Yarın seçim olsa oyunuzu hangi partiye atarsınız? Anketli? Ben dolar 5 lira olsa oyumu yine Ak Partiye atacam. Ya sen?

Ben bir TÜRK Milliyetçisiyim. Daha önceki seçimlerdede oyumu Akpye attım. Bazen olumsuzluklara moralim bozulsada seçim olsa yine oyumu Akpye atarım, atacamda. Çok yaşa Tayyip Erdoğan. Başkan Erdoğan. DOLAR 5 lirada olsa benim oyum yine Akpye. Şimdi ekonomik olarak saldırıyorlar ülkeye. Kıyamette kopsa sonuna kadar Erdoğancıyım. Bazen moralim bozuluyor akpyi eleştiriyorum. Ama sünni Türk ve büyük Türkiye için sonuna kadar Akp ve ERDOĞAN.

• AK PARTİ
    46% (6)14% (2)30% (8)Oy Ver
  • MHP
    31% (4)14% (2)22% (6)Oy Ver
  • CHP
    23% (3)57% (8)41% (11)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)7% (1)4% (1)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BBP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Dolar avro 10 lira olsa asla ve asla Tayyipe olan sevgimden vazgeçmeyecem. Yaşasın Erdoğan.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Nicke bak etçilvejetaryen gibi :D Oyum MHP'ye

0|2
    0|1
    • 1ay

NERDE görülmüş dindarchpli

• 1ay

Aptalca nickini değiştirsen en iyisi olacak bence. Komedi amaçla aldıysan bile sana yakışmamış

• 1ay

peki tatlı türk kraliçesi.

En İyi Erkek Görüşü

• dolar 50 lira olsa hatta türk lirası tedavülden kalksa, ülke batsa senin oyun akp'yedir. çünkü her nolursa olsun erdoğan majesteleri olaya hakimdir. sömürge altında kalsak, ABD bize savaş açsa erdoğan der ki tasalanmayın biz hallediyoruz. sonra da inanıyorlar bu laflara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiçbirine

0|1
    0|0
  • Kafalar pırıl pırıl maşallah :D

0|0
    0|0
  • Sanırım cumhuriyet halk partisi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 'Milliyetçiliğin her türlüsünü ayaklar altına aldık' diyenlere oy atan milliyetçiler...

1|1
    0|1
Yükleniyor...