Benim derdimi dinleyen yok?

iyi niyetli ve cana yakın bir kızım derdini anlatanı sonuna kadar dinlerim hatta bir arkadasım her gün sesli mesaj atar 10 dakikalık ses kayıtları attığı bile olur ve hep onu konusuruz akıl vermeye calısırım ama ben anlatınca aman boşver her şey gelip geçici diyor bir keresinde bana böyle yaptıgı icin bana gelip geçici diyordun boşver dedim kavga etti benimle sinirini çıkarıcak kişi ben değilim dedi bu durum beni çok yoruyor artık

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen iyimişsin ya ama sende onaaynısn ı yap

0|0
    0|0
  • ;) he he sende bir gun aman bosfer de o arkadasina ;) derdin varsa anlat dinlerim ben kardesim

0|0
    0|0
  • Dinlemek seni rahatlatıyorsa dinle karşılık bekleme ya da seni dinleyecek birini bul ama kimsenin derdini dinlemeni tavsiye etmem boşver

0|0
    0|0
    • 1ay

beni rahatlatmıyor sevdigi cocugu anlatıp duruyor ve ben çok sıkıldım beni dinleyen biri de yok bir kere anlattım bir arkadasıma "😔😔" sadece bunu attı bende artık kimseye açamıyorum

• 1ay

İyiliği iyilikten anlayana yap karşındakini tanı ondan sonra açıl

• 1ay

insanlar değişiyor malesef

• aynı ben :D genelde içimde yaşarım her şeyi bana da ses kayıtları falan atıyolar dert babasıyız sanki

0|0
    0|0
    • 1ay

benim gibi olan biri yalnız olmadıgımı görünce sevindim ama tabi bu durum üzücü biraz 😕 aynen öyle psikolog olsam bu kadar anlatan olmazdı ya yeminle

• 1ay

yapıyorum anlayan yok

• 29gün

o zaman dinleme artık dertlerini

• Bir rakıyı da senin için açarız kardeşim dert etme

0|0
    0|0
  • sana nasıl davranılıyorsa sende öyle davran o zaman

0|0
    0|0
    • 1ay

yapmayı denedim ama bıkmadan sevdigi cocugu anlatıyor görüldü falan da yapamıyorum hemen atarlanıyor

• 1ay

tek yakının oysa sorunların var demektir

ben senin yerinde olsam ondan kurtulur daha doğru arkadaşlar bulmaya çalışırdım

• 1ay

benim bir sorunum yok çevremdeki herkes sever beni ilkokuldan beri cok yakın oldugum 2 kız arkadasım vardı üçümüz çok yakındık bu sene 10. yılı olacak arkadaslıgımızın o ikisi küstü aylarca küs kaldılar barışınca da benimle eskisi gibi olmadılar bende artık yakınım olarak görmüyorum ama hala konusuyoruz yakınım olarak görmediğim icin oyle dedim

• anlat kardeşim her türlü dert dinlenir çözüm aranır.

0|0
    0|0
  • O zaman doğru kişilere anlatmalısın derdini

0|1
    0|0
    • 1ay

üzücü tarafı başkaları da öyle yapıyor artık kimseye söyleyemiyorum bir derdimi

• 29gün

anlatırım tesekkür ederim

• 29gün

Tamam istediğin zaman yazabilirsin

• Benim de öyle

0|0
    0|0
  • Gel konuşalım

0|0
    0|0
  • dinlemesini bilmiyodur

0|0