Benim sorunum ne dostum?

Merhaba arkadaşlar. Çok korkulacak bir tipim yok. Fakat insanlar benden aşırı çekiniyor. Bakışlarım çok sert kabul ediyorum fakat sokakta herhangi biriyle göz göze geldigimde dahi insanlar bakışlarını kaçırıp korkabiliyor farkedebiliyorum.
Neyse vereceğim birkaç örnek var.
Insanlarla çok rahat konuşan konuştuğu ortamda lider gibi davranan bir öğretmen var. Mesela bunla hafif bir sohbetimiz oldu. Ben insanlar ile konusunca gözlerinin icine bakiyorum gözümü kırpmadan dakikalarca analiz ediyorum bu yüzden midir bilmiyorum ama adam artık beni görünce yutkunuyor kekeliyor normalde böyle değil.
Yaşadığım yerde hiç tanımadığım bir kiz facebooktan mesaj attı çok pis bakıyorsun insan seninle konuşmaya korkuyor dedi.
Geçenlerde karşıya geçmek için polis barikatinin kalkmasını beklerken bana baktigini farkettigim polise bende bakmaya başladım. 3 dakika sonra yanıma geldi bana bakma dedi. Bakarsam nolur deyince de 3 gün nezarete atarım hiç kimseye bakamazsın dedi.
Ve en son olay yaklaşık 20 dk önce oldu.
Yolumda gayet sakin yürürken kavşaktan giren 2 memur tipli arkadaştan biri ile 4 saniye için gözgöze geldik. sonra diğerine kolunu dokundurup birşey söylediğini gördüm arkadaşı da bana baktı ve yollarını değiştirip köşeyi kırdılar.
ikisi de benden iri yarı cüsselilerdi.
fakat insanlarda bu izlenimi neden bırakıyorum bilmiyorum.
Bazen işe yarıyor en rahat insanlar dahi laf dokundurmaya veya terslemeye korkuyor. Bunu seviyorum.
Fakat her gören insanın öcüymüş gibi bakması beni rahatsiz ediyor.
Ne yapmam lazım? Ben insanlara bakarken kötü anlamda bakmıyorum genelde psikolojik analiz yaparım. Yani aslında adama/kadina bakarken nasıl biri olduğunu farklı ortamlarda nasıl davrandığını o anki davranışının nedenini acilarini korkularını anlamaya çalışıyorum fakat onlar mikecekmisim gibi algılıyor.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bob dylan a benzetiyorlardır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sayko bir durusun vardir

0|1
    0|0
    • 1ay

bunu söyleyen çok kişi var da etrafta bu tipler çok fazla var. ben niye onlardan korkmuyorum?

• Seni görmek istiyorum

0|1
    0|0
    • 1ay

resim bana ait. fake değil

• 😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ahaha :D bende öyleyim çok sert bakıyorum :D bu güzel bir özellik boşver

0|1
    0|0
  • bakma yani bakmak zorunda değilsin yolda yürürken kimsenin gözünün içine 3 saniye kadar bir süre bakma ya da güler yüzlü ol

0|0
    0|0
    • 1ay

hic tanımadığı insanlara siritan bir mal olmaliyim? Yoksa herkesten bakislarini kaciran bir ezik mi? No.

• 1ay

ters olduğum doğru. tek doğru tespitin.

• 1ay

Peki :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...