İs yerindekilerle sorunum var?

Beni is yerine babam bırakıyor ya da ablam ama her kapının önüne gelişimde çalışanların hepsi pür dikkat bana bakıyor mesela insan kaynaklarından biri görmüş beni arabadan inen senmiydin kim bıraktı diye sordu babam dedim hos sevgilinde bırakabilir dedi sevgilim olsa kapının önüne kadar getirtmem dedim acıklama yapamama rağmen yine imalı laflar göz ucuyla süzmeler rahatsız ediyor beni yanlışmı demisim bunların diline düşmek istemiyorum

Güncellemeler:
Hep dedikodu yapıyolar herkesi küçümsüyoisr sanki kendileri mükemmel

0|0
62

En İyi Erkek Görüşü

• Atalarimiz ne demis biliyomusun insanlarin agsi torba degilki buzesin birak takma onlari kendi ufak dunyalarinda takilsinlar umursama gec boyle seyler takilcak seyler degil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rahat davran açıklama yapmak zorunda değilsin özel hayatınla ilgili. Davranışlarına dikkat edersen hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• ne alaka baban bırakamaz mı

0|0
    0|0
  • Kıskaniyorlar seni. sakın aldırma gül geç

0|0
    0|0
    • senin iş yerindeki konumun ne?

• babam is yerıne gelmek istiyor fakat dalga geçiyorlar velisi geldi diye kimseyle muhatap oimuyorum bakalım nereye kadar gidicek böyle tesekkurler yardımcı olduğun için

• Ya kiyamam sana yaa :( sakin uzulme sen bosver bak baban gelsin ne olacak babam benim o onunla gurur duyuyorum yanimda oldugu icin demelisin

• hepsini ağzının payını ver sustur işten dahil kovulmak olsam her turlu hakkımı savunurum

0|0
    0|0
  • Salla ya ne kadar umursuyorsnuz insanlari

0|0
    0|0
  • ya onlara ne ki kimin bıraktığı küçümsüyorlar seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...