Toplu Tasima Kullananlar Bakabilir Mi?

Merhaba yoldaşlarım, lütfen sabah işinize okulunuza giderken kulaklikla muziginizi dinlerken azicik sesine dikkat edin. Hayir bende seviyorum yuksek sesle dinlemeyi ama ona gore kulaklik kullaniyoruz. Bazilari var ki sesi sanki disariya vermek icin uretilmis. Gercekten komik oluyor. Bundan bir tek ben mi sikayetciyim?✋

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şekilde şarkı dinleyen insanlara şaşırıyorum dış dünya ile irtibatı nasıl bu kadar kesebiliyorsunuz? arkanızda biri bayılsa. biri yardım istese şarkı dinlemeye devam mı edeceksiniz? yoksa bir yaşlı hamile görüp te yer vermekten mi korkuyorsunuz? ama şunun sesini kıs deyince tek kelime edemiyorsunuz? siz nesiniz peki bu toplumun kaybolmuş karakterlerimisiniz?

0|1
    0|0
    • 1ay

Sanirim biraz kafayi dagitmak ya da muzige birakmak istiyorlar kendilerini ama bazilari bunu cok duyarsiz bir sekilde yapiyor. Gecen gun adam yolun ortasinda muzik dinleyerek geciyor araba geldi kornaya basti basti duymadi yol bitene kadar fark etmedi Allah korusun acelesi olsa hastasi olsa ne olacakti o adamin. Malesef var bu tip insanlarimiz...

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...