Şimdi insan ilişkileri kuvvetli olan gelebilirmi sıkıntı büyük? 😄?

Arkadaşlar yaklaşık 2 sene önce bir mağazada çalışıyordum işi çok iyi biliyorum fakat sıkıntı şu zamanında çalışırken mağaza müdürünü dövmüştüm 😬 Daha sonra il müdürü falan geldi istifa ettim il müdürüyle bir sıkıntım yok sadece mağaza müdürünü dövdüm olay bu şimdi tekrar başvurayım diyorum alacaklarından Emin'im fakat sıkıntı şu ters kaçarmı il müdürü bakıp tekrar görecek beni personel alımlarını o yapıyor Hep yoksa başvurayım işe ihtiyacım olduğumu söyleyip anlayış gösteririm nediyorsunuz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Alımları o yapıyosa şansın yok 😀

0|1
    0|0
    • 1ay

Ya hiç sorma ula 2 sene geçmiş Hale'n o var ya 😅😅

• neden dövdün?

0|1
    0|0
    • 1ay

Anlatayım başından tabiki doğrusuyla herşeyi çalıştığım mağazada günlerden pazartesiydi bir kız geldi mağazaya annesine hediye olarak bir bulaşık makinesi aldı satışını gerçekleştirdim kargo teslim teslimat tarihini perşembeye attım perşembe oldu ürünü gönderdim o gelen kızada özellikle söyledim ürünü perşembe gönderiyorum diye anlamamış galiba herneyse izinli olduğum gün o salak kız mağazayı aramış ya işte Burak bey böyle böyle demişti Hale'n gelmedi diye efendim tamam demiş kapatmış mağaza müdürü halledeceğiz demiş. neyse izin bitti ertesi günü işe geldim müdür kıcı bası oynayıp bana bağırdı çağırdı Eşide hamile diye ses çıkarmadım yazıktır diye elimde kalacaktı. Kaz kafalı lafta mağaza müdürü bilgisayara düştüğüm siparişteki notu okumamış işte. Herneyse emir vererek konuştu getir yap çabuk hadi oyalanma seside yükseltince benim anlık sinir geldi o an reflekse kafayı göndüm yumrukları saydırdım.

• 1ay

Ya herkes aynı şeyi söyledi zafen ben saygıdan sesimi çıkarmadım aklıma karısı geldi Doğum yapacak edecek diye şimdi eve ağzı kayık giderse üzülür diye düşündüm ama sınırı aştığı için vurdum yapacak başka bişeyim yoktu işte buna istinaden tekrar farklı bir şubesine başvurmak istiyorumda alırmı orası sıkıntı

• 1ay

karısı hamile olmasaydı kafasına tekme atardım

Erkekler Ne Diyor 1

• İnsan ilişkilerim hiç kuvvetli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...