Ailemden nefret ediyorum benim gibi olan bir an önce evlenip gitmek isteyen var mı?

Bunaldım fazlasıyla korkarım birgün hiç sevmediğim biriyle evlenip hayatımı daha çok mahvedeceğim bıktım bıktım bıktım hiçbir yönden mutlu değilim sevgili açısından da nolur yani doğru düzgün karakterde biri olsa beni kurtarsa bu yaşamdan

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bende evlenip kurtulmak istiyorum bende korkuyorum yanlış birisi çıkacak diye yalnız değilmişim bu dünyada çok şükür

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ailesiyle geçinemeyen nasıl aile kuracak?

Evliliği kurtuluş olarak görmek büyük hüsran..
    Geçim ehli olmak gerek evlilik için..

Ailesiyle mutlu olamayan, evlilikte mutlu olmayı beklemesin..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Sevmediğin biriyle sakın evlenme hayatın mahfolur. Bazen istediğimizşeyler olmayabilir bekleyip hayırlısını dilemektir

1|0
    0|0
    • 1ay

yine dönüp dolaşıp öyle diyorum bende

• 1ay

Aynen senin yaşadığın ki durumu dönem dönem herkes yaşamıştır emin ol geçicektir. şu an için seni çok üzsede elbet güzel günlerin olacaktır

• kismetse olura katil 🖒🖒

0|0
    0|0
  • Dönemsel yaşanan sorunları genele mal etmemek gerek. Aile kötü olsa da ailedir. Sabretmek gerek. Evlilik her zaman için çözüm olmayabilir, bazen sorunların dibine kadar da götürebilir. Allah'tan hayırlısını dile.

0|0
    0|0
  • Bende evlensem gitsem ama ailemden degil tabi

0|0
    0|0
  • Sorun nedir Benimle paylaşırmısın

0|0
    0|0
  • Çalışıyor musun? Sigortan var mı? Araban evin varmı? : )))

0|0
    0|0
    • 1ay

şu an hiçbiri yok :D

• 1ay

Oooooooo durum çok vasat ya... Bu vasatlıkla nereye gitmeyi düşünüyorsun. Otur oturduğun yerde... 😶

• Benimle evlenirmisin 😀

0|0
    0|0
  • evlenmeden gitsek olmaz mı

0|0
    0|0
  • El evıne hastet kalırsan baba evını projektör le ararsın

0|0
    0|0
  • Neden böyle düşünüyorsun anlatırmısın?

0|0
    0|0
    • 1ay

sürekli sinir olmama sebepler çünkü değer görmüyorum , istediğim biri vardı evlenmeme mani oldular küçükken sevgi göstermediler hep işime karışıp laf yapıyorlar kardeşler arasında ayrımcılık yapıyorlar

• 1ay

Üzüldüm senin için

• Kurtarim Gel

0|0
    0|0
  • saçmala burdan buldugunla olurmu ailen o kadarmi kötü hemen ailene suc buluyon

0|0
    0|0
    • 1ay

burdan aramıyorum

• 1ay

üzülme sadece dua et hakkında hayırlı olanı versin

• doğru düzgün insanları bulabileceğin ya da karşılaşabileceğin yerler bellidir..
    genelde iş-okul-hastane çevreleri gibi yerlerdir..
    hastane derken o ortamda çalışan kişiden bahsediyorum.
    bu tip insanları sokakta bulamazsın. sokakdakiler de senin tehlike olarak adlandıracağın tiplerdir..
    bence önce bir işe gir..
    hem çevren olur hemde seni görebilecek erkekler. sonuçta kısmet böyle bir şey.. olmadık yerde karşılaşma ve karşılıklı beğenme durumu değil mi?
    ayrıca ailene de 3-5 kuruş yardım ettiğinde seni daha çok serbest bırakacaklardır.. belkide sana olan güvenleri daha da artacaktır..
    kendini ispatlama şansı bulursun..
    şansın açık olsun..

0|0
    0|0
  • O benim ama zengin değilim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne Kadar maasın asdfghj :D

• 1ay

çok güzel

• 1ay