra dokundu baktım kulaklıgın sesini kısarmısın dedi kıstım birşey demedim koltuk yapısı otobüslerin biraz dar veya fizigim büyük sonra tip tip bakmaya basladı rahatsız oldum 2 saatlik yolda kalktım ayakta durdum birşey desem tacizci sapık oluyoruz ama ne yapcacgını bilmeyen kız kadın toplulugu fazla kimse kimseye patlamadı acıkcası bu yüzden kızların yanına oturmayı sevmiyorum bulunmaz hint kumasları sanki :D

3|1
    0|0
  • Bayadır otobüse binmiyorum lakin bindiğim zamanlarda hiç öyle bir düşüncem olmuyor. Yok kadınmış, erkekmiş; kim olursa olsun boştaysa o yeri kaparım, ne düşünür ne eder onun sorunu lakin bir müddet oturduktan sonra (benim açımdan enteresan bir tesadüf) ya yaşlı bir amca gelir, ya da yaşlı bir teyzemiz gelir, ya hamilesi gelir, ya da çocuklu bayan veya erkek anında kalkar koltuğumuzu teslim ederiz :)

1|0
    0|0
  • ben gayet oturuyorum vallahi o erkekler hakkında da bir şey düşünmüyorum. Toplu taşıma herkesin kullanabileceği bir yer kadın rahatsız oluyorsa yanına erkek oturmasından ayakta bekler oturuyorsa da yanına bir erkeğin oturabileceğini düşünüyordur o yüzden otururum diğer erkeklere de tavsiyem budur.

1|0
    0|0
  • Hiç umurumda olmaz gider otururum.. hatta bir çok kez o yalnız oturan bayan buyrun boş yer var der.. tamam ortam sapık pislik kaynıyor ama herkes sapık değil.. yanına oturmak sapıklık değil neyinden rahatsız oluyomuş yanına oturunca hamile mi kalıyor anlamadım ki :D

2|0
    1|0
  • kibar ve terbiyeli erkekler bence

2|0
    1|0
  • 2li koltuksa otururum çekinmem :D ama böyle kıyıdan kıyıdan :/

2|0
    0|0
  • Mal olduklarını düşünüyorum, ayrıca yanına erkek oturunca rahatsız olacak kadının da mal olduğunu düşünüyorum.

2|0
    0|1
  • Bazen kadınlardan kaynaklı, mesela bırak yanına oturmayı kadına yer veriyorsun oturması için ama, öyle havaya giriyor ki sanki hanfendi gelin kucağıma oturun demişsin gibi tavır takınıyor, teşekkür bile yok, kadınlar öyle olunca doğal olarak yanlarına oturmaya çekiniyorsun =)

2|0
    0|0
  • aynen bende yaparım. maksat rahatsız olmasınlar diye. çünkü umursamayan erkekler gelip oturduğunda cidden huzursuz olan bayanlar gördüm. varsın otursunlar ayakta gitsekte aynı yere varıyoruz nasılsa.

1|0
    1|0
  • Düz taban var hacı ağabey hiç ayakta kalamam zaten arka cam kenarı tercih ediyorum genelde hiç olmadı zorunlu ayakta gidiyoruz ama tek boş yer varsa ondada isterse kralın hatunu otursun hiç umrumda olmaz ne yoracağım kendimi.
    Ama onun dışında boş varsa oturmam yanında.

1|0
    0|0
    • 27gün

Abi o değil kadında oturmuyor erkeğin yanında utanmasa diyecek kalk ben oturcam diye lan otur kestircem ben zaten görende kötü emellerine alet edecem sanar.

• O Ne ki Arkadaşlar Ben Birgün Ototbusteyim biryere gidiyorum Yanıma Bir kız Oturdu Durdu durdu pat 1 daka sonra kalktı geriye oturdu bende kalktım ayağa bana bir kez baktı sanki canlı bombayım yaptığı hatayı analdı yüzü kıpkırmızı oldu :/ bakısım yeter :)

1|0
    0|0
  • Ne alaka ya ,
    Kendimden örnek veriyim ;
    Zaten biraz sonra bir yaşlı biner oturur diyip boş yere oturmuyorum sonrasına yaşlı biri gelip oturuyo.

