Otobüste taciz edilince ne yapıyorsunuz?

Öyle duruyorum, sonra bacağıma bir şey değdiğini farkettim, yan döndüm arkada, tekrar yan döndüm önüme bir şey değdi sanki. Başlarda ben abartıyorum heralde, hayal gücüm dedim. Sonucta otobüs kalabalık ve adamın eli kolu değer. En sonda adam inerken sesli oflayarak hızlı şekilde ters döndüm. Ne yapacağımı şaşırdım. Bir şey yapmazsam adam eğer gerçekten öyle bir şey yapıyorsa başkası bakar izin veriyor kız der. Eğer yapmad8ysa adama çok ayıp olur. Ne yapayımki? Çook utandım, bunlar nasıl rahat rahat yapabiliyorlar ya aklım almıyor

Güncellemeler:
1ay Güncel
1ay Çantamda taşıd8ğım bıçağı gerek yok diye düşünüp 1 ay önce çıkarmıştım, demekki gerek varmış

0|1
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen öyle birşey görsem o adamin ağzina oturturum. Fakat oyle bir ortama denk gelmedigim için şuanlik problemim yok. Senin yapman gereken otobuse arkani yaslayabilecegin bir cam veya demir bulman. cunku bazi pislik abazalar kadinlarin bu durumundan yararlanip terbiyesizlik yapabiliyorlar.

2|0
    0|0
    • 1ay

Ne güzel bir insansın sen ya 😊😊 Vardı, yaslandımda. Ama çok sıkışıkti ya. Önünü kapatsan arkan arkanı dönsen önün. Acaba kendim demire değiyodumda adam mı sandım. Olur mu olur

• 1ay

Tamam o zaman, biber gazı koyuyorum :)

• 1ay

En mantiklisini yaparsin.

Erkekler Ne Diyor 12

• Sende kenara çekileceksin kızım. Ben otobüste bayanlarla aramda her zaman mesafe bırakarak dururum. İlk temasta dönüp ters ters adama diyemeyeceğim mahlukata bakacaktın. Sonra yine mi yaptı ağzını açıp gözünü yumacaksın. Otobüste olsa kimse kimseye temas edemez. Mesafe bırakmak zorundalar.

2|0
    0|0
  • öyle bir soyledin otobuste taciz edilince napıyosunuz sanki herkesde oluyomus gibi neyse öyle insanlar seviyesiz serefsiz insanlar işte pardon insan dedim adama dönüp pardon amacınız ne diye bilirsin mesela

1|0
    0|0
    • 1ay

Maalesef her türk kızı yasamışt8r.

• 1ay

ne kadar pislik insanlar var ya ileride seninde cocugun olur eşin olur sevgilin olur yaparlar hiç düşünmüyolar işte zaten onun gibi karektersiz insanlarla birlikte olmaz kızlar

• Şoföre söyle polis çağırsın ve gelene kadar kapıları açmasın.

1|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak otobuste böyle durumlerdan kaciniyorum ama iyne sabahlari otobus cok kalabalik oyulo elim ayagim birine deyiyo

1|0
    0|0
  • işin gerçeği bir şey yapmıyorum ben :D zaten ya ergen oluyor ya da çok yaşlı :D ne diyeyim

1|0
    0|0
  • Şikayet Et sessiz kalma

1|0
    0|0
  • edilmiyorum edilince bekliyorum...

1|0
    0|0
  • Köşeye geç kendini koru. Bazen bayanlar yapıyo aynısını

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne günvelleyim ki. Bana yazarsan tüyo vereyim

• 1ay

Dibimde ya. Birlestirsemde kolum kalın degilki mesafe koysun

• 1ay

Binme o otobüse sen:)

• Adam Ford cu yapar

1|0
    0|0
  • İzin vermeseydin adama ayıp mı olurdu asdasdasda

0|0
    0|0
  • yapıyorsa kafanı çevirince görürsün zaten

0|0
    0|0
  • Zevklimiydi

0|0
    0|0
    • 1ay

İğrençsiniz ya annene yapılsa aynı soruyu sorarmıydın ben öerak ediyorum

• 1ay

Yo sormazdım

Kızlar Ne Diyor 6

• neyinden utanıyorsun. direkt sert çıkmalısın böyle durumlarda. Gerçekten bir yanlış anlaşılma olmuşsa da afedersin dersin anlasın o da

1|0
    0|0
  • Bana dokunani bicaklarim

1|1
    0|0
  • ters bakış atsaydın

1|0
    0|0
  • Yapıyorlar bacım. Bu kadar da karaktersizler işte...

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya ben utancımdan yerin dibine girdim, nasıl yapabiliyorlar aklım almıyor...

• 1ay

Yok artık... Ne tepki verdin peki. Ya hergün beraber okula gittiğim insanlar vardı otobüste, bağırayım dedim ben çekindim, bide dedikodumu yapacaklardı günlerce. Bilmiyorum ya

• 1ay

Normalde tepki verirdim ne utanıp çekineceğim ama şoför babamın arkadaşıydı sırf o duymasın diye sustum ve geri çekildim lan öyle dolu falan da değil hani araya kaynasa...

• Sustuğunuz için rahat ediyolar susmayın.

1|0
    0|0
  • Adama dönüp sert bir şekilde "biraz ileriye gidermisiniz lütfen" demeyi dene. Her iki ihtimalde de işe yarar sanırım...

2|0
    0|0
Yükleniyor...