Çirkin olmaktan bıktım yaa?

Ya gerçekçi olursak, herkes dış görünüşe bakıyor. Ben de dahil herkes. Herkes dış görünüşüne göre yargılanıyor ve güzel olanlar kazanıyor, çirkin olanlar ise kaybediyor. (Her zaman değil ama çoğunlukla böyle) En azından herkesin güzel bir yönü var. Genelde çirkin olsa bile mutlaka güzel bir özellikleri var. Ama benim yok abi, bildiğimiz yok. Bu yüzden okulda falan sessiz, sakin, sıradan biri olarak görülüyorum ve kimse beni takmıyor, kimse benimle zorunlu oldukları zamanlar dışında konuşmuyor. Bundan gerçekten bıktım. Arkadaşlarım yok denecek kadar az. Lise sona gidiyorum. Gerçekten bazen ölmek istiyorum. Neden herkes dış görünüşe bakar ki? Gözlerim çok küçük, burnum kemerli, ideal kilomdan biraz daha zayıfım, sivilceliyim, bazen gözlük takıyorum miyopum, esmerim hatta bayağı esmerim, saçlarım aşırı gür ve kabarık... Güzel olmam im-kan-sız! Bu yüzden özgüvenim de sıfır. Napıcam ben ya ömür boyu nasıl dayanıcam buna... Biliyorum, daha büyük sorunları olan insanlar da var ama çirkinlik yüzünden dışlanmak, yalnız kalmak da kötü bir şey. Yaşayan bilir diyorum sadece... :( :(

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim olgunlaşınca anlayacaksın ki etrafında az kişinin olması aslında en iyi olanı. Ben insanlar benden uzak dursun diye neler yapıyorum bir bilsen ve çirkin görünmeye çalışan ve dikkat çekmemeye çalışan biriyim . Yaşın ve cinsiyetin gereği herşeyi kafana takabilecek durumdasın şu an siteye iyi bakarsan her kız birşeyden isyankar ve şikayetçi hepsi. Herşey sende bitiyor mutlu olmak istersen olursun ama insanların hayatlarını özenme sen kendi hayatına yön ver kimseye özenmden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk olarak sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermez bu böyledir sen pısmış bir şekilde sınıfta oturursan yanına kimse gelmez. Ayrıca söylediğin şeyler değiştirilebilir. Saçını düzleştirirsin, zayıfsan daha fazla yersin ya da doktora gidersin ideal kilona ulaşırsın. Sivilceler için de cilt doktoruna gidersin. Burnunu ve gözlerinide makyajla içine sinecek şekilde güzelleştirirsin burnuna kontür yaparsın gözlerinin içine ten rengi kalem sürersin. İlerde burnundan ameliyat olursun ya da . Gözlüğe gelincede beğenmiyorsan sana daha cok yakısan bir gözlük alırsın ya da lens alırsın. Giyim tarzını değiştirirsin falan bunlar düzelecek şeyler takma kafana bu kadar burda dert yancağına çözüm ara. Dediğin gibi insanların daha büyük dertleri var çözülemeyen sorunları var. Otur da haline şükret seninki çözülecek bir sorun

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Birbirinden güzel kızlarla flört ettim ama aşık olduğum en çirkiniydi

3|0
    0|0
  • Dış görünüş de önemli tabi ama ahlaklı bir kız vazgeçilmezimdir

1|0
    0|0
  • Her kadın güzeldir.

1|0
    0|0
  • güzel bulan vardır senide emin ol

1|0
    0|0
  • imana gel qardesimm.

0|0
    0|0
  • ben de dahil herkes derken baştan kaybetmişsin zaten sen. Sen dış görünüşe bakarken bir zahmet başkalarıda senin dış görünüşüne baksın kıracak gibi olucam ama o tiple daha dış görünüşe neden bakıyorsun ki?

