Mına koyim kelimesi kadınlara da erkeklere de söylenen bir küfür.. iyide kızlarda gereken opsiyon yok ki saçma değil mi?

bunların dışınnda cansız eşyalara, hayvana bile bu küfür sarfediliyor, hatta kızlar bile ediyor bu meşhur küfrü.. zaten mısı olan biri bu eylemi nasıl gerçekleştirebilir ki..+ hiç yakışmıyor tıpkı sigara içmenin de kızlara yakışmadığı gibi..

Güncellemeler:
1ay ve erkeğe dendiğinde de erkeğinde mısı yokki neden bir adam bir adama yanağından öpim der..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç anlamıyorum böyle küfür eden hemcinslrrimi çok abes buluyorum hayatımda kullanmadım. erkeklerde de abes buluyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

ben abes zaten buluyorum ve çok nadir küfür eden bir erkeğim (kafam iyiyken maç izlerken falan) ama şunu anlamlandıramıyorum bir erkek bir erkeğe nasıl senin alına öyim der.. (anladın) yani erkekde al yokki?

• 1ay

E kızda erkeğe öyle küfür ediyo mantık yok zaten bunda

• 1ay

bende mantıklı bulmuyorum.. bir erkek erkeğe küfür ederken olmayan şeyini söylüyor halbuki eğer bir adam bir adama kızdıysa olması gereken yer dübür :) zaten kadına küfredenin dünyada ahrette yeri yok onada kızdıysan ya yanından uzaklaş ya cadı de :) neyse işte bu mı çok yaygın oldu adam arabası bozulduğunda bile mısına küfrediyor arabada sanki mı mı var b kelime bozukluğunun giderilmesi için 100 yıl kimsenin böyle küfürler etmemesi çocuklarımızın yollarda boşbeleş insanları ona buna küfrederken görmemesi lazım o zaman hem azalır hemde daha sakin insanlar oluruz.. artık o kadar sinirli insanlar olduk ki karşıdaki erkek mi cansız bir alet mi bunun da mısı var mı yok mu demeden fütursuzca küfür savuruyoruz böyle olmayalım biz :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...