Ailemin geliri 4500 . ben başka sehirde üniversite okuyorum.1000tl gönderiyorlar. ? Evde kaliyorum? sizce yurta geçsem?

ailemin geliri 4500 . ben başka sehirde üniversite okuyorum.1000tl gönderiyorlar. ? Evde kaliyorum? sizce yurta geçsem mi. ailemi zorluyor muyum

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• yarı özel kyk yurtları hem fiyatı uygun hem de baya iyiymiş senin oldugun sehirdekini araştir iyiyse oraya başvur sira gelince oraya gecersin

0|0
    0|0
    • 1ay

8 kişilik kyk var başka yok

• 1ay

ne diyim kal o zaman eger ailen sıkıntiya girmiyosa

En İyi Erkek Görüşü

• 3500tlyede yaşanır dostum sonuçta geleceğin için o parayı veriyolar sana zamanı gelince ödersin borcunu tabi ödenmez ama

0|0
    0|0
    • 1ay

8 kişi çok zor olur ya

• 1ay

Sevgili bulma derdinde olma derslere yoğunlaş elbet olur o

• 1ay

bilemedim

Kızlar Ne Diyor 5

• Yurda geçsen de çok farkı olacağını sanmıyorum :/ 500-600 yurt fiyatı desek 400 de rahat harcarsın ulaşımdı yemekti derken.

0|0
    0|0
  • Kac kardes olduguna bagli

0|0
    0|0
  • Benim ki 5 krş göndermiyor. Varlık içinde yokluk çekiyorum :/

0|0
    0|0
    • 1ay

ne kadar aliyorlat

• 1ay

Peder bey borsa ile ilgileniyor. Birde emeklisi anneminkide derken en az 8-10 arası değişiyor. Bazen bir haftada uçuk kaçık rakamlar aldığını biliyorum.

• Kalabalık öğrenci evinde kalmanı tavsiye ederim giderinde az olur

0|0
    0|0
  • Aileni düsünmen cok güzel tebrik ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yurtta olsan devlet yurdu kazansan daha iyi olurdu hersey bence

0|0
    0|0
  • arkadaslarinla ortak eve cik yari yariya odeyin

0|0
    0|0
  • geçinmesini bilen insan için ev en ideal yerdir 3 veya 4 kişi kalabilirseniz yurttan daha ucuza gelir

0|0
    0|0
    • 1ay

arkadaşlarım hep fakir.1 tl dolmuş parası vermemek için 5km yuruyorlar

• 1ay

ben yurtta da kaldım evde de kaldım hangisi dersen kesinlikle ev derim ama kalacagın insanlar çok önemli ödeme günlerinde sıkıntı çıkıyorsa veya evin düzeninde sorun varsa huzurun olmaz eger bu şartlarda kalıyorsan yurda geçmeni tavsiye ederim

• Çaliş len..

0|0
    0|0
  • yurta gecersen tabi ailen daha rahat etmis olur.ⓨⓔⓢⓘⓛ_ⓔⓛⓜⓐ

0|0
    0|0
Yükleniyor...