Halinize şükrediyor musunuz?

İşim gereği evlere gidiyorum, kokudan bazı evlere giremiyoruz, dağınıklık sinekler kir aklınıza ne gelirse, neden diyeceksiniz yazayım, engelli evleri bunlar sadece engelli değil yaşlı, bacağı kesik, çocuğu down sendromlu, şiddet gösteren baba, konteynırda yaşayanlar, evi yananlar, bir anda yatağa mahkum olanlar, huzur evine gitmeyi istemeselerde mecburen isteyenler
kim ister böyle bir hayatı? başka hayatları görünce halime çok çok şükrediyorum ya sen şükrediyor musun?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben kaza 22 yıldır sonucu omurilik felçlisi engelliyim çok şükür annem yıllardır bana bakıyor inan kimseye muhtaç etmiyor kardeşlerim ablalarım var onlarda bakar ama şu an annem yanımda bazan kendi durumuma bakıyorum bazen daha zor durumda olanlara bakıyorum onları görünce çok şükür bu günlere diyorum en azından ailem var annem çok güzel bakıyor yani inan hakkını ödeyemem anlaşamadığımız tek konu sigara içmem ona deli oluyor dağınıklık pis kokular falan diyorsun her insan hastaya bakamaz herkesin harcı değil yatalak insana bakmak benim annem 22 yıldır bana bakıyor yatağım temiz olucak dağınık olmuycak annem kabul etmez böyle bir annem varken ben nasıl halime şükretmeyeyim ki annem 66 yş da ama inan genç kız gibi dolanır evde yemek derim gelir çay derim gelir bu yaşında gece 12 de çay isteyim yapar biliyorum her anne evladına bakıyor düşkün oluyor ama ben annem gibisini görmedim gördüm dersem yalan söylerim nankörlük etmiş olurum annem bu duruma şükretmeme sebep oluyor

1|0
    0|0
    • 1ay

annen cennetlerin en güzel yerini hak ediyor... sigarayı bırakırsan mutlu olur ama :) koku falan dediğim ise zihinsel engelli olanlar anlamıyor döküyor kirletiyor bakan ilgilenen akıllı biri olmayınca böyle oluyor.. ne mutlu sana...

• 1ay

güzel dileklerin için teşekkür ederim Allah cc razı olsun

• 1ay

Amin cümlemizden :)

En İyi Kız Görüşü

• ne güzel bir konuya değindin.. Rabbim o insanlara yardım etsin bizi de şükürsuz bırakmasın inşallah.. çok şükür halimize

2|0
    0|0
    • 1ay

Onları görünce insan bu evde ya da konteynırda bu soğukta nasıl yaşar ailedeki normal insanlar bunların yanında nasıl yaşar diyorum kendime

• 1ay

haklısın yaşamaz yaşayamaz ama onlar mecbur...

Erkekler Ne Diyor 14

• Daha iyi hayatları gördükçe şükretmeyeceğim. Hepimiz eşit şartlarda yaratılmalıydık. Şükretmek bir nevi düşük standarta alıştırılmak gibi.

0|0
    1|0
    • 1ay

herkesin eşit şartlarda yaratıldığını düşün bir...

• eminim benim ev daha kotu haldedir bekar evi ve usengeclikte sinir yapiyorum...

1|0
    0|0
    • 1ay

Senin evede gelelim :D Sorun belirt bize kendini ihbar et :D

• 1ay

gayet ciddiyim:)

• 1ay

Hadi onlar gerçektnen zihinsel engelli ya sz :D

• kesinlikle

1|0
    0|0
  • Şükretmeme vesile oldun

1|0
    0|0
  • Sosyal Hizmetler Uzmanısin sanırım...

1|0
    0|0
    • 1ay

yok daha olamadım zamanı var

• 1ay

Şimdilik kalsa halim yok uykum var :)

• 1ay

Peki
      Dinlemek istedim de...

• Çok şükür ediyorum

1|0
    0|0
  • şükürsüz anımız yok elhamdüllilah beş vakit şükür halindeyiz

1|0
    0|0
  • Evet her sabah. Bazen bunalıyorum ama işte kul datalmayınca hızır yetişmiyor

1|0
    0|0
  • Rabbim mevzuyu biliyorsun, Amin...

1|0
    0|0
  • Elbette tabiki

1|0
    0|0
  • Evet ediyorum, senin işinde zormuş ya :(

1|0
    0|0
    • 1ay

Zor... geçen biriyle görüşüyoruz adam a diyorlar kuruma alalım isterseniz oğlunuzu iyi olur diyor alın o çok uğraştırıyor bizi alıp başını gidiyor bazı geceler gelmiyor derken gözleri dolu dolu :(

• 1ay

Sağol sanada Allah kolaylık versin

• 1ay

Sağol teşekkür ederim 😊

• Evet ben o hayatı gormedende halime çok şükür ederim

1|0
    0|0
  • elbette şükrediyorum

1|0
    0|0
  • Allaha çok şükür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabii ki elhamdürillah. :)

1|0
    0|0
  • sükurler olsun bu gunumuze

1|0
    0|0
  • Ben aklıma geldikçe, şükrederim. Elim, kolum, bacağım yerinde. Gözüm, kulağım yerinde.

Vücudunda noksanlıkları olanları gördükçe, daha bir şükrediyorum. Allah canı gönülden bütün zor durumda olanların hasta olanların yardımcısı olsun...

1|0
    0|0
  • sagligimiz yerinde sevdiklerimiz yanimizda cok sukur

1|0
    0|0
  • başlığı görünce direk hayır yazacaktım çünkü çok bunaldım
    alt yazıyı görünce yazamadım tabi
    ama ben hiç mutlu değilim keşke diyorum bazen ölsem gitsem şu dünyadan

0|0
    0|0
  • Sıkıntı qyff

0|0