İnsanlar mutasyona uğradı bence. Siz de bu görüşüme katılıyor musunuz?

Günümüz insanı, " bana göre" sözde modernizmin etkisiyle, insanı insan yapan saygı, sevgi, hoşgörü vb değerleri yitirmenin yanında, cinsel kimlik ve kişilik bunalımına girmiş, sürekli bir rol-model arayışında ne yapacağını şaşırmış, ilkel insan modeline geri döndüğünün farkına bile varmadan vahşi ve bencil bir yapıya bürünmüş, psikolojik ve ruhsal travmaların eşliğinde hayatını sürdürmekte veya buna gayret etmektedir. Sizler bu konuda neler düşünüyorsunuz? Kadınların erkeksileşmesi ve erkeklerin de kadınsılaşması size ne ifade ediyor? Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bana erkeksi bir kadın derler dış görünüşüm değil tavırlarımdan ama bunu yapmamaın sebebi kenimi savunma bimim mizacım gibi bişey

0|1
    0|0
    • 1ay

Çok güzel bir noktaya değindiniz aynı zamanda ilginç... Belki de yaşantılar insanları, bu şekilde bir savunma mekanizması geliştirmeye mecbur bırakıyordur. En azından kısmen. Elde var 1

• 1ay

sana anlatamayacağım bir sebebpten dolayı Şu an zamanı değil ileride belki beni sevebilme ihtimali var

• 1ay

O zaman sevindim. Dönüşü olmayan bir yolda değil en azından.

• Homofobikmisiniz?

0|0
    0|0
    • 1ay

Kadının erkeksileşmesi ve erkeğin kadınsılaşmasından kastım, rol ve davranışların benzemesidir. Cinsel tercihleri kasdetmedim aslında.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hormonlarımızı bozdular kardeşim bunun planları yüzyıllar önce yapıldı modernlik adı altında kişiliğimizi sattık

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet kardeşim muhtemelen. Biryerlerde bir takım sorunlar var bu belli. Ya çoğumuz farkında değiliz ya da işimize geldiği için gözlerimizi kapatıyoruz. Milyarlarca insan içinde yalnız kalıp insan arayanlar sorguluyor belki de...

• 1ay

insanlık en kötü çağını yaşıyor böyle olması gerekiyordu tekrar eski gücümüze kavuşmamız için

• 1ay

Yüzeye çıkabilmek için dibe vurmak gerekir bazen... 👍🏼😉

Yükleniyor...