Diğer insan niye Mutlu?

Yahu bu bitmişlik sadece bana mı has? Eskiden olduğu gibi yeni bişey aldığımda sevineniyorum. ya da değer verdiğim sevdiğim insanların her gün bir yanlışlarını daha gördüğümde aynı şevkle onları sevmeye devam edemiyorum.Çok kırılıyorum ama onlar kırılmasın diye yanlışlarını yüzlerine vuramıyorum. Mesela her yeni gün mutluluklarıma yeni bir gölge düşürüyor. Yine o gölgelerden biri düştü. Ondan efkarlanıp yazıyorum 😑Yine mi ben allahım demediğim gün yok. Hayır ben bu kadar mutsuz, bedbahtken diğer insanlar nasıl bu denli mutlu ve rahat 😒Günahım neyse bir anda ver cezamı allahım 🙏🏻 taksit taksit verince olmuyor 😑

0|0
6|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla senin gibi bu tür şeyleri yaşayanlar çok, bizzat kendim'de böyleyim maalesef.

1|0
    0|0
  • bendede var la.

1|0
    0|0
  • Nerden bulur bu insanlar sen mutsuzken gülünecek şeyleri

1|0
    0|0
  • Sadece sana değil

1|0
    0|0
  • Piştt😊 noldu şimdi? Büyüyorsun sadece hepsi bu

1|0
    0|0
  • Demekki yolunda gitmeyen bişeyler var. Bul ve yok et

1|0
    0|0
  • Sana değil sadece

1|0
    0|0
  • herkesta var merak etme

0|0
    0|0
  • Diğer kim ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah en sevdiği kulu muhammede bile hep dert vermiş isyan etme
    Dertsiz bir kaya dibi derler Rabbin senin seini duymak istitor belki ya da günahlarını silkmeyi
    Şöyle düşün Allahım bana afiyet ver de
    Ve senin isyan ettiğin şeyleri nimet sayanlar vardır illa ki beterin beteri var

1|0
    0|0
  • bende de var sevdigim onem vefdigim. hic bisey kalmamis sanki yapmadiklarimida yapmak da haz vermez gibi dusunuyrm ustelik

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayiz

1|0
    0|0
  • Sabir et

1|0
    0|0
  • Sana yeni heyecanlı şeyler Laz'ım

1|0
    0|0
  • Sabır herşeyin başı sabır et