Türk erkekleri neden bu kadar boğazına düşkün?

Yemek yapmayı bilen kız niçin evlenme kriterlerinizin en başında geliyor? Niye öğünlerinizde basit ve tek bir çeşitle yetinmiyorsunuz da çorba ile başlayıp tatlı ile biten zengin sofraların hayalini kuruyorsunuz? Şimdilik tek tabakla yetinenler bile hayalini evlendikten sonra gerçekleştirme peşinde.

Tuttuğunuz takım kazanıyor mutluluktan, yeniliyor üzüntüden bazen de sıkıntıdan yiyorsunuz.
Türk erkekleri neden bu kadar boğazına düşkün?Bir pişirileni bir kaç gün yiyen neredeyse yok gibi. Akşam yemeğinde peynir, ekmek veya meyve neyinize yetmiyor? Yemek yemeyi sevmem diyen babayiğidin bile ya çekmecesinde ya da çantasında masumane tabirle atıştırmalık abur cubur şeyler mevcut. Yaşamak için değil de yemek için yaşadığınız o kadar belli ki.

Niye boğazınıza bu kadar düşkünsünüz söyleyin bakalım.

0|0
14|63

En İyi Erkek Görüşü

• Anamız bizi aç koymadığı için 😂

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla kalkıp yemek yapmam için benimle evlenirse eğer bende onunla bana para yedirmesi için evlenirim bence doğal bir hak.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 62

• Sen niye bu soruyu sordun onu söyle bence :) Yemek yapmaya merakın yoksa, becerin, isteğin yoksa zengin biri bulursun bir de abla tutarsın o uğraşır yemek temizlikle sen de rahat edersin.

Eşimin elinden her iş gelmeli. Benim de mümkün olduğunca gelmeli. Sofrayı kurabilmeliyim, kaldırabilmeliyim, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ütü, elektrikli süpürge vs. gibi elektronik aletlerden anlayabilmeliyim. Bebek alt değiştirme, mama yedirme, bebekle ilgilenme, eşimin özel ihtiyaçlarını karşılayabilme bunları da bilmeliyim. Kaldı ki hepsini biliyorum. Psikolojik ihtiyaçlarını, aile ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına gerekli kaynakları da okumaya, izlemeye ve öğrenmeye çalışıyorum. İlerisi için gerekli maddi imkanları olabilecek ailem için oluşturmaya özen gösteriyorum.

Ben tüm bunlar için bekar hayatımda yer verirken ve elimden gelirken karşımdaki evleneceğim insan da bunlara yer vermiş olmalı zaten hamurunda ev işi, yemek vs. olan kız her türlü evini çekip çevirir. Ne evlenmekten korkar ne de evini idare edebilmekten. Yapamıyorsa hormonları tetikliyor diye kesinkes evlenmesin. Hem kendine hem eşine yazık eder. Doğacak çocuğuna hepten eder. Ailesine ona buna güvenip yuva kurmasın. Çocuk yaparım anam bakar, onu yaparım babam para yollar demesin.

Kısaca ALLAH hayırlı eş olabilmeyi, bu uğurda mücadele verebilmeyi, gerekli donanıma sahip olabilmeyi ve aile için yüreğini koyabilmeyi nasip etsin. Bize güç kuvvet nasip etsin. Her şey rayına oturur.

0|2
    0|0
  • Türk erkeklerine has bir şey değil ki bu tarihi çağlar boyunca böyle olmuştur erkek evini korumak ve avladığı hayvanı getirmekle kadın o hayvanı pişirip erkeğine ve yuvasına sunmakla mükellef he aksini iddia ediyosan yemek yapmayı bilmiyorsan öğrenmeni tavsiye ederim sen 1 ay boyunca tavuk döner lahmacun yiyip bu soruyu tekrar düşünmelisin bence :)

0|0
    0|0
  • Aynen öyle sana katılıyorum şiddetle ve bağırarak. mesela ben yeşil çay ve yaban mersini ile ara öğün yaparım. Ekmek yemem şeker yok. bu sayede minyon olmayı başarıyorum sanırım. türk erkekleri klasmanında tahminim şöyle.

Ekmeği pala gibi dep ağzına yemekten sonra hemen çay 3 bardak oho yemekten aldığın demir gitti bile :). ayrıca bide künefe mangal vs yok mu adana vs. tabiki böyle beslenme yüzünden çabuk yaşlanma geliyor... tamam bende türk erkeğiyim ama genelleme yapmamak lazım. yaşayış tarzı farklı olunca.

0|0
    0|0
  • herkesi genelleme?

0|0
    1|0
  • 1) yemek yapmayı bilen bir kadın ile evlenmek asla kriterim bile değildir çünkü mutfakta benim diyen kadına taş çıkartırım ihtiyacım yok. 2) yemek yemeyi aşırı severim çok yerim de ama yediğim kadar da spor yaparım onu yakarım 3) abur cubur tüketmek gibi bir huyum yoktur evde kendim kek pasta vb. falan yaparsam onları yerim 4) çünkü yemek yemek dünyanın en güzel şeyi 😊

0|0
    0|0
  • Mevzu bu degil aslinda ben bir soru sormuştum ve kizlari cok iyi analiz ettim mesele zamane kızları'nın kendini beğenmesi ve kendilerini kral'ın kızı sanmaları ama tam tersi kendini beğenmeyip eşini her türlü hoş tutan bayanlar da baş tacı olayin özü bu.