2|0
    1|0
  • Olabilir. Ben de önümde bayan yürüyosa kuytu yerlerde ondan hızlı yürüyüp önüne geçerim sapık olmadığımı kanıtlamak için.

3|0
    0|0
  • Ben oturuyorum ya o kadar inçe değilim Yorgun'um ayrıca

1|0
    0|0
  • Ben oturuyorum aslinda pek yolculuk yapmıyorum ama denk gelince oturuyorum neden oturmamaliyim onlarda oturuyor yanımıza

2|0
    0|0
  • Boş başka yer varsa o tarafa doğru geçerim ama boş yer yoksa ne yapim ayaktamı gideyim... Boş olan koltuğa geçerim... Neyinden rahatsız olacak ki...

1|0
    0|0
  • Ben hayvan mıyım neden rahatsız olsun benden geçer otururum tabikide

3|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılma korkum var; otobüs bir o yana bir bu yana giderken bayana dokunmaya çalışıyorum hissi verir diye korkuyorum. O yüzden🙈🙈

2|0
    0|0
  • Arada bende yapıyorum. Bakıyorum koltuğa yayılmış yanına otursam temasta bulunucaz belki rahtsız olcak yanlış anlıcak diye ayakta gidiyorum. Zaten genciz birazda ayakta yolculuk yapmanın ne derdi olcak

1|0
    0|0
  • Bos otobuste ayakta gidersen adin cikar😄Kadin sakiz cigniyorsa okuz gibi parfum siktiysa bende oturmam.

1|0
    0|0
  • Eskiden ben de öyleydim ama artık oturuyorum, işim olmaz bu düşünce cahilliktir... Kadınsa kadın biz insan degil miyiz?

1|1
    0|1
  • Direk otururum saçma bir şey erkek rahatsız olsun dimi ayrımcılık yapmam hele cinsiyet ayrımcılığı asla

1|0
    0|0
  • ayakta gıtmemde bşaka yere oturuorum bnde karsıyım buna garip gelio ama yapıorum nedense medenıyız yemıoruz ya ama ne bıleyım ıste

1|0
    0|0
  • utangaç tır oturmuyodur en doğal hakkı zaten bu hakkı yargılamaya kalkan olursa beyninden şüphe ederim eskiden bende oturmuyodum şimdi kafam nasıl eserse öyle yapıyorum çok da mühim değil sıkış tepiş olmadığı sürece

1|0
    0|0
  • baska yer bossa oraya giderm ama tek orasi var ise otururum yanlis anlarlar diye icimde terrddut oluyor

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Tribe giriyorsunuz ne yapalım? Ha ben oturuyorum gerçi farketmiyor.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    82

Kızlar Ne Diyor 21

• Ay bir kere öyle gitmiştim dolmuşta. Çocukla aynı okulda inmiştik. Diyecektim yemem seni otur diye de işte...
    Daha çok örnek var. Ben gidip 40 yaşındaki adamın da yanına oturdum. Yaşıtım birinin yanına da. Takım elbiseli adamın yanına da oturdum. Boya içisinin yanına da. Dolmuştunun yan koltuğu favorimdir yalnız. Dolmuşa binmeden önce herkes ilk bana bakıyor 😂

2|2
    0|2
  • Keske hic böyle hissedilmese. buna ihtiyac duyulmasa. kadin rahatsiz olmasin diye söyle yapiliyor "wooow", böyle davraniyor bazi erkekler "wooow" demeye gerek kalmadan

1|2
    0|0
  • Degmeden oturacaksa otursun, it oturuşu gibi bacaklarını açmasın sorun olmaz. Genelde şalvarlı sakallı kişiler oturmuyor benim gördüğüm kadarıyla.
    @ansur

2|2
    0|0
    • 27gün

Yarım oturuyorum ben. :))))))) bir tarafımın yarısı dışarıda kalıyor.

