Çirkin olmaktan bıktım yaa?

Ya gerçekçi olursak, herkes dış görünüşe bakıyor. Ben de dahil herkes. Herkes dış görünüşüne göre yargılanıyor ve güzel olanlar kazanıyor, çirkin olanlar ise kaybediyor. (Her zaman değil ama çoğunlukla böyle) En azından herkesin güzel bir yönü var. Genelde çirkin olsa bile mutlaka güzel bir özellikleri var. Ama benim yok abi, bildiğimiz yok. Bu yüzden okulda falan sessiz, sakin, sıradan biri olarak görülüyorum ve kimse beni takmıyor, kimse benimle zorunlu oldukları zamanlar dışında konuşmuyor. Bundan gerçekten bıktım. Arkadaşlarım yok denecek kadar az. Lise sona gidiyorum. Gerçekten bazen ölmek istiyorum. Neden herkes dış görünüşe bakar ki? Gözlerim çok küçük, burnum kemerli, ideal kilomdan biraz daha zayıfım, sivilceliyim, bazen gözlük takıyorum miyopum, esmerim hatta bayağı esmerim, saçlarım aşırı gür ve kabarık... Güzel olmam im-kan-sız! Bu yüzden özgüvenim de sıfır. Napıcam ben ya ömür boyu nasıl dayanıcam buna... Biliyorum, daha büyük sorunları olan insanlar da var ama çirkinlik yüzünden dışlanmak, yalnız kalmak da kötü bir şey. Yaşayan bilir diyorum sadece... :( :(

0|1
914

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...