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yapsin var mi bir onerin

• 1ay

Oylesi kizlar da malesef var ozguven iyidir herkeste olsun ama abartilmamasi gerekiyor hakli oldugun bir diger nokta ise kisi gercekten kendini bilmeli olurunu bilmeli bu arada seni kirdiysam kusura bakma sert cikislari olan biriyimdir ama oyle bir guzel kayiyodun ki insanin durdurasi gelmedi 😂😂

• 1ay

@LilithTohumu canın sağolsun :D

• evet haklısın

0|0
    0|0
  • Yaaa çok yazmışsın hem çirkinsin hemde kafa ütülüyorsun :) kız ne takıyon tüketim toplumunu bak keyfine gez dolaş

0|0
    0|0
  • İnsanlara hak ver. Manavdan karpuz almıyorlar dışına bakacak malesef =)

0|0
    0|0
  • foto at bakalim ne isyan ediyon

0|0
    0|0
  • Sen neden bu dusunceye kapildinki... Herkesin guzel yani vardir... Bu kadar karamsar olmamalisin. Boy kilo nedirki senin

0|0
    0|0
    • 1ay

boyum 1.73 kilom 61 ama neye yarar...

• 1ay

Tamam ben gililikten cikayim istersen.. ok.

• 1ay

Aslinda foto atsan onun ustunden yorumlasak daha net olurdu

• Tıpkı bn 🙈

1|0
    0|0
  • Öl daha iyi be karşim.

0|0
    6|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Burun onemi burun estetik yaptiktan sonra inan yuz komple degisiyor cogu arkadasimda buna sahit oldum sirf ozentilikten bende burun ameliyati olcam heves ettim o derece☺☺ ergenligin gecsin sivilceler de gider. Bende sahsen hala izleri tek tuk var ama fondotenle hallediyorum ki cogu kadin da oyle :) yasin ilerledikce makyajida bakimida giyinmeyide herseyide ogrenirsin

1|0
    0|0
  • iyi de ben bunda kotu bisey goremedim tarz bir gozluk takarsin saclarin kabarikligindan sikayetciysen kabarma onleyici losyon surersin gur sac cok guzeldir her turlu sekli yapabilirsin zayif olmanda bir probkem yok devir 0 beden devri

1|0
    0|0
    • 1ay

onlar neyse de sivilceler ve burnumun kemerli olmasını daha çok moralimi bozuyor

• 1ay

her şeyi denedim neredeyse ama çirkin olan her türlü çirkin. yine de teşekkür ederim :))

• 1ay

valla bizim erkekler irem dericiye bile tas diyo sen dusun :) rica ederim

• Kendinle barışık ol biraz, takıntı yapma
    Kimse harika değil.

1|1
    0|0
  • Burnuna estetik yaptır her türlü guzellesirsin

1|0
    0|0
  • Seni itici yapan karakterin olmasın?

0|0
    1|0
    • 1ay

Sanmıyorum çünkü okulda bir sürü kız tanıyorum, orsp. içki sigara bağımlıları adeta serseri tipliler... Ama güzeller. Karaktere bakan kişi çok az günümüzde.

• 1ay

bana göre öylesin ben böyleyim yok şöyleyim blablabla

• 1ay

bunu neye dayanarak söylediğini bilmiyorum, ki beni tanımıyorsun, sana iyi günler diyorum o kadar. Sen de bir şey yazmazsan iyi olur çünkü cevap vereceğimi sanmıyorum.

• Bende

1|0
    0|0
  • Bunları ters yönüne çevirmek için çabaladın mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl yani?

• 1ay

Herkeste sivilce çıkıyor bunun için çirkin hissetme gözlükten rahatsızssan lens var

• 1ay

çabalamaz olur muyum... ama işe yarasa bile pek de bir şey değişmiyor. sanırm ne yaparsam yapayım çirkin kalcam..

• Evet yaşayan bilir anlıyorum seni aynı duyguları paylaşıyoruz :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...