Canımızın hiç değeri yok. Patlayan bombalardan ölen kaç bininci insanlar?

Bu kaçıncı. Bomba saymadım bilemiyorum öyle çok ki. Kaybettiğimiz kaçıncı insan. Her seferinde internet yasağı neden olan olmuş internet yasağı neyi kurtaracak. İlk kez başka ülkelerle kıyaslama yapacağım. Başka ülkelere oranla ölen ölene. Yeter artık. Ben kendimi güvende hissetmiyorum. Birşeyler değişmeli bit şeyler düzelmeli daha fazla insan ölmemeli. Alıştık artık en kötüsü bu bombaya alıştık. Bu kaçıncı. Bizde birşeyler yapalım artık ülkeye herkes giremesin terorist o bu daha fazla olay olmasın. Biraz önemsensin. Ben artık ölüm görmek istemiyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu ülkede değerli olan şu anda gündeme oturan tek bir şey var be aa ş ş kk aa nn ll... gerisi boş Hiç kimsenin bir önemi yok onların gözünde

0|0
    0|0
    • 1ay

Aşk mı zaten yanlızlığa aşksızlık mutsuzluğa aşksızlık dünya bu kadar toz pembe değil. Görmüyorlar sev sevil ama birşeylere de duyarlı ol anla gör saplantı haline getirmek neyi düzeltir sevmeyene sevdirir mi hayır.

• 1ay

b a ş ka n l ı k demiştim ama Keşke her şey Sevgi dahilinde olsa Ama maalesef Tek Adam tek Başkan gerisi boş ne dersen de anlamazlar canı yanan canımın yandığı ile kalıyor

En İyi Kız Görüşü

• internet yasagı içeriyee alınan teröristlerin ardından halk kışkırtılmasın diye konuyo ayrıca güvende olmamamızı sağlayan şey terörist ve bombacı hdpkklılardır! onlar temizlenince ülkede güzel şeyler olucak hükümetin bu güne kadar yaptığı en güzel şey hdplileri tutuklamak

0|1
    0|0
    • 1ay

Peki daha kaç bomba patlayacak ben hesap edemiyorum sen edebiliyor musun.

• 1ay

bende hesap edemiyorum bunu anca hdpliler hesap eder onlar yapıyo bu patlamaları adaleti hazmedemiyolar ve tepkilerini insanları katlederek gösteriyolar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Üzücü gerçekten. Masum insanların ölmesi.

0|0
    0|0
  • İstihbarat sıkıntısı var tek sorun bu ya da olan herşeye göz yumuluyor

0|0
    0|0
  • İşte terörist başları tutuklandı, küçük bir adım olsa da..

0|0
    0|0
    • 1ay

Sanmıyorum şuana kadar ne yapıldı ne engellendi de şimdi düzelsin

• 1ay

Asıl Şimdi sırası

• bomba mı patladı yeni

0|0
    0|0
    • 1ay

Yine yine ve yine hesapla bu kaçıncı bomba bu kaç bininci insan ölen.

• 1ay

geçmişten yana dert yanıyorsun sorumun cevabını alamadıgıma göre.

kim ne kadar kızarsa kızsın demokrosi adı altında tutulan nöbetlerde tek bomba patlamayısı bile benim gözümü açmam için yeterli. devlet istese hiçbişey olmuyor .
      siyasi olarak istihbarat gelse bile mudahale edilmiyor .
      darbe olayında bile devletin parmagı oldugunu söylediklerinde tiyatro mu yani diyorlar. kardeşim tiyatroyla alakası ne. istihbarat sana söyluyor sen sırf halkı yanıma alayım kucuk çaplı bir olayolur kapanır diye dusunuyorsun ama kaç tane cana mal oluyor . darbede halk sokaga salınmaz . bir vatandasın canı cumhurbaskanının ve diğer siyasilerin canından degersiz değil. şu iktidar gitmedikce ve yerine vatanını ve halkını dusunen ( şu an öyle kimse yokta ) bir iktidar gelmezse daha cok sehit vercez daha cok patlıcaz. daha cok suriyelilerden kurtlerden bilmem bu vatana zararı olan ırklardan daha ezik olcaz. bu bir gercek.

• 1ay

Aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 2

• en çok üzüldügümde bir bebek kör olmuş gözlerini kaybetmiş bu bomba yüzünden. ayrica o kadar insan öldü aileleri kahrolmuştur. Allah bu işi yapanlarım belasino versin. bu dünyanın öte tarafi var bakalim orda nasil hesap verecek adiler

0|0
    0|0
  • Allah ülkemizi terörden korusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...