Bunu yaparsam, taciz etmiş olur muyum?

Hanımların, beylerin onlara sosyal medyadan "yürümeleri" aşikar ki hoşlarına gitmiyor.

Hal böyle iken, yine sosyal medyada gmrdüğüm bir hanımın karşısına çıkıp gayet naif bir şekilde meramımı anlatsam, tüm iyi niyete rağmen, kötü anlaşılmış olur muyum?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi niyetliysen birşey olmaz. En azından şansını dene. Sapıklık yapmadıysan sonra 😂😂😂 biz öyle fevli değilizdir.

0|0
    0|0
    • 27gün

Aslında, siz öyle değilsiniz, istisnalardansınız. Birçok hanım, hoşlansa dahi "aman beni kolay lokma sanmasın" düşüncesiyle, sahte davranış sergileyebiliyorlar ve bu davranışları kırıcı olabiliyor.

• 27gün

Burnu havada insanlardan kimseye hayır gelmez zaten ama şu yönden de bakılabilir tanımadığı biriyle konuşmak istemeyebilir

• 27gün

Zaten tanış olmayanlarla tanış olmak için konuşulur. Tanışmak istemeyebilir, amenna...

Kızlar Ne Diyor 4

• birilerinin sosyal medyadan bana "yürümesi" açıkçası hiç hoşuma gitmiyor. ama yüzyüze olursa şans verilebilir bence

0|0
    0|0
    • 27gün

Vermese de olur asilzadeleri. Tek derdim kötü anlaşılmak, öyle bilinmek olur.

• 27gün

Değerli yanıt ve yorumunuz için teşekkürler. :)

• 27gün

rica ederim ne demek

• Nazikce reddedilebilirsin de

0|0
    0|0
    • 27gün

O nezaketin hatrına, ben bir daha rahatsız eder miyim o hanımı, hanzadeleri...

... yüzüm kızararır, koşarak uzaklaşırım. :)

• 27gün

Yuzun kizarir mi gercekten. cok hosuma gitti bu soyledigin. Allah karsina senin gibi birisini cikarsin.
      Ayrica sana tavsiyem su , tanismak icin once face ten ekle biraz zaman gecsin resimlerini begen. sonra bir gun mesaj at , atiyorum koydugu bir resimde arka planda fark ettigin ve onunda coktan fark etmis oldugu bir seyden konu ac ve tanis.

• 27gün

Ben muhtemelen olmadığında da umutlarımın tamamen köreltilmesini istiyorum. Yapabileceğim en iyi şeyi yapıp bir anda mağlup olmak... :)

Bahsettiğiniz iletişim kanallarıyla bir girişimde bulunulmasının hoşuna gitmediğini, sağ olsunlar, diğer kalkışanlar sayesinde biliyorum. :))

• evet

0|0
    0|0
  • Galiba. Anlatım şekline göre değişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlar kendilerine 'Merhaba, sizden çok hoşlandım, sizi tanımak isterim' kafasıyla yaklaşan erkeklerden zerre kadar hazzetmez genelde.

Bizdeki kimi erkeklerin kafasının iyi olup olmadığını merak ediyorum bazen.

0|0
    0|0
    • 27gün

Aslında, söylediğiniz bu sözde anormal bir durum yok, karşıdaki de o beyin "güzelliğe" baktığı gibi, güzelliğe bakıp "hayır" diyebilir.

Ancak, hayır demenin gerekçesi bahsettiğiniz ifade ise, burada beyleri suçlayamayız.

• 27gün

İşte onu diyorum, he...

Sadede gelirsek, bu kafayla kadınlar konusunda işin zor.

Ki bu dediklerimi kabullenmek istemeyişinin nedeninin bu olduğu bariz

• 27gün

Ağazadem, farklı düşündüğümüz aşikar, uzatmayalım, kendince gaklısın, tamam, mutlu oldun mu?

• öyle yaparsan alırsın aklını

0|0
    0|0
  • Önce bir şekilde bir yerden arkadaş falan ol direk o mevzuya girince %98 olumsuz olur

0|0
    0|0
    • 27gün

Olsun, ben en azından "ben denedim, olmadı, mutluyum" diyebilirim.

Fakat, sadece bilgisayar başından bir şeyler deneyip "yok sayılmak" daha kırıcı olabilir.

Yükleniyor...