Neden siyasi ve ahlaki zayıflıklar olan başlıklarda gizli üye oluyorsunuz?

Madem soracak kadar aklınızı kurcalıyor, ya da sorup ayrım yapmak istiyorsunuz o zaman herkes kimin ne düşündüğünü bilsin değil mi?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Soracak ya da yorumlayacak ozguvenleri var ama yazdiklari ile yuzlesecek cesaretleri yok, kendi golgelerinden korkar olmuslar sanirim :)

Sonucta yazdiginiz ya da soylediginiz fikirleri/soylemleri savunabilecek cesaretiniz yoksa, o dusunceyi dile getirmenin bir anlami da yok, yani bana gore...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hemfikirim.

0|1
    0|0
  • Sorun toplumumuzun yüksek yargı kararlarının olması olabilir. Bu tip uç ve çok fikrin çıktığı durumlarda konuya hakim olmasa bile eleştirir ve yargılarlar. İnsanlarda bundan çekiniyor sanırım.

0|0
    0|0
  • Site de bile cesaret edemiyolar gerçekte sen düşün

0|1
    0|0
  • bir şey isteyebilir miyim?
    sorularimdan ülkücü ne demek? diye bir soruya yorum yapmistiniz ve ordaki en iyi kiz gorusunun altina yorum yapildi ve ulkucu olarak daha herseyi tam olarak bilmiyorum o soruya tekrar bakip bir cevap yazar misiniz en iyi kiz gorusunun altina

0|0
    0|0
  • Haklısın. Ama insan gizlenmeye meyili. Dundeki Fethullah ci bu gunlerde bu kimliği gizleniyor, korkuyor. bu devirde kolay mı açık görüşlü olmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gizli üye olmam cevap verirken.. soru sorarkende sadece troll sorduğum için gizli oluyorum arada, ondada sorana söylüyorum zaten kim oldumu :D bir anlamı kalmıyor, cinsellik konusuda zaten engelli bende

0|1
    0|0
  • Cesaretleri yok

0|0
    0|0
  • Kendinize güvenmiyosanız siteden çıkın. Güven ister bu site. Niye gizleniyosunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...