Üniversitesi de ilk maceram ben şimdi ne yapicam -lütfen okuyun-?

Dün akşam üniden geldikten sonra mesaj gelmiş bir numara ortak bir grup var baktım sinifimin grubu neyse yazmış bana iyi akşamlar bişey istiye bilir miyim diye kimsin dedim aynı sınıftaniz adim şu dedi neyse tanıştık konuşuyoruz bu bana sınıfta bir seni zeki gördüm herkesten bir farklısın gibi şeyler söyledi neyse ben teşekkür falan ediyorum tabi yanlış kişiye yazmiyisan dedi bende dalga mi geçiyosun adim ne benim dedim söyledi doğruda bildi acele çıkıyosun okuldan neden dedi doğru yani acele ediyorum evim uzak ama sonra bugün hiç göz göze geldik mi dedim geldik kantinde cay içiyodun oturuyodun dedi ama ben kantine sadece fotokobi için gitmistim oturmadim çay içmedim bende bana bir daha yazma sinirleniyorum dedim engelledim napim şimdi pazartesi okul var

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hadi ilk iliskin olsun bu :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama ben değilim galiba bakar misin kantinde oturuyodun dedi ama oturmadim hiç

• 1ay

Demekki senle
      Beraber kac kisiye yaziliyo hangisi duserse artik diye dusunuyo hizli cocuk dikkat et 😁

• 1ay

engelledim iyi yaptim mi sence pazartesi bulsam mi aynı sınıftaymisiz öyle dedi

• ''fotokobi''? :O

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet kantinin içinde fotokobici

• 28gün

ee nolmus yani Türk Dil Kurumu mumusun sorumla bunun ne alakasi var

• 26gün

Evet, Türk Dil Kurumuyum.

Yükleniyor...