İnsanlardan çok çekiniyorum?

Uniye yeni basladim. Yeni yeni arkadaslarim oldu ama kendime kimseyi yakin hissetmiyorum. toplamda 7 kiz falaniz. Bizim siniftan bir iki kiz falan daha var ama onlar ayri takiliyorlar bir tanesiyle onceden yakindim. Onlarin hakkinda yorum yapinca ben de bosverin kizlar diyorum. onlari savundugumu falan dusunuyolar oyle bir sey yok halbuki. Bu kiz dedikodu yapmayi sevmiyor imamhatipliksin tam falan diyorlar... ya ben neye nasil tepki vericem inanin bilmiyorum... biri bana mal dediginde sinirleniyorum ama tepki veremiyorum... birey olmak istiyorum, her anlamda bir gruba bagimli olmak istemiyorum ama yalniz kalmaktan da korkuyorum. Napmam gerekiyor..

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız takıl o salak insanların içinde özgür değilsin..

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaptiklari yorum ne kadar bos degil mi..

• 1ay

Tabiki boş ama sana bana göre boş. Onlara göre normal.. RABBİN yanında. İnsanlara Merhaba demeyi Esirgeme. Kafana uyanlara zaten yakınlaşacaksın ama illa kafana uycak bir olcak diye bişey yok..

• 1ay

Kafa dengi bulmak zorunda degilim aynen sadece insanlar beni kullansin istemiyorum ve biraz daha saygili olsunlar istiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Rahatla dostum

0|0
    0|0
  • şeftali yemek istiyorum ama yediğim lazım agzımda karpuz tadı olsun gibi bişey bu...

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil yani

• 1ay

Yok tesekkur ederim

• 1ay

ok..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...