Kapat

Sitede beni engelleyen birine nasıl ulaşabilirim?

dün biriyle konuşuyordum ve bir yanlış anlaşılma oldu. İyi geceler deyip konuşmayı bitirdim ama o mesaj yazmaya devam etmiş. Bilerek cevap vermiyorum sanmış, bir süre beklemiş ve engellemiş. Konuşmaması sorun değil ama birinin bana bilerek cevap yazmadığını düşünsem kötü hissederim. Bunu düzeltmek istiyorum ama engelliyim işte. Az önce soruyla ulaşmaya çalıştım ama üye adını yazınca sorum kaldırılıyor var mı aranızda yardımsever mesajla adını veriyim bir ulaşın :(

Güncellemeler:
ulaştım arkadaşlar yardımcı olmaya çalışanlara çok çok teşekkür ederim. Sizleride uğraştırdığım için özür dilerim kusura bakmayın. Hepinize hayırlı cumalar :) umarım sizlerde istediğiniz bir dileğe hayırlısıyla ulaşırsınız :)

1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• duygusal tepki vermiş burayı okuyorsa acar muhtelemen ya da guvendıgın bırıne soyliycen o ona mesaj atip durumu anlatcak

0|0
    0|0
    • benimle konuşmaması önemli değil sadece düşündüğü durum benim başıma gelse kötü hissederim bunu düzeltmek istiyorum... Bakalım olucak inş

• peki tamam dedigin gibi olsuın :)

• dediğim gibi zaten :)

• Başka hesap aç

0|0
    0|0
  • Ver atalım.

0|0
    0|0
    • ulaştım şimdi yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim :)

• yaz kız hadi

0|0
    0|0
  • bir gün çıkar karşına mutlaka bir yorumda

0|0
    0|0
  • kim miş o terbiyesiz biz ulaşıp söyleyelim

0|0
    0|0
    • yok terbiyesiz bir durum yok :) ulaştım şimdi duyarlılığınız için teşekkür ederim :)

• yeni hesap aç ve ona mesaj at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaa başka hesap aç ona ulaşmak için , ya daa nick'ini ver ben ileteyim bu dediklerini ona..

0|0
    0|0
  • Ya bosver ya. Hemen yanlis anlayan insanlarla anlasmak cok zordur.

0|1
    0|0
    • bende aynı kanıdayım.

• Tebrik ediyoruz demek sizde bir farklılık var. İnsanlar görüşlerinizi benimseyip değer veriyor. Ne güzel.

• @mgy1986 teşekkür ederim

• Boşver sana başkasını buluruz

0|0
    0|0
    • bu sevgili değilki zaten normal konuştuğum biri :) neyse ulaştım zaten önerin için teşekkür ederim :)

• ben ulaşırım istiyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...