İngiltere de yaşam?

İngiltere de yaşamak istiyorum okulumun bitmesine iki sene var sizce bir türk olarak orda yaşamak zor olur mu?

• öneriler
    100% (4)86% (6)91% (10)Oy Ver
  • lütfen
    0% (0)14% (1)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl bir insan olduğun ve ne tür bir zihniyetin olduğuyla paraleldir bu.

Sadece İngiltere değil, her yerde bu kriterler vardır.

Dindar, dışa kapalı, içe dönük bir tavırda yetişmiş, öyle rahat adapte olamayan, çok fazla kültürel kaygısı olan biriysen her yerde rahatsız olursun.

Gittiğin yerin diliyle, kültürüyle, insanlarıyla görünmez duvarlar kurmadan normal biçimde iletişim kurabiliyorsan zorlanmazsın.

İlk zamanlar kendi ülkende farklı şehirde yaşamak bile zor gelir zaten, ama önemli olan alışıp adapte olmak ki inan bunu Almanya'da 30 sene yaşayıp da zerre kadar beceremeyen insanlarımız var.

1|0
    0|0
    • 1ay

ateistim o yüzden din açısından sorun olmaz benim için ama onlar için olabilir diye endişeleniyorum sonuçta türkiye müslüman bir ülke avruva ülkeleride müslümanları sevmez

• 1ay

neler yaşadığını bilmiyorum ama bu kadar öfkeli olma bence

• 1ay

Niyeyse herkes aynı şeyi söylüyor, 'Bu kadar öfkeli olma'.

Şu an inan öfkeli falan değilim. Gerçekler kimi insanlara çok sert geliyor herhal.

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda epey bilgi sahibiyim. Öncelikle hangi bölümden eğitim aldığın, dil yeterlilik bilgin vs. çok önemli.. Her elini kolunu sallayan gidemez tabii, yeterli şartların tamamlanması gerek.

0|0
    0|0
    • 1ay

Maliye okuyorum dilimide geliştirmek için kursa gidiyorum dil yönünden sıkıntım olmaz bölümümle alakalı bir iş bulabilir miyim acaba

Erkekler Ne Diyor 5

• çok Türk var zaten orada
    Türkler olarak yerleşmişiz
    Türk restoranı çokça bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Kisiye bagli

0|0
    0|0
  • ben yaşadım orada

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl zorlandın mı :)

• 1ay

eğer tanıdıkları yanlarında yer varsa kalabiliyorsan ilk başlardan sorun olmaz ama oradada sürekli kalamazsın ne kadarda tanıdık olursa olsun insan rahat etmiyor.

• 1ay

tavsiyelerin için teşekkürler :)

• Bende öğrenmek isterim

0|0
    0|0
  • Türkiye'den kat ve kat kolay yaşarsın, insan gibi yaşarsın

0|0
    0|0
    • 1ay

kesinlikle

• 1ay

londra erkek arkadaşımın halası orda yaşıyor onunla birlikte gitcez kuzenlerinin çevreside var iş bulmada zor olmaz

• 1ay

olur o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben köyümü özledim triplerine girmedikçe rahat rahat yaşarsın. Ayrıca dil konusunda sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum. Taşı dürtsen İngilizce konuşuyor bu çağda.

0|0
    0|0
    • 1ay

ahaah aynen ya özleyeceğimi hiç sanmıyorum buranın insanından bıkmışım zaten ben :D

Yükleniyor...