Kendinizi ait olduğunuz yerde hissediyor musunuz?

Ben hissetmiyorum şahsen... Ne işimde, ne olduğum ülkede, ne olduğum toplumda kesinlikle ait hissetmiyorum... Irkımdan memnunum dünyaya gelsem yine Türk olmak isterdim. Ama olduğum topluma ait hissetmiyorum. Çevreme baktığım zaman çok gerici, baskıcı, yobaz ve cahil insan dolu... Siz neler hissediyorsunuz?

0|0
29|13

En İyi Erkek Görüşü

• hissetmiyorum bu ülkenin insanından nefret ettim, cahil sürüsü

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tahtanın önünde misket oynayan kizlar, bir köşede uzin eşşek oynayan erkeklerin arasinda bulunduğum icin bu lanet olası sınıfta ne işim var diyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ait oldugum yerdemiyim
    belki hayır..
    ama şu anki halimden memnunum

1|0
    0|0
  • Hissetmiyorum ve her seferinde ben kimim diyorum

1|0
    0|0
  • keşke dünya eskisi gibi olsa... temiz insanlar güzel hayatlar.

2|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hissediyorum da sen yoksun o yüzden hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • İnsan evladı hiç bişeyden memnun kalmaz hep fazlasını ister nefs işte ;) ;)

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Bu ülkede herkes olduğu konumdan şikayetçi.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır

1|0
    0|0
  • dogru duzgun ısım bıle yok ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Yok hissetmiyorum 😂

1|0
    0|0
  • Kendimi dünyaya ait hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Bende oyle kendimi ne bu ulkeye ne de bu irka ait hissetmiyorum bu kadar yobazin oldugu yerde dogmak zorundamiydim sanki

1|0
    0|0
    • 1ay

aynen öyle avrupada yaşayanlar çok şanslı o çatı katılı evler dubleksler kolejlerde okumak daha elit kesmden yaşamak daha ilerici hoşgörülü insanlarla yaşamak bizimde hakkımızı bence

• 1ay

şuandan itibaren vatandaşlık iş ekonomi araştırması yapacağım isveç için :)

• 1ay

Tamam oraya gideriz ne yapalım yani :3 Tohumcuğum istesin yeter.

• bende kesinlikle ait oldugum yerde hissetmiyorum kendimi yabancıyım buraya sevmiyorum ve aynı senin gibi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. Önceden böyle değildik. Gene vardı da bu kdr yaygın değildi. Sonradan oldu. Ben peçeli çarşaflı kadın görmek yerine mini etekli şık giyimli kadınlar görmk istyrm dışarda. Allah ülkemizi bu gerici yobaz sapıklardan kurtarsın!

2|0
    0|0
  • hayır

1|1
    0|0
  • Ben de aynı duygular içindeyim. Galiba dünyayı dolaşıp kendimizi bulmamız gerekiyor. Peki ya ait olduğumuz bir yer yoksa ne olacak?

1|0
    0|0
    • 27gün

vardır merak etme illaki içimizi ısıtıcak işte benim hayatımı devam ettirmek istediğim yer diyeceğimiz bir yer olucaktır...

• evet hatta fazlası

1|0
    0|0
  • hissediyorum evet

1|0
    0|0
  • Hissetmiyorum

1|0
    0|0
  • Yok evde olmam lazimdi isyerime ait hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • yabancilar bosuna demiyor barbar cahil turkler diye bizimkilerde bisey saniyor en cahil millet

3|0
    0|0
    • 1ay

Hem barbar hem cahil doğru diyolar saygı empati anlayış hoşgörü sıfır mini etek giymiş haa bu kesin o*rospu kadın çarşaf giymiş haa bu kesin en iyi dindar adam ateistmi deistmi direk bir dışlama felan yorucu bir ülke benim ve benim gibi sen gibi düşünenler için..

• 1ay

bu ulkeyi bu hale getiren bizim azgin erkeklerimiz bak bakalim osmanli bitane turk hatun almismi elin gavurlarina. kaldi topraklarmiz hep uckurlari yuzunden hep biride basini donundan kaldirip ne oluyor demiyor cahil kaldi milletimiz millet uzaya cikti biz halaa...

• 1ay

aynen öyle doğru diyosun kendi kadınlarının karnını doyurmayı bıraktılar nataşaları yedirip içirdiler yıllardır

• Ben ait olduğum yerdeyim sanirim

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • hissediyorum

1|0
    0|0
  • güzel açıklama
    senin gibi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Ben bulunduğum çevre bakımından ailme yakıştırmiyorum tek sorun bu

1|0
    0|0
  • Hissediyorum..

1|1
    0|0
  • Hiç ait olmadım olamadım

1|0
    0|0
  • Hissediyorum.

1|0
    0|0
  • Ben bu kötü dünyada yaşamak istemiyorum zaten bissürü kıyamet alameti var erkekler kadın, kadınlar erkek gibi tecavüzler minicik çocuklara da yapılıyor, zina kol geziyor, şükürsüzlük en büyük kusur daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Ait olduğum yerde hissetmiyorum kendimi..

1|0
    0|0
  • KANKA uçak biletini halledelim istersen :)))

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Evet. Cok memnunum.

1|0
    0|0
  • Bende hissetmiyorum. Türk olmamla alakalı birşey değil senin dediğin gibi.

1|0
    0|0
  • hayır ya

1|0
    0|0
  • Burda olmamam gerekiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...