Neden kizlar esmer erkek seviyorlar?

kizlar birakin bu bos inadi sarisin sevin tamam mi, haydi vazgeciyoruz esmerlerden

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Tamam lan seni mi kıracağım 😅
    Yaşasın sarışın beyler 🙌🙌

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• alakası yok aslında. işte biz hep bir genelleme yapıyoruz o da öyle ilerliyor bunda da dik bakıyoruz estetik güzelliğe. ama fark edilse aslında sarışın çok yakışıklı erkekler var

0|1
    0|0
  • Sarılar hic dikkat cekici gelmiyo

0|0
    0|1
  • Valla bana artık bir fenalık geldi bu esmer sarışın ayrımlarınızdan ya insan olsunda ten rengi, ırkı vs bunların önemi yok ya

0|1
    0|0
  • Sarisin sevenlerde var.

0|1
    0|0
  • Daha erkeksi.

0|0
    0|1
  • Geçmiyoruz. Esmer candır :D

0|0
    0|1
  • bilmiyorum nedensiz bir sekilde esmer seviyorum

0|0
    0|1
  • Beyimiz sarisin 😂😂 esmerler daha bir erkeksi geliyor ama sarisinlarda kotu degil bence fakat benim genelde kumral manitalarim oldu :ddd

0|0
    0|0
  • Esmerden vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Geçmeyelim esmer candır.

0|0
    0|0
  • valla yaa ben sarışın mavi/yeşil gözlü erkeklere bitiyorum nedir bu esmer merakı anlamadım :D

0|1
    0|0
  • Esmerler candır gerisi heyecan 8) esmere can kurban caan :D

0|0
    0|0
  • Esmer>>>>>>>>>>>>>Sarışın

0|0
    0|1
  • yoo ben sarılın seviyorum sevgilim de sarışın hatta 👍👍 genelleme yapma her insanın zevki aynı değil sonuçta 😉

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• mezopatyanin en agir savasci delikanlilarin birer parcasi olundugu icin bu mukemmeligi tasiyan esmer erkeklere hayran kalmamak bir kiz bacisi olarak elde degildir sistem hayir diyemez ters tepki verir saglamiz biz birer bez parcasi hayraniyak

0|0
    0|1
  • esmerler daha cekici gelmistir cnki sarisinlarin yakisiklisi vardir ama esmerin cekiciliginin yaninda sönük kalir

0|0
    1|1
  • kavgada bile söylenmez :D ESMERİM SEVERİM SEVİLİRİM BROOOO :D

0|0
    0|1
  • esmerlerin çoğu kürt be

0|0
    0|0
  • Sari seviyolar knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...