Erzincan Halkı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Erzincan'da üniversite öğrencisiyim ve hiç alışamadım buranın halkına. Öğrenciyi kazıklayarak uyanıklık yaptığını sanan ev sahipleri ve esnaflar var burada. Mesela küçük bir ilçesinde esnaf lokantası tarzı bir yerde yemek yedim, gelen hesaba şok oldum. Daha ucuza buyuksehirde güzel bir restaurantta tıka basa doyabilirsin. Uyanıklık yaptıklarını sanıyorlar ama bilmiyorlar ki bu şekilde müşteri kaybediyorlar, cehalet işte. Merkezde okuyorum ve burada üniversite öğrencileri için ciddi bir barinma sorunu var. Yurtlar yetersiz ve hak ettiğinden çok daha fazla para istiyorlar. Ev tutayım desen sırf öğrencisin diye rayicinin çok üstünde kira isteyen ev sahipleri var. Sosyal imkanlar da cok zayif. Kimseye tavsiye etmem burada öğrenci olmayı. Siz ne düşünüyorsunuz Erzincan halkı hakkında?

Güncellemeler:
28gün Güncel
28gün Geçende bir arkadaşımla konuştuk, o da benzer şeyleri söylüyor. Erzincan'da universite öğrencisi olan herkese sorun, çoğu benzer şeyleri söyleyeceklerdir.

0|0
1|3

Kızlar Ne Diyor 1

• o heryerde var bir yil dayanip daha kucuk bir ilcesi olan bir sehire gecis yap bence

0|0
    0|0
    • 28gün

Daha küçük ilçesi olan?

• 28gün

ne bileyim kucuk bir yer mesela isparta mersin ordu giresun falan ama insanlari hakkinda bir fikrim yok iyi arastrmalisn

Erkekler Ne Diyor 3

• Üniversite ve öğrencinin olduğu her yer öyle zaten :D

0|0
    0|0
  • bok vardi oraya gittin.

0|0
    0|0
  • Bende sivasta okudum. Aynı durumları bende yaşadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...