Sizce nasıl davranmalıyım bu mala canım sıkılıyo 😠😬😡😤?

Kyk yurdunda kalıyorum odamız 3 kişi izmirli bir kaşarla aynı odadayım beyin gelişimi tamamlanmamış belli oluyo. Diğer kızla araları çok iyi ama benle kötü. çünkü sürekli aramız da anlaşmazlık sürtüşme çıkıyor bir gün iyiysek diğer gün kötüyüz. yemeğe falan diğeriyle birlikte gidiyorlar. biz hiç konusmuyoz ama yalnız hissediyorum kendimi ikisi takılınca. falan.. aman ben de dert bitmiyoki

0|0
125

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımadığın kızlara kaşar dememelisin.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir o ros pu ile yakın olacağına tek başına takıl daha iyi bacım sen en iyisini yapıyorsun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Muhattap olma

0|0
    0|0
  • Baska oda yok mu bea biz izmirlilere kısaca arkadaşım derler pek doğru durmayız öyle rahat yasayamam dıosan odanı degiştr bea

0|0
    0|0
    • Değiştirsem daha kişilerle karşılarım anlaşamam diyee korkuyorum

• Peki diğer kız odamı onun gbi ya da onun ortamına yatkın ondan yanında durmaya calısıo

• O iyi konuşuyoruz onla ama ikisi takılıyo hep

• Takma her yurtta var öyle şeyler

0|0
    0|0
    • Beb herseyi takan bir insanım takma deyince geçmiyor

• Gecen sene bizim yurtta bizim odada da vardı izmirli ilk 3 ay anlasamadik sonralarda kaynasmaya basladi. Ha bizdeki daha fenaydi Allah kimsenin başına öyle oda arkadaşı vermesin

• Amin

• izmirli kaşar ifadesi heleki bir kadının ağzına hiç yakışmayan ifadeler

0|1
    0|0
    • 😬😬😬öyle. ama

• yinede size terbiyeli olmak düşer insanların yaşam tarzı hounuza gitmeye bilir ama böyle çirkin ifadeler kullanmanıza gerek yok

• Haklisin

• Boşver atla kurtul.

0|1
    0|0
    • Ay çok saol ya yazmasan daha iyiydi.

• odani degistir sende illa soylemek mi lazm

0|0
    0|0
    • Öyle kolay değil burda oda değiştirmek. Bide değiştirsem oradakiler daha kötü çıkar diye korkuyom

• Üniversite öğrencisi oldunuz hala liseli stayla ak

0|0
    0|0
  • Yanlız kalmayı ögrenmen lazım biraz

0|0
    0|0
  • İyi de anlasamayan kizlari neden ayni yere koyuyorlar o zaman.

0|0
    0|0
  • tek takıl sende

0|0
    0|0
  • yalnızlıktan mı sıkıldın? boş ver kafası sana uymamuşsa zaten hayır gelmezdi. sıkıldınsa hiç yoktan git anime izle zaman geçer. olmadı sınava çalış. bizde vize haftası var.😂😂

0|0
    0|0
  • kafana takılacak birşey değil ki bu?

0|0
    0|0
  • Son silah takıl.

0|0
    0|0
  • Sen millete kaşar vb. Şeyler dersen tabiki yalnız kalırsın. Yalnız kalmaya da muhtaçsın

0|0
    0|0
    • Öyle olmasa demem

• Bir kere sen önyargılısın İzmirlilerin hepsini bir tutarak bunu gösteriyorsun. 2. kızın ne oldugu seni ilgilendirmez. Peygamberimiz bile düşmanları için kötülük düşünmezken sen nasıl olurda böyle konuşursun. Herkesi kusurları ve seçimleri ile yargılarsan hep yalnız kalırsın. Kız kötü biriyse zaten uzak dur odayı değiştir. Merak etme arkadaş edinirsin 1 2 aya ben de Lisedeyken ilk 1 2 azçok yalnız kalmıştım ama sonradan çok iyi arkadaşlar edindim

• Haklisin ama sinirimi bozuyo ondan öyle dedim

• Diğer kızla samimiyetini artır veya sevgilisine yaz 😂😂

0|0
    0|0
    • Ikisi daha iyiler artık onla da samimi olamam hem benim onlar gibi cıvık olamıyorum istesem de

• hangi yurtu cihannüma mı? :D

0|0
    0|0
  • kız güzelmi

0|0
    0|0
  • Öbürünü o kızdan soğut 😊 kendine çek

0|0
    0|0
  • bir sürü erkek var neden yalnız kalasın ki

0|0
    0|0
  • fazla ısıtma erir;çok soğukta bırakma kurur ee ne de olsa kaşar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...