Selamlar insanlar İzmir hakkında ne dusunuyor veya İzmirliler hakkında ne dusunuyorsunuz?

İzmirliler ile ilgili bir tanım yaparsanız sevinirim.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Izmır cok kalabalık ya darlanıyo ınsan gezmek ıcın guzelde yasayamam ınsanlarınada yorum yapamayız her turlu ınsan oluyo sonucta

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğma büyüme izmirli yim bir çok il gezdim diğerlerine oranla daha iyi bir yer ama kesinlikle yaşamaya devam etmek istediğim bir yer değil en iyisi Rize, izmirin insanı iplemez sokakta insanlar öpüşsün sevişsin kimse uğraşmaz kadını dövsün kocası kocası sokak ortasında yine kimse karışmaz çünkü başlarına bela almak istemezler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İzmir hojdir ama benane. Şaka bir yana insan insandır her yerde ama belli kesimlerin dünyevi ve uhrevi gorusleri farklı oluyor genelde İzmir insani, laik sol kesim birlikte takılmaktan mutlu olamayacağm insan tarzı 😊

0|1
    0|0
  • hep yaşamak istediğim şehir. insanları açık fikirli seviyorum orayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi insanlar severim izmiri. saçma saçma yakıştırma yapanlar var izmire. fesatlıklarını izmirden çıkarıyor o kişiler.

0|1
    0|0
  • Kızlarının güzel ve yollu olduğunu biliyorum ☺

0|0
    0|1
  • İzmir gibi memleket yok kızın değeri yok memlekette

0|1
    0|0
  • yakımda taşınıcagım şehir

0|1
    0|0
  • İzmir'i de İzmirli insanları da çok severim, tarzı olan, zarif, Aydın insanlar, ama diğer illerden de bir sürü insan tanıdım ve hepsi de gayet iyiler

0|0
    0|0
  • İzmirde doğmuşlardır heralde diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Adam gibi adamlar!

0|0
    0|0
  • boyooz gevreeek domatt

0|0
    0|0
Yükleniyor...