Cahil insanlar kime oy veriyor?

Ülkemizdeki cahil insanlar da oy kullandigina gore, bu insanlar genelde hangi partiye oy veriyor?

• Akp
    44%(19)50%(43)Oy Ver56%(24)
  • Chp
    37%(16)31%(27)Oy Ver26%(11)
  • Mhp
    2%(1)1%(1)Oy Ver0%(0)
  • Diğer
    17%(7)18%(15)Oy Ver18%(8)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahattin zaim üniversitesi rektör yardımcısı bir televizyon programında:
    "Ülkeyi ayakta tutacak olan cahil ve okumamış insanlardır. Hatta ilkokul mezunu bile olmayanlardır. Ben en çok onlara güveniyorum. Olayları en rahat ilkokul mezunları görür. Bizdeki okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor, üniversite ve sonrası çok vahim çünkü zihinleri bulanık" diye açıklama yapmıştı. Şu anketin ve ülkedeki seçimlerin de bu adamın dedikleriyle paralel olduğunu düşünürsek fazla da şey etmemek lazım. Görünen köy.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cogunluk akp demis ama akpnin oy orani cok yuksek herkes gomuyor da kim oy veriyor acaba

1|2
    0|0
  • Cahil insanlar hdpye oy verir

0|1
    0|0
  • Keske herkes ben gibi olsa oy kullanmasa tüm partiler mal gibi ortada kalsa :)

0|0
    0|0
    • En buyuk cahil sensin

• Konusma len cahil 😊😊

• Tamam sensin ablacım

• HDP neden yok yoksa sende mi o cahil insanlardansın

0|1
    0|0
  • Sorunun cevabı ortada bence

0|0
    0|0
  • HDP.

0|1
    0|0
  • Chdpkk ya veriyor

0|1
    0|0
    • Hahahaha zekana hayranim 😀😀 Akpkk olmuyor demi 😀

• Valla terörist sempatizanlarına da vatan aşığı diyip birbirimizi yemeyelim bence sizde seçiminize dikkat edin yanlışlıkla desteklemeyin desteklerin sonunu dün gece gördük

• Terorist sempatizani ve chp? Sizin chpye olan kininiz o kadar artmis ki ne dediginizi bilmiyorsunuz. Bu ulkede kadin haklarini , insan ve hayvan haklarini meclise en cok sokan chp. Ya neyse sus konusma bence.

Erkekler Ne Diyor 8

• cehepe ve hdp ye

1|2
    0|1
  • Istatisik olarak akp

0|1
    0|0
  • chp hdp asgari ücret beş bin tl olucak gel vatandaş gel :D :D :D :D:D

0|1
    0|3
  • Akp ye veriyor bence

0|1
    0|2
  • akp-Hdp

0|1
    0|2
  • chp nin ne kadar tutarsız ne kadar aptal bir party olduğunu halen insanlar görmüyor ve cahiller ona oy veriyor ama onlara bakarsan en elit en entel kesim onlar :D

0|1
    0|1
  • Cahil insanlar ve kandirilmis insanlar HDP lilerden başka kimse olamaz bence genelleme olarak düşünürsek eğer bütün parti öyle ama en çok HDP...

0|1
    0|0
  • AKP ve MHP ye..

0|0
    0|0
Yükleniyor...