Kendini "aptal" görüyor musun?

Sencede bu dünya için faydasız bir aptal değil misin? O halde ne duruyorsun kafana sık gitsin lüzumsuz artık.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Artık güçlü gibi durmaktan sıkıldım. Özellikle 3-4 senedir bu yolda tek başıma yürüyorum. Bazen gerçekten tükendiğimi düşünüyorum ama bazen de bazı şeyleri yoluna koyabileceğimi düşünüyorum. Gerçekten ölmeyi denedim hemde defalarca. Sonra düşündüm neden bunu yapıyorum diye. Belki de kaçmak istediğim içindir belki de gelecekten korktuğum içindir. Sonra anladım ki kendime zarar vererek hiç bir şeyi aşamayacağımı anladım. Bunları neden söyledim inanın bilmiyorum şu anda. Ama bu yorumu okuyan herkese teşekkür ediyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yav arkadas sizin hicmi dini egitiminiz yok ya ! Hemen nede cabuk intihar ediyorsunuz? Tamam, olunce butun dertlerimiz bitecekse garanti verin ve ispat edin hep beraber olelim yav. Her insan bazen aptal olur beyni durur calismaz. Komputurde bazen donmuyormu , yeniden baslatmiyoruzmu? Insan acizdir hata yapar. Biz bu dunyaya kisa bir sure icin imtihana geldik. Omrumuz cok kisa. Adem babamiz 2 bin sene yasadi onun bile omru bitti bizimki 100 sene olsa ne yazar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• faydasiz degil ama bazen aptal oldugumu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • sen hayatta sanki sadece senin derdin varmış gibi davranıp hayata karşı dimdik güçlü durmak yerine kafana sıkıp kurtulmayı halt sanan bir aptalsın herkes her üzüldüğünde kafasına sıksaydı kimse kalmazdı yeryüzünde o yüzden kendine gelmeyi dene ve güçlü ol yıkılma yıkmaya çalışanlarada izin verme

0|0
    0|0
  • Bazı hatalarımda evet

0|0
    0|0
  • Ben hayat konusunda aptalım.

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • Kendini faydasız yapan insanın ta kendisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her ne kadar dünyaya zerre faydamız olmayacak kadar aptal olsak da, yaşama içgüdümüzün önüne geçemiyor aptallığımız.. Can almak kolay değil, hele ki söz konusu kendi canınsa..

0|0
    0|0
  • bazen felaket seklinde yeah yeah

0|0
    0|0
  • sanırım çok

0|0
    0|0
  • aptal deilim çünkü yakışmaz bana benim bu düyaya gönderilme amıcım var ve o amaca hizmet ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...