• 27gün

bu arada kardeşim dedim kusura bakma abi yaşa bakmadım :D

• 27gün

:))))))))))) mesafeni koru toplu taşıma da birşey olmaz.

• Gıcık oluyorum

2|2
    0|3
  • Dün başıma geldi, yanım boştu oturmadı büyük ihtimalle rahatsızlık vericeklerini düşünüyorlar da çok yersiz

2|0
    0|0
  • bazı kadınlar kendini yenecek bişey sandıkları için erkekler böyle davranıyor.

3|1
    0|0
  • Sanirim öyle . Hadi sen öyle düşünmesende vardır öyle düsünenler

1|0
    0|0
  • evet ya çok kötü bişey gerçekten hemcinsleri yüzünden çekiniyorlar artık

1|0
    0|0
  • Aptallık

2|2
    1|4
  • Rahatsız olan bayanlar cidden var yalnız. Ama bazen insanın oturmaması icin başka sebepleri de olabiliyor kendince

1|0
    0|0
  • Belki de ben olsam otururum insan yemiyoz ya

3|0
    0|3
  • bence harıka bısı

1|1
    1|0
  • ben oturmuom erkek olunca yani bos olsa da alışkanlık bilmiom kendisi kalkıo oturuom😂

1|1
    2|0
  • ya bence saçma

1|0
    0|0
  • Fazla salakca.. Adam işinden geliyor belki yorgun ayakta duracak hali yok sirf elin salagi icin oturmayacak mi? yanlis anlarmiş bak bak.. her erkegin bir olmadigini unutan kadinlar geri-zekalidir net !

1|0
    0|0
    • 21gün

Tam tersini düşündüğümüzde kadınların yüzündeki o ifade zaten fazlasıyla rahatsız edici. Ayrıca bunu açıkça dile getiren kadınlar da var. Bu durumun içine düşmemek için oturmam. Yeterince zor bir türsünüz. Türlü türlü halleriniz var. Niye polemiğe gireyim ki? Neden kendimi o durumun içinde bulunup, haklıyken haksız duruma düşme riskine atayım? Oturmam olur biter. Görüşünüze de saygı duyarım. Benim düşüncem bu.

• Saçmalar

1|0
    0|3
  • ADAM onlar adam

0|1
    1|1
  • Yanıma otursa niye oturdun demem. Ama oturmuyorsa bu onun saygısını ve düşünceliliğini gosterir, içimden tebrik ederim

1|0
    0|0
  • Kadini erkegi yok ya bunun. dana gibi alanina girip rahatszlik vermedigi takdirde ne fark edecek ki? sadece saygi ve nezaket istiyorum.

2|1
    0|0
  • canım olduklarını düşünüyorum. Yanıma oturma diyen kadınların da medeniyetsiz, görgüsüz olduğunu düşünüyorum. Bu zihniyete otobüs bile fazla ya, neyse.

Bu arada ''bayan'' değil, ''kadın'':)

2|1
    0|2
    • 27gün

''Canım'' yazmadım, küfür yazdım da çıkmamış. Neyse, anlayan anladı:D

• 27gün

Katılıyorum bende bu hareketi hep tuhaf karşılamışımdır.

• 27gün

@NeHaldeyiz Hahaha:D En nefret ettiğim kelimedir kendisi, benden uzak cahile yakın olsun:D

@Kıvırcıkcadı_ Kendini bilen insan zaten çekinmez oturur, kadın rahatsızsa o kalksın. 10 aydır İtalya'da yaşıyorum, böyle bir durum hiç görmedim, kaç kişiyle konuştuysam ve muhabbet buralara geldiyse, insanların aklına bile gelmiyor. Ben Türkiye'de insanlar tereddüt ediyor deyince bön bön bakıyorlar bana.

• Sevgilisi olanlar da oturmuyor

1|0
    2|0
Yükleniyor...