Kızlar biryle birlikte olunca kaşar oluyor erkekler niye birlikte olunca hiçbir bok olmuyor?

sorun bu kızlar namus ama erkeler edebi namussuzluk erkek yapar suç yok kız yapar günah namus gitti kız da yapmayacak erkekte aga

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Boyle dusunen yok ama anne babalar bıle erkekte olur dıyolar hatta erkek yapmazsa ayıp oluyo buyuturken sacma sapan buyutuyolar sonra neden tecavuz var su var bu var erkekte su dusunce olusuyo mını gıymıs ben buna bısı yaparrsam o suclu veya bu benle yatmak ıstıyo o suclu ben degılım sonucuna o katlansın hep kızlar kendılerıne dıkkat etmek zorunda kalıyo erkeklerde kendılerını bısey sanıp ezıyo kızları

1|1
    0|0
    • 1ay

ben dayanamıyorum yani erkekliğimden utanıyorum o durumlarda

• 1ay

Yoo aılem ıyıdır benı sımarık buyutecek kadar ıyıler belkıde

• 1ay

e ne bu kendini köti hissetme sinirlenme aileyle anlaşmamam isteği

En İyi Erkek Görüşü

• Gunah sadece kızlar için yazılmadı. Erkekler de nasibini almadı.
    Ama şu var ki bakire kızlar bakir diye tutturmuyor.
    Hatta kimi dindar Müslüman kız bile erkek tecrübeli olmalı diyor.
    Yani erkekler kızların bekaretini önemsiyorken kızlar erkeklerin bekaretini önemsemediğinden dolayı durum böyle.
    Şayet bakire kız bakir erkek diye tuttursaydı emin ol erkekler cesaret edemezdi cinselliğe.
    Ama esas sorun şu: iman zayıflığı. Müslüman bile sevişip bakireyim diyebiliyorsa, ve namahrem olduğu halde ona haram kılınmış birisine helalim diyebiliyorsa ortada sorun belli

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Çocukluktan geliyor. Anne Baba kız çocuğuna sen yapma sen etme şşt dur elalem ayıp der gülme öyle derken erkeğe afferim oğlum hadi amcanlara göster dediği için bunlar oluyor.

0|1
    0|0
  • topluma aşılanmış bir durum bu. erkek çocuğuna pipisini açtıran aile kızlarının etek giymesini yasaklar. böyle de bir toplum erkek kendini bir bk zanneder

0|1
    0|0
  • Erkekler de fahise oluyor

0|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın ama yapacak bişey yok bu duruma

1|1
    0|0
  • Erkeklerib adlandirmasi sadece o. Ne bir kiz biriyle yatti diye bacım oluyo ne de bir erkek biriyle yatti diye herhangi bisey. Hic kimseye bisey oldugu yok. Sadece cogu erkek elde edemedigi kiza kasar , yatmak isteyip elde edemedigi kiza bacım , ya da yattiktan sonra baska bryle birlikte oldugunu duyunca ' orospuydu zaten o ' gibi laflar kullanirlar. Erkeksin bilmen gerek. Fakat ne sen dedin diye ben ben oldum nede ben sensin dedim diye sen sen oldun :) aciklayici olmustur umarim 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

zorlandım ama evet

• 1ay

bak mesela beş dk önce eczaneciyle veleniytodummokudunmu çok komik cadııı😊

• 1ay

Allah rahmet eylesin

• toplumun namus algısı işte. kıza gelince bacım erkeğe gelince adam oldu oğlum. bu tabuları yıkmak da bizim neslin elinde. ama bokunu da çıkarmamak lazım. yarın bigün hepimiz birer anne baba olucaz, çocuklarımızı bu tabulardan uzak yetiştirmeliyiz. kızın markete giderken bile peşine adam gönderip, oğlunu kerhaneye eliyle götürenlerden olmazsak toplum düzelir

0|0
    0|0
  • değil mi yaaaa

0|1
    0|0
  • katılıyorum. kız yapınca noluyosa erkekte aynisi oluyor ayrım yok

1|1
    0|0
  • yürü bee :)

0|1
    0|0
  • bunu erkekten duymak çok güzel 😄 kesinlikle öyle cinsiyetçilik yapmaya gerek yok

1|0
    0|0
    • 1ay

bunu kızları etkilemek için değil yakışmıyor baksana müslüman ülke demiş sanki erkeğe günah değil

• 1ay

gelde bunu türk milletine anlat işte günahlar sadece kadınlar için var sanıyolar

• 1ay

çok saçma sanki Kuranı kadınlar için yasak kitabı olsun diye indi

• Benim gözümde ikisi de aynı.

0|1
    0|0
  • Kaşarlığın dişisi erkeği olmaz bana göre, ayrıca senin konuşmanı da hiç samimi bulmadım

0|0
    0|0
  • haklısın valla, böyle bişey oldugunda kızlara demediklerini bırakmazlar ama kendileri yapınca tepki almazlar. erkeklerin çoğu namuslu kız arıyorum bilmem ne afedersinizde ulan. yoldan etekli biri geçse ağzınızın suyu akar bide namustan bahsedersiniz erkekler şaşırmış cidden, kızları bu kadar yargılamayın erkeklere sözüm. özellikle kızlar ne giymek isterlerse giyerler onları bedeni sizin değil. neyse konuyu uzatmıycam lütfen siz erkekler. bir insanı tanımadan yargılamayın ağır sözler söylemeyin..

0|0
    0|0
  • Cunku musluman bir toplum (!)

0|0
    0|0
  • Oluyo neden olmasin

0|0
    0|0
  • Bana göre ikisi de aynı

0|0
    0|0
  • Erkeğin orosbsubunu gördükçe
    kadının orosbsuna saygım artıyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tribünlere oynama len reelde bunu demessin ama :)

1|1
    2|0
  • kime gore neye gore ben sevmem nefretde etmem istedigi halti yiyebilir kizin kasari neyse erkegin kasarida o benim gozumde

0|0
    0|0
  • onlarda kaşar

0|0
    0|0
  • Ben bizim toplumun akıl sağlığı yerinde olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • biriyle oturunca kaşar olmaz, biriyle yatınca olur düzeltme yapmalısın

0|0
    1|0
  • Erkek de oluyor birşeyler de o gürünmüyor bir gün herşey halledilecek