Psikologa giden birine deli der misiniz?

Moderatör şu detay sorununa bir çözüm bul. Belki detay yapmak istemeyen vardır.

• Evet
    6% (4)7% (4)7% (8)Oy Ver
  • Hayır
    94% (63)93% (50)93% (113)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
28gün Açık olun ama

0|0
21|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Psikoloğa giden bir kişi deli olamaz zaten. Takıntısı olanlar veya travma geçirenler tercih eder. Daha ağır vakalar; depresyon, şizofrenlik, zeka geriliği, hiperaktivite, bipolar bozukluk ve insominio gibi durumlarla psikiyatri ilgilenir. Zaten bunlar tıbbi ilaçlarla düzeltilmeye çalışırlar. Psikologlar ise konuşur.

Anlayacağın üzere psikoloğa giden bir kişi deli olmaz. Ha deli olur psikoloğa gitmeyi tercih eder onu bilemem.

0|0
    0|0
  • An itibarı ile 12 kişi evet demiş. Bu cahillerin rumuzlari 48 saat içinde ifşa edilmez ise tüm başlıklara bomba koyucam.

Tamam sakinim.

0|0
    0|0
  • psikolga gidenler genelde kültür seviyesi yüksek zeki insanlardır. cahil deli insan devlet hastanesindeki bedava psikologa bile gitmez. insanlar hayatını olumsuz etkileyen nedenlerden daha kolay sıyrılmak ve zor durumları atlatmak adına genelde yardım alırlar bu işin uzmanı kişilerden. bu çok doğal ve medeni bir davranıştır. Zaten psikolog terapi ücretleri yüksektir ve bunu cidden maddi durumu iyi ve bilinçli insanlar veriyor.

0|0
    0|0
  • hayır arkadaşlara dert anlatinca sorun yok ama bu işin uzmanina anlatinca deli. yok daha neler

1|0
    0|0
  • psikologum var..
    arada gidiyorum ve çok şükür deli değilim..

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gitmeyi tercih ediyorsa deli değildir.

1|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yenilmiş çaresiz derim

0|0
    0|0
  • o zaman delıelrın tımarhanede ne işi var pıskoloğa gıtsınler

0|0
    0|0
  • Evet diyenler cahildir

1|0
    0|0
  • Hayır, doktorum bozuk psikoloji bey

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Neden denilsin ki millet Uyku düzeni bozuk olduğu içinde gidebilir , alkol tedavisi gördüğü içinde gidebilir, bunalıma girdiği içinde gidebilir. Hiç bir zaman deliler deli olduklarını kabul etmezler zaten :D :D

0|0
    0|0
  • Ben gittim bişi olmaz

0|0
    0|0
  • güçsüz insanlar sadece en ufak sorunda hemen psikoloğa gidiyorlar

0|0
    0|0
  • Ben gidiyorum ve çogunuzdanda zekiyim :)

0|0
    0|1
  • Gidilmesi gerekiip ısrarla gitmeyen, kabul etmeyen delidir.

0|0
    0|0
  • Psikologa gidene demem ama Bana gelene derim. Bende Psikolog sayılırım. Psikologdaki P yi çıkart işte o benim.

0|0
    0|0
  • Hayır herkesin sorunları olabilir bunun delilik ile alakası yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Delilikten öte asıl akıllı ve mantıklı düşünebilen insanların tercihidir psikologlar. Zira karşılaşılan bir sorunda çözümü işin uzmanında aramaktan daha mantıklı ve işe yarar bir çözüm yolu var mıdır?
    Buna delilik diyenin aklından şüphe ederim...

1|0
    0|0
  • bizde psikolog anlaşılan bir meslek değil. millet aile hekimini bile anlayamazken psikolog zengin işi görülüyor ve olmasa kafada bişey gitmez sanılıyor :D

0|0
    0|0
  • Ruh hastalığının delilikle alakası yok. Toplum, açıp kitapları okumadan kulaktan dolma şeylerle ilerlediği için her tedavi almak isteyene deli der normaldir.

0|0
    0|0
  • Hayır demem

0|0
    0|0
  • Demem, öyle olmadıklarını biliyorum ama bir bakış açımda değişmiyor değil

0|0
    0|0
  • Bence zengindir o giden deli degildir saat sensi 250 tl olurmuymus ya olani gordum😂

0|0
    0|0
  • Internette bir yazı okumuştum. Şöyleydi; psikoloğa gidenler, gerçek hastaların hasta ettikleridir.

0|1
    0|0
  • Psikologa giden kimse deli değildir. Bilinçli insanlardır

0|0
    0|0
  • Hayıır , zaten herkes deli kim akıllı

0|0
    0|0
  • Hayır, birçok sebepten dolayı psikolojik destek alan insan sayısı artıyor, eğer deli deseydik akıllı insan sayısı çok düşük olurdu 😄

0|1
    0|0
  • Hayır demem çünkü bende gidiyorum deliler gitmiyor psikoloğa nasıl baş ağrısında doktora gidiliyorsa ruh sağlımız içinde önemli deli olmak şart değil

0|0
    0|0
  • Psikolog olacağım neden diyim öyle birşey. Millet sevgilisini anlatmaya gidiyor psikoloğa. Deli diyen cahildir boşver.

0|0
    0|0
  • Diyen delidir

1|0
    0|0
  • yoo psikolog deliler gitmez

0|0
    0|0
  • Kaldı mı böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Demem çünkü derdi olan insanlarda gidiyor oraya rahatlamak için. Benim bile bazen gidesim geliyor

0|0
    0|0
  • Hangi yüzyılda yaşıyoruz ya

0|0
    0|0
  • Tabiki değil.

0|0
    0|0
  • Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Asla