Şanlıurfa viranşehir nasıl?

Benim askerimin usta birliği Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine düştü şu an dağıtım izni bitti rapor aldı. Viranşehir'e baktım suriye ye daha yakın korkuyorum açıkcası. . . Sizce nasıl bir yer? :'(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• urfa ilçeleri iyidir pek sorun çıkmaz

1|0
    0|0
  • Pskopat orkun diyor ki; yalan falan söyleyemicem dostum ama sıkıntılı bir bölge.

0|0
    0|0
    • 1ay

Psikopat_hatun diyor ki onu biliyorum :'( çokmu skntlı mesela en teglikeli yeri mi? Çokmu sık operasyon olur?

• 1ay

Psikopat_hatun diyor Kİ yapacak bişey yok :(

• 1ay

pskopat orkun diyor ki; Aynen dostum

• Hayırlısıyla gider gelir.

0|0
    0|0
    • 25gün

Psikopat_hatun diyor Kİ inşallah ya

• 25gün

Şanlıurfa mardin, diyarbakır, tunceli vs. gibi yerlere göre çok çok daha iyi. ALLAH yardımcınız olsun.

• 25gün

Psikopat_hatun diyor Kİ ALLAH razı olsun

• ben yenı geldım ordan hatta makınalarımız halen orda yönlendıreyım onu bı sıkıntısı olduğunda gıtsın lunaparka anılın slmı var desın calısanlara sıkıntısını anlatsın orda bir tane lunapark var zaten

0|0
    0|0
  • Rapor neden aldı bir sıkıntı mı var yoksa toto korkusu mu?

0|0
    0|0
    • 1ay

Psikopat_hatun diyor Kİ gece intikakinde bacağını incitti o yüzden. Toto korkusu olsa ne olcak rapor bitince ztn giitcek

• 1ay

Gözümü yoruyor :) Komik oluyor :) 15 yaşında mısın? :D

• 1ay

Psikopat_hatun diyor Kİ yüzün gülüyor daha ne istiyorsun :) 15yalındakiler mi böyle yapıyo sadecr :)

• viranşehirde pkk yok denemez varda şimdiye kadar bir olay yaşanmadı için rahat olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

daha yenı bı bomba patladı bombadan bı kac gun sonra karakol tarandı daha nolsun

• 1ay

Psikopat_hatun diyor Kİ bak bir taraftan onu da düşünüyorum bundan önce çok durgundu oralar. Ama bu aralar gittikçe şiddetlendi her yer karıştı o yüzden. Elimden gelen tek şey dua etmek ALKAH askerlerimizin yardomcısı olsun

• 1ay

inşaAllah olmaz amin yardımcsı olsun askerimizin

• hangi açıdan

0|0
    0|0
    • 25gün

Psikopat_hatun diyor Kİ operasyon baskın falan

• 23gün

Psikopat_hatun diyorki teşekkürler

• 23gün

Elderus diyor ki ne demek ne zaman istersen :D

Kızlar Ne Diyor 1