Eşim evden gitti?

Eşimle hiç kavga etmezdik ama 2 haftaönce hafta büyük kavga ettik ve ben işe gittim. Akşam geldiğimde annesinin evine gitmiş. Teyzesi beni geçen hafta aradı ve bana güya akıl verir gibi konuştu. Ama eşşek gibi gelip karını alacaksın yoksa biz yollamayız dedi. ben de inat ettim ve aramıyorum eşimi ve kimseyi onlar tarafından. Benim gidip almamı bekliyorlar. İşin tuhafı ben tek olmaktan hoşlanmaya başladım her ne kadar eşimi sevsem de ve ciddi olarak kendisi dönmediği sürece arayıp sormayacağım. Boşanırsak boşanırız diye düşünüyorum artık. Sizce haksız mıyım haklı mı?

Güncellemeler:
1ay yok karar verdim boşanacağım evden gittiğini ispatlayıp

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Kardesim adam gibi git ve karini al. Cocukca davranmis esin ama sen de bunu sürdürme. Git al onu. Evde güzel güzel konusun.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yollamazlarsa yollamasinlar nedemek eşşek gıbı gel götür sakın taviz Verme kendisi geliyosa gelsin sakin gitme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• rahatlık seviyem (temsili değil)

koptum yazıyı okurken :D erkek olsam ve bu durumu yaşasam aynısını yapardım asdfg :D

0|1
    0|0
  • Ne yediriyorlar size böyle ne biçim erkeksiniz siz. Karınıza bile sahip çıkamıyorsunuz artık.

1|0
    0|1
    • 1ay

ne alaka ya boş konuşmuşsun

• 1ay

Boşlukla alakası yok. Hep domuz etinden kaynaklanıyor bunlar. Helal gıda yiyin. Yediklerinize dikkat edin.
      Bir erkek eşini sahiplenir. Bir yere gitse de tutar kolundan evine getirir. Sen benim karımsın otur oturduğun yerde der. Bu genişlik ne böyle. Evlenmeyin arkadaşım. Çocuk yapmayın. Daha siz çocuk zihniyetinizden kurtulamamışsınız zaten. Zihniyete bak. Sonra bozuk psikolojili çocuklarınızı bize gönderiyorsunuz biz burda bin dereden su getiriyoruz düzeltmeye çalışırken.

• su konuda seninle ayni kafaya sahibiz

0|1
    0|0
  • Memlekette hatun çok.

0|1
    1|0
  • bekle karin zatn gelir sana rahatligida cok alisma hemn be

0|1
    0|0
  • Kusura bakmayın da karısı gitti diye gurur yapıp bekarlığa alışan bir adamın adamligindan şüphe ederim. saçmalama git al. Ayrıca çocuk var diyosun, ne hakkınız var bunu ona yapmaya? muhtacligin yok Karina demiş bazıları, onunda sana yok unutma. tilkinin dönüp dolaşacayi yer belli, almazsan ve alsan bile kötü davranirsan sonrasında çok pişman olursun. ister 5 gün ister 5 yıl sonra hiç fark etmez. karı mısınız abi siz ne bu trip bu gurur. aldatma ve ihanet olmadığı sürece git ve al.

2|1
    0|1
    • 1ay

Gurur değil ki bu. Bir kavgayla evi terkedenden şüphe duymak lazım. Bir kere de bir kadını sadece kadın diye tarafını tutmayın objetktid olun

• 1ay

Hayır ben kadın diye tutmuyorum şiddet ve aldatma olmadığı sürece de ben genelde erkeklerin haklı olduğunu düşünüyorum. ama karımı sevsem de boşanmak umrumda değil alıştım demekte çok büyük yanlış. Bu kadar umursamıyosan açarsın davanı bosanirsin. o gittiyse sen git al evde konuşun. erkeksin sen gönül alman lazım. Bundan sonra da küçük tartismalarda da evden gitmeyi adet haline getirirse o zaman ayrılmak istersen ayrılırsın.

• haksızsın

0|0
    0|1
  • Cocugun icin git orda barisin, eve getir, bidahada kavga olmasin.

0|1
    0|0
  • Bencilsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen de klasik bir kadın olarak objektif olamıyorsun

• 1ay

Aman banane ya allah düşmanımın başına vermesin senin gibi biri

• cinselligi naptin

0|0
    0|0
    • 1ay

elizabeth tabi ki

• 1ay

iyi s*refszlk yapmamassin en azindan

Erkekler Ne Diyor 9

• Gitmeden düşünseymiş. Devamlı onun peşinden mi koşacaksın, sanarsın prenses Diana anasını satayım. Bırak köpek gibi kendi ayağıyla gelsin. Gelmeyecekse de kendine yeni koca bulsun..

0|1
    0|0
  • Karıyı sonunda evden kaçırdın babam afedersin.

Yok paşam boşanmazsınız bir müddet ayrı kalın.. Hasret çekin.
    Bir de kavga mevzusu nedir, onu bilmiyoruz, anlat istersen

0|1
    0|0
  • Teyzeyi eşek zksin diyorum.

0|1
    0|0
  • Boşanacak isen

0|1
    0|0
  • Kendisinin eve dönmesi gerekir. Fazla uzatmamalısınız.

0|1
    0|0
  • haklısın sakın gitme kendi gelmesi lazım ama boşanma kelimesini aklından çıkar

0|1
    0|0
  • cocuk var mi kac yillik evlisiniz

0|1
    0|0
  • çocuk var mı çocuk ?

0|0
    0|0
    • 1ay

var 1

• 1ay

çocuk varsa illaki bir şekilde devam etmeli evlilik ama bunun için de hep ödğn veren asla sen olma bırak o peşinden koşsun ona bir muhtaçlığın yok. bekarken peşlerinde koşup g*tlerini kaldırıyoruz yeterince ama evliyken egolarını tatmin edecek halimiz yok.

• insan karısına trip atar mi ya abi git al gel karını düşün ne kadar uzulmustur simdi

0|0
    0|0
    • 1ay

herkez haklısın kendisi gelsin filan demiş abi aklıni başına topla kız tarafı naz tarafıdır su an belki yanında olmak istiyor ama senjnde biraz hoşgörülü olman gerekiyor gidip alıp gelsen o kadar çok sevinirki eğer cirkeflige devam ederse bırak gitsin ya ama bir kereligine affet

Yükleniyor...