Tipmi önemli Kişilik mi?

Mesela bir kızda erkekte ne derece öneme sahip kendime güvenim yok benim neden

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Burada kimse önce kişilik demez. Bu herşey için geçerlidir. Mesela bir manavdan elma alırken öncelikle dışına bakarsınız. Benim için önce dış görünüş sonra kişilik.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yakışıklı adamsın olum niye güvenmiyosun kendine elin maymunları ceviz kırıyo sizin gibi temiz gençler hala düşünüyo...

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne bilim özgüven de yeterli olsa gidip açılmaya vesaret yok bende

• 1ay

kardeşim elin malları alıyo birini vuruyo ötekine boşver düşünmeyi artık harekete geç...

• 1ay

vurmak benlik değil ben bir kızın hayayıyla oynayamıyorum ne yapim kalp yok diyor

Kızlar Ne Diyor 14

• Şimdi söyle aciklim hani çoğu kız derki tipe önem vermem filan ama erkeklerin çoğu buna on yargı ile yaklaşır der ki tüm kız tipe bakiyo filab bak ben mesela kendimden örnek vereyim benim için herseyden önce karakter ve kişilik benim için tip ikinci plan mesela kendime göre bazı kisikler var öyle olan bir erkek beni hemen etkileyebilir mesela hayatıma aldığım kişilerin cogunu benim arkadaşlarım on yargı ile yaklaştı hep hani istemediler ama ben sevdim yani kendisini karakterini düşüncelerini filan çok aşırı yakışıklı kişiler le de çıktım ama anladım ki gerçekden hersey tip değil ve gerçekden tipi olan insanda karakter sıfır nerde adam gibi erkek normal kişilerde Şu an senin pp girmedim tipini de görmeden yazıyorum bunları ama şunu unutma sakin bir kız tipden değil kişilikden etkilenir eğer o kız düzgün kızda ama bunu da unutma ;) allah senin de karşına sana göre birini çıkarır unutma sadece zamanı gelmemiştir umarım yardimci olmusumdur

0|0
    0|0
  • Bu arkadaş grubunda konusu açıldı bunun, biri dedi ki içi iyi olsun biri dedi ki dışı iyi olsun, sonra birisi çıktı, e iyi o zaman, içi iyi olsun diye maymunu eğitelim maymunla sevgili olalım dedi, o gün bugündür, bu soru karşısında hep aynı bu cevabı veririm

0|1
    0|0
  • tipini beğendiğim kişilik. tipinde gayet normal beğenilmeyecek bir tip değilsin.

0|1
    0|0
    • 1ay

pek konışmam ondan belkş beğenilmiyorum

• 1ay

bence kendini fark etmiyorsun , kendini geliştirebilirsin , kitap oku sürekli okuduğun şeyi kendine anlat , makale oku okuduğun makaleyi kendine anlat en saçma şeyleri bile kendi kendine anlat ayna karşısında saçmala gün içinde yaptıklarını , saçmada olsa anlat yeter ki bunu her zaman tekrar et... herhangi bir konu seç o konu hakkında bilgi sahibi ol , atıyorum saygı konusu atıyorum yalnızlık konusu , atıyorum , dostlukla ilgili , özgüvenle ilgili bir çok araştırmalar yap , kendine anlat okuduklarını devamlı... 1 yıl boyunca tekrar edersen film kitap okuma merak ettiğin şeyleri araştırma konusunda kendine güvenin gelir. tarihte bir konu seç misal veriyorum hürrem sultan hakkında herşeyi araştır öğren , felsefede bir konu seç o konuyu sürekli düşün araştır , yani kısaca birşeyleri araştır bol bol makale oku anladıklarını kendine anlat..

• 1ay

şiir yazarım ben her zaman da kitap okurum ama duygusalım tip olsada ruh yok

• ikiside

0|1
    0|0
  • Tabiki kişilik onceden tip arardim kisilik yoksa tip bes para etmez yani yakisikli meraklisi degilim etkileneyim yeter ulan.

0|1
    0|0
    • 1ay

bunu diyenlerin çoğu tipte kalıyor hep

• 1ay

Sevmiyorum ama realistim yani hayalimde ki fit bir adam ama bana dusecek olan gobeklidir yani bu hayatin gercekleri

• 1ay

eskiden fit adammı vardı Allahasan mantıklı düşünüyorsun

• ikiside olsun yemede yaninda yat be mis😂

0|1
    0|0
  • yani tipi de önemli tabiki ama çok çok yakışıklı olmasına gerek yok açıkcası, bence kişilik çok daha önemli.

0|1
    0|0
    • 1ay

yazışında kararsızlık var

• 1ay

nasık biri olsa severdin

• tippp

0|1
    0|0
  • kişilik

0|1
    0|0
  • İkiside

0|1
    0|0
  • Özgüven eksikligi

0|0
    0|0
  • kişilik

0|0
    0|0
  • İlk bakışta tip ama muhabbetinden zevk almıyorsan tipin önemi kalmıyor

0|1
    0|0
  • kisilikk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kişilik daha önemli bence, tipine güvenipte içinde bir gram insanlık olmayan kişileri çok gördük maalesef.

0|1
    0|0
    • 1ay

işte doğruda ne kadar önemsiz olur dış görünüş

• 1ay

aslında şu an bir kız bile yok ama hangi kıza nasıl yaklaşayım çok güzel olan maddiyatımı hayallerimi siker siye düşünerek mahfettim kendimi

• 1ay

Valla kardeşim istersen bir insanı 10 senedir tanı bir sözü ile bile bitirebilir insanı o yüzden kimseye çok güven vermeyeceksin vede bağlanmayacaksın. Ama tabii kimseden emin olamazsın, bir fikir edinmek içinde o kişiyi tanımak lazım. yok mu gözüne çarpan biri?

• İkiside önemli olsada kişilik daha önemlidir

0|1
    0|0
  • Kızların kişiliği orsb.. olmasın erkeklerinde pzvng O KAA :)

0|1
    0|0
  • Dobra oluyorum önce tip sonra kişilik tip çok az da olsa olmalı

0|1
    0|0
  • Tip tabiki

0|1
    0|0
  • kişilik herşeyden önce gelir

0|0
    0|0
  • tip diyen de art niyet ararım net.