Sizin sınıfta da hiç kimseyle kesinlikle muhattap olmayan birisi var mı?

Arkadaşlar sınıfta bir tane çocuk var. Kimseyle kesinlikle en ufak konuşmaya girmiyor. Hiç kimseyle muhattap olmuyor. Kendisine sorduk neden böylesin diye ona bile cevap vermedi. Sizin sınıftada böyle birisi olsa ne düşünürsünüz?

0|0
9|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Psikopat_hatun diyor ki lisede vardı bir tane sınıfça toplandığımız zaman sürekli hiç arkadaşlığa inanmadığını arkadaşlığı saçma bulduğunu söylerdi bide yüz güzelliğinede önem veirdi hanfendi kimse muhattap olmadı kızla 4 sene tslsfonuyla arkadaş oldu :)

0|0
    0|0
  • ben varım ama sorulan soruyada cevap veririm ama muhattap olmayana bakmam bile wjdiwmdondo konusmak isteyen gelsin ama şu an biraz arkadaşlar sebebiyle aştım o günleri

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Var bizim sınıfta. Korkuyorum ondan. Hani gerekmedikçe kimseyle konuşmayan insanlar var ya, bu gerektikçe de konuşmuyor.

0|0
    0|0
  • Öyle olmasının vardır bir nedeni, niye daha çok üzerine gidiyorsunuz ki?

0|1
    0|0
  • Doğal birşey her sınıfta olur öyle

0|0
    0|0
  • Evet çocuk sonradan düzeldi

0|0
    0|0
  • hayr dı

0|0
    0|0
  • beni herkes severdi hiç muhattap olmayan görmedim sınıfta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuğun demek bir psikolojik sorunu var arkadaşım bnde fazla konuşmazdım ama bunu kimseye belli etmezdim az ve net konuşurum çünkü kekeleme korkusu vardı ama şu an yok desem yeridr çünkü kekeme değilmişim kekemeyim diğe şartlamışım. Neyse gelelim o çocuğa fazla üstüne gitmeyin iyi davranın dalga geçmeyin

0|1
    0|0
    • 1ay

ne gibi psikolojik sorunu olabilir ki

• 1ay

Takmıyor sizi işte salla

• 27gün

hocam bir de sınıfta sürekli osurup geğiriyo niye yapıyoki acaba. Napsak bilemedim

• Sorulan soruya bile sessiz kalırsa vallahi döverim herhalde.

0|0
    0|0
    • 1ay

zaten herkesle kavga ediyor. Dayak yesede atsada dövüşüyor

• 26gün

yok hocam yapmıyo o cocuk yapıyo kimseyle muhattap olmayan

• 26gün

Ha tamam yanlış anlamışım bana demişsin hoca diye. Valla bu çocukta var bir şeyler ya

Yükleniyor...