0|0
    0|0
  • Çünkü senin de deiğin gibi "basit"
    Sen niye dışarıya çıkarken "basit" giyinmiyorsun. Neden makyajını "basit" yapmıyorsun
    Neden bir eş isterken "basit" karakteri red ediyorsun?

0|0
    0|0
  • ben yemek yapabilen bir kadın aramıyorum iyi sadık güvenilir beni sevebilcek mutlu edebilcek birini arıyorum yemeği bende yaparım yemek yapmak zor değil hatta kadınla beraber yaparız

0|0
    0|0
  • Selam kaşık düşmanı leyla,
    Erkeğin kalbine yol 3. köprüden degil,
    midesinden geçiyor.
    Ona gore bak sen bu kafayla oturma odasında kalırsin demedi deme

0|0
    1|0
  • anne olmak demek doğurmak değildir. ben evlendiğim kadında tabi yemek yapmasını ev işleri bilmesini isterim kendim için değil çocuklarını aç bırakmasın ona buna muhtaç etmesin diye.

0|0
    0|0
  • Ailemde ben hariç herkes yemek konusunda kavga çıkartır durumda ama nedense Benim öyle yemek konusuna takılmam varsa yerim yoksa atıştıracak bişeyler bulurum misal bisküvi ile domates dahi yerim 😂o türden ama evleneceğim insanın yemek yapabilmesini isterim ama bilmiyorsa da canı sağolsun 😊

0|0
    0|0
  • Çünkü erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer 😂😂 Yav 1-2 çeşit yapsın o da yeter de her gün aynı yemeği mi yicız ondan yemek yapabilmesini istiyoruz 😂😂

0|0
    0|0
  • Avrupanın kibar kültürlü sağlıklı vs vs takılan hıyarları bile buraya gelip yemekleri görünce sapıtıp içlerinde dizginledikleri hayvanları serbest bırakıyorlar. d

0|0
    0|0
  • O değil de bir pişirilen 3-4 gün yenmez biter zaten o yemek en fazla 2 gün gider kazanda yapmıyorsan :D Yemek konusunda eşime yardım edeceğim için benim için değil soru.

0|0
    0|0
  • Türk insanı öyle sadece kızlar değil

0|0
    0|0
  • Bunca anlattığın şeyin erkek ile sınırlandırılması komik olmuş..

0|0
    1|0
  • Çok haklısın

0|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye göre değişir benim için aynı durum geçerli değil evlendiğim kişinin gerekirse biley yapamasa bile dolabı açarız dediğin gibi ne varsa yeriz illa bişi yapması veya çeşit çeşit yemekler hazırlaması benim için önemli değil dediğim gibi kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • Aslında pek olduğum söylenemez

0|0
    0|0
  • gözüm doyması lazım..
    sonra karnım doyar..

0|0
    0|0
  • Yemeyi seviyoruz ne yapalim? Ben bu ise evlenilcek kiz gozunde bakmiyorum kendi yemegimi kendim yaparim

0|0
    0|0
  • Can boğazdan gelir dicem de herkes demistir bile 😄

1|0
    0|0
  • Yemeğin yeri ayrıdır bende. Her ne kadar fit olsam da öyle. Lezzetli şeyleri severim.

0|0
    0|0
  • Siz yemediğiniz için virüs size dokunsa bir ayağınız çukurda geziniyorsunuz. Sizde yiyin de vücudunuz direnç kazansın direnç. Kansızlıktan öleceksiniz beee :)

0|0
    0|0
  • birbirimizi yiyecik :D nörecik

0|0
    0|0
  • :) sanki türk mutfağının dünyanın en büyük mutfağı olduğunu bilmiyor gibi konuşuyorsun. o kadar ülke gezdim bizim yemeklerimiz kadar güzel ve çeşidi bolunu görmedim..

0|0
    0|0
  • Kadınlarda da durum aynı

0|0
    0|0
  • Benim şahsi standartlarim ve isteklerimden kime ne efenim. Diledigim gibi donatirim soframi. Var ise imkanim neden az ile yetineyim. Ben kendi yemegimi yapar yerim.

0|0
    0|0
  • can boğazdan gelir kuzu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 13

• Niye tek cesitle yetinilsin

0|0
    1|0
  • Hiç sevmiyorum türk erkeğini. Avrupa erkeği en iyisi.

0|0
    0|0
  • Çünkü anneleri çok güzel yemek yapıyor

0|0
    0|0
  • Yemek de yemeyeceksek yaşamanın ne manası var diyenlerdenim bir şey diyemiyorum ondan erkeklere

0|0
    0|0
  • Benimle evlencek adamın yemek yapmayı iyi biliyor olması lazım ya da maddisi iyi olup bir kadın tutulur o yapar ben yapmam çünkü

0|0
    0|1
  • Ben değilim açıkçası zaten erkekte değilim 😂

0|0
    0|1
  • Anlattıklarına göre ben bir Türk erkegiyim.

0|0
    1|0
  • Kim sinirlendirdi bu hatunu !! :D

0|0
    0|0
  • bırçiler

0|0
    0|0
  • sebebi göçebe olduğumuzdan geliyor

0|0
    0|0
  • Bunu bir düşünmeliyim dhgagagav

0|0
    0|0
  • bende yemek yapmayı bilen erkek istiyorum. en sevmediğim iş yemek işi. hem artık kadınlarda iş hayatında. ev hanımı istiyorlarsa ayrı tabi o da bir yemek yapsın bir zahmet.

0|0
    0|0
  • Link cok komik :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...