İnsanlar kendi yaşam tarzına uygun kişileri nasıl bulur?

Arkadaşlar izmire yeni taşındım ve burda hiç arkadaş çevrem yok işim de var para kazandığım için de arkadaş çevresi edinme ihtiyacı hissediyorum elbet fakat iş yerinden de hiç çevrem yok çünkü elit nezih topluluk dışında hiçkimse yaşam tarzıma uymuyor frekanslarımız bir değil kimseyle. buda toplumsal yalnızlıktan mutsuzlaşmama ve işimde performans kaybına yol açıyor nereye baksam kimse goygoy yapmadan rahat duramıyor. kınamak için söylemiyorum ama benim üslubum ve yaşam tarzım goygoycularla aynı değil. dolayısıyla çok az konuşuyorum ben onlarla. benim sormak istediğim elit nezih insanları hangi ortamlarda bulabilirim? tek başıma giricem çünkü bazen aklıma geliyor mesela meyhanelerde lüks yerlerde giriyim tek başıma bodoslama orda çevre ediniyim başka da ortam falan gelmiyor aklıma. Sonuçta elit insanlarla olmak için sadece para kazanmak yeterli diye düşünüyorum ama yinede yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdi çok zor..

0|0
    0|0
  • fitness da çok güzel arkadaşlıklar edinebilirsin dicem ama çalışıyorsun vaktin olur mu ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu tarz benime katıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...