Bu makineyi alacağım resmen asık oldum cihaza?

Bu makineyi alacağım resmen asık oldum cihaza?tavsiye edermisiniz hayla bir tarafın nikon diyor ama :) ?
Genellik ile cocuk resmi ve manzara resmi cekecem

0|0
7|5

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 hafta once 70d ile nişan çekimi yaptım 18-135 kit lens ile gayet başarılı bir cihazdı buda ondan kalır yanı yoktur diyorum... çocuk resimleri için 1 adet 50mm f1.8 portre lensi alman gerekecektir

0|0
    0|0
    • 1ay

hocam nikon d5200 kafamı cok karıstırıyor piksel ve ıso da daha başarılıymıs ama üst ekran yok ondada bide cihazda oto focus yok sanırım lensler daha tuzlu hangisini alsam iyi olur sizce

• 1ay

okadar ayrıntıya girme derim ilk etapta ben seneler önce 1000d aldım kendime 6 7 sene oldu. d2s de kullandım mk2 de kullandım stüdyolarda ama halen kendimde 1000d var işimi görüyor :) ilk etapta hangisi hesaplıysa onu al derim. önemli olan lens zaten.

• 1ay

canon da lensler fiyat olarak daha uygun sanırım aşırı bir beklentim yok zaten orta seviye kullanıcıyım sony crop. kullanıyordum biraz daha üst seviyelere cıkalım dedim :)

• Satayım bende var Shutter 300 74-300 mm lens ile birlikte :)

0|0
    0|0
  • Bende Nikon 5200 var objektifi ile 5000 TL lık makine ama süper bir şey..

0|0
    0|0
    • 1ay

5200 ile 60d arasında kaldım bende piksel vs iso ve odaklanma sayısı daha fazla onun sanırım ama üst kısımda ekran yok sanırım onda bide ekran dokunmatik mi onun?

• 1ay

tamam kardeşim uğrayım ozaman oraya bir

• 1ay

Kesinlikle kolay gelsin...:)

• Fiyat kaç

0|0
    0|0
  • süper kaçırma derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...