Ailenizden ayrı yaşamak sizi endişelendiyor mu?

Ailenizden ayrı yaşamak sizi endişelendiyor mu?
Kendi ayaklarınızın üstünde durabilir misiniz?

1|0
21|5

En İyi Kız Görüşü

• Başlarda endişeliydim ama sonra bunların çok önemsiz olduğunu, ayrı yaşasak bile her zaman yanımda olduklarını görünce endişemin yerini özlem aldı.

Özellikle anneler candır. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Annem de babam da benim herşeyim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz 24 yaşındayım. Ailemden uzak tek başıma İzmir'de yaşıyorum. Ailemden veya herhangi bir akrabamdan destek almadan şahsıma ait Cafe, fastfood salonu ve yazılım şirketinin hissesi var. Bunları çok iyi seçtiğim ve yerinde verdiğim kararlar sayesinde kazandım kazanmaya devam ediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• 14 yasimdan beri her isimi kendim yapiyorum. Hasta olunca tek basima hastanede yatmaktan tut yurtdisina cikmak kadar. Evde de hep tektim, annem babam gece 9 gibi gelirler calisiyolar. Dolayisiyla elektrik/su faturasi sorumlulugu almadim bir tek 😊 köye gittiklerinde evde tek kalmisligim da cok oldu. Yani cogu seyi yaptim yapiyorum zaten ama tabi tek basina ev sorumlulugu almak bambaska bir sey. Bilmiyorum yapabilir miyim ama yaparim gibime geldi 😊su anlik yapmasam daha iyi valla kim odeyecek kira su elektrik dogalgaz amaaann😂😂

0|1
    0|0
  • Zaten kendi ayaklarım üzerinde duruyorum uzun yıllardır bu da endişelendirmiyo

0|1
    0|0
  • Ayaklarim üstünde durabiliyorum. Aileme ihtiyacım yok buna rağmen neden hala onlarlayim anlayamıyorum. Yakın zamanda degisiklik yapacağım köklü

0|1
    0|0
  • Ben bir atansam neler yapcam da. Ah ah.

0|2
    0|0
  • sıkıntı yok durabiliyorum çok şükür

0|1
    0|0
  • Yooo.. neden endiselendirsnki.. ozguvenim tam

0|1
    0|0
  • Hayir yasayamam

0|1
    0|0
  • Hayir. Endiselenmiyorum

0|1
    0|0
  • durabilirim ama istemem..

0|1
    0|0
  • Düsündürdü :)

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum yapabilir miyim simdiye kadar hep ailemleydim

0|1
    0|0
  • durabiliyom galiba 10 senedir

0|1
    0|0
  • Ailemle yaşadığım için mutluyum. Onlar olmadan olmaz

0|1
    0|0
  • Elbettem

0|1
    0|0
  • Hayirr

0|1
    0|0
  • Mecera aramaya gerek yok. Ailem den ayrı olmaz.

0|1
    0|0
  • Zor olmuyor

0|1
    0|0
  • Endiselendirmiyor hep ayriydim

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • İki günlük dünyada neden ailemden uzak kalayım ki. Üstüne bir de eziyet çekeceğim 🙄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ailemle yaşıyorum ama ezelinden yalnızlığa alışkın gibiyim, evin tek paşasıyım yok başka kimseler. Allah benden alsın onlara versin. Hazırlıklıyım her ihtimale öyle de olmalı zaten. Endişelenmiyorum👍

0|1
    0|0
  • eşek kadar adam olduk ya yaşıyoruz çok şükür

0|1
    0|0
  • Her türlü dururum :)

0|1
    0|0
  • 3 yildur ayaklarimin ustundeyom

0|1
    0|0
Yükleniyor...