İs yerindekilerle sorunum var?

Beni is yerine babam bırakıyor ya da ablam ama her kapının önüne gelişimde çalışanların hepsi pür dikkat bana bakıyor mesela insan kaynaklarından biri görmüş beni arabadan inen senmiydin kim bıraktı diye sordu babam dedim hos sevgilinde bırakabilir dedi sevgilim olsa kapının önüne kadar getirtmem dedim acıklama yapamama rağmen yine imalı laflar göz ucuyla süzmeler rahatsız ediyor beni yanlışmı demisim bunların diline düşmek istemiyorum

Güncellemeler:
28gün Hep dedikodu yapıyolar herkesi küçümsüyoisr sanki kendileri mükemmel

0|0
6|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Atalarimiz ne demis biliyomusun insanlarin agsi torba degilki buzesin birak takma onlari kendi ufak dunyalarinda takilsinlar umursama gec boyle seyler takilcak seyler degil

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorlarr.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Rahat davran açıklama yapmak zorunda değilsin özel hayatınla ilgili. Davranışlarına dikkat edersen hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • ne alaka baban bırakamaz mı

0|0
    0|0
  • Kıskaniyorlar seni. sakın aldırma gül geç

0|0
    0|0
    • 28gün

senin iş yerindeki konumun ne?

• 28gün

babam is yerıne gelmek istiyor fakat dalga geçiyorlar velisi geldi diye kimseyle muhatap oimuyorum bakalım nereye kadar gidicek böyle tesekkurler yardımcı olduğun için

• 28gün

Ya kiyamam sana yaa :( sakin uzulme sen bosver bak baban gelsin ne olacak babam benim o onunla gurur duyuyorum yanimda oldugu icin demelisin

• hepsini ağzının payını ver sustur işten dahil kovulmak olsam her turlu hakkımı savunurum

0|0
    0|0
  • ya onlara ne ki kimin bıraktığı küçümsüyorlar seni

0|0
    0|0
  • Salla ya ne kadar umursuyorsnuz insanlari

0|0
    0|0
Yükleniyor...