Çocuğunu otomobile bağlayan vicdansız anneye nasıl ceza verilmeli?

Okula gitmiyor diye 10 yaşındaki küçük çocuğunu arabaya çamaşır ipiyle bağlayan anne böyle görüntülendi. Olay İstanbul'un Esenyurt mahallesinde gerçekleşti, iddiaya göre okula gitmediği için oğluna sinirlenen mühendis anne ceza olarak oğlunu iple arabaya bağladı ancak çevredeki vatandaşların tepkisine maruz kaldı.

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Otomobilin arkasına bağlayıp kilometrelerce koşturulmalı izlediğimde tavan yaptı anında sinirlerim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Bravo o anneye! Çok güzel bir öz güven ve eğitim-öğretim isteği aşılamış! Aşırı bravoooo... Millet yemin ederim sıyırdı, çocuklara sarıyorlar son günlerde!

0|1
    0|0
  • Boyle bir sey yapan kadin hastadir! Hic bir annenin cocuguna byle birsey yapmasi na gonlu el vermez. Bir anne olarak benim bile icim tuhaf oldu 😕 o kadin bugn bunu yaptiysa boyle bir sebepten oturu. Yarin neler yapmaz? Devletin bunu dikkate almasi lazimmm!

1|1
    0|0
  • çocuğun 18 yaşına geleceği şekilde kullanabilmesi için tazminat ödesin

0|1
    0|0
  • Ona en büyük ceza çocuğundan mahrum olmasıdır, ne denir bilmiyorum ki vicdansız insanlara. Ki ben hiç ihtimal vermezdim bir annenin, bir kadının vicdan yoksunu olabileceğine 😖 Çok mu toz pembe bakıyorum hayata 😖

0|1
    0|0
  • Kendisinide ayni sekilde baglamali

0|1
    0|0
  • Vicdan

0|1
    0|0
  • yuh yaa manyak kadin

0|1
    0|0
  • Arabaya o rezili bağlayıp kilometrelerce derisi yerde kalana kadar süreceksin. Allah belasını versin

0|1
    0|0
  • Anne musvettesi

0|1
    0|0
    • 1ay

Cezası ne olmalı

• 1ay

Cezasını kendi kendine vermiş saten ilerde huzur evinde kalacak bayramlar seyranlarda çocuğu yanına gelmiycek artı sorunlu ve psikopat olacak o çocuk az anne hissiyatı varsa bunlarin da ceremesini çekecek

• Öyle anne olmaz olsun!

0|1
    0|0
  • Ne manyak insanlar var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ceza veriyor. Eğitim Eğitim. Annesi de o kadını kirbacla egitmisti

0|1
    0|0
  • Kardeş, ne diyeyi yani bilemedim.

Bunun gibi kadınlar, ne Allah tanırlar ne Ahlak...
    Ahlaki bulmadım yapılanı. Vicdanen de...

Besmelesiz karı

0|1
    0|0
  • Devlet elinden almalı derhal

0|1
    0|0
  • ceza vermedilerki tutuksuz yargilamislar ve cocugu babasina vermisler. Amerikada olsa boyle bisi direk cocuk anne babadan alinip devlet tarafindan bakilio

0|1
    0|0
  • Demekki her okuyan muhendis olan insan olmuyomus adi kadin

0|1
    0|0
  • Okumakla insan olunmuyor... Allah belasını versin

0|2
    0|0
  • Her doğuran anne olmaz lafının ispatı

1|1
    0|0
  • Aynısını bu şizofrene yapmak kadın müsveddesi...

0|1
    0|0
  • anneye ceza vermeye gerek yok çocuğu devlet korumasına alsınlar

1|0
    0|0
  • Yorumsuz

0|0
    0|0
  • Her kadın çiçektir diyenin...

0|1
    0|0
Yükleniyor...