Güzel zamanları geride bırakınca onların acıtmaması için ne yapmalı?

Okulum bitiyor, öğrencilik hayatım bitiyor koskoca 4 yıl bu da son sene.. Her yerde anılar her yer eskiyi hatırlatıyor güzel dostluklar saçmalamalar falan artık bakınca yeniyi yaşayamaz olduk arkadaşlarla hep eskileri hatırlıyoruz. Herhalde sevgilim falan olsa ayrılsam kafayı yerdim diyordum tavsiye verin? Bundan sonra güzel bir dönem de yok önümüzde sıkıcı çalışma hayatı ki bölümü de sevmiyorum ben :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yine yapacak sevecek cok buyuk guzellik var. Olaya sadece calisma hayati gozuyle bakiyorsun. Hayat sadece calismadan ibaret değil. Calisma disinda koca bir dunya var, ayrica sevdigin bir isi de yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlatır mısın bana ne var :( Dalga amaçlı değil cidden merak ediyorum ne var ki? çalış çalış çalış haftada 1 yılda 15 gün özgürlük yeter mi sahi onun dışında kalan hayatta ne yapılıyor ki

• 1ay

Ne farkeder ki sağlık sektöründe bir işe gireceğim işten başka şeye vakit kalacak mı ki

• 1ay

Iyi tamam madem oyle o kadar skci, git baska ise, sevebilecegin farkli bir is yap.

En İyi Kız Görüşü

• Bolumunu sevmedigin okula niye gittin? Sevmedigin bir işte imur boyu calismak fazlasiyla sıkıcı olur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak acıtsın oda bir duygudur

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama bu yılı da heba ediyorum böyle son yıl tadını çıkar diyprum olmuyor her şeyde artık bitiyor modu var

• zamanla o zorluklarada alişirsin be

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama bu yılı da heba ediyorum böyle son yıl tadını çıkar diyprum olmuyor her şeyde artık bitiyor modu var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...