Kiz arkadasim sevgilisine hep para harcattiriyor?

surekli birseyler aldiriyor ben olsam utanirim ama 4 senelik iliskileri varmis birbirlerini seviyoar ama cocuga cok harcama yaptiriyor arkdsmla gezerkende cok alisvwris yapiyor syrekli para harciyor ustelik ogrencyz bankadan para cekiyor benim kartim yok yetisemiyorum resmen onu alalim bunu yiyelim yapmakla amaclari ne iskeleri kullanirken bile gidip 4 liralik meyvesulari hergun icelim m8sir yiyelim diyip duruyor. yazik ya birde istanbula ailesi okutmaya gelmis kiz babasinin kartini cok acimasizca harciyo birde sevgisinede biseler aldiriyor

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• uzak durmalısın o arkadaşından belli bir zaman sonra senıde yemeye calışır demedi deme :D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olm çok utanç verici ben de çok şaşırıyorum biri bana sakız alsa karşılığını vermek için uğraşıp dururum

1|0
    0|0
    • 1ay

cocouga zorla buyuk tuylu ayilardan aldircak ustelik fiyati 180 tl civarinda

• 1ay

Skaşdlss okurken utandım la 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 2

• bosver

0|0
    0|0
  • kız tam Amerika imiş sömürü düzenini kurmuş

0|0
    0|0
    • 1ay

koyde yasayan biri birde nasil olur boyle seyler yapar anlamadim

• 1ay

gelince İstanbul tabiri caizse anasını ağlatıyor çoçuğada yazık zengin değilse hemen ayrılmalı bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana ne arkadaşım bundan o zaman, zenginin malı zugurdun çenesi meselesi olmuş seninki, ben doğru bulmuyorum öyle sevgili parası harcayan, babasının parasını carcur edenlerin davranışını ama yine de seni ilgilendirmez ki hem 4 yıllık ilişkileri var diyorsun dört yılda az bir zaman değil yani

0|0
    0|0
    • 1ay

senin gibiler yiyo herhalde acik lezyonuna tuz bastim sanirim ;)

• 1ay

cocuga onu aldirirken ayyyy zor durumda birakicam bliomsn diyip dalga gecio gulerek sonrada aldiriyo zorla bise olmazki cocuk kndi istegiyle almali

• 1ay

Öyle bir vicdansizsa Haklisin canım ne diyim

• Alan rağzı veren rağzı kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Oyle kizlarin degeri cok olur... iyi yapior... adami adam etmryenlere bakkocalari yaranacgm die cildirior birde tutumluolup adami adam edenler deger goremior

0|0
    0|0
    • 1ay

ya hyr tamam parasini yemek demiyelim ama birakta o alsin o dusunsun sen bana bunu al demekte nedir allah skina ama d8mi cocuk isterse alir zaten birde180 tl civarinda bir pelus ayi yazik ya o paraya

• 1ay

Iste sen yazik dersin senin gibi dusunen kizlarimizi harcarlar... bak etrafimda bir kac kisi arkdsim gibi eslerinin mmaas kartlari ceplerinde... sen boyle devam edersen daha yok deyipacitasyon yaparlar... tabi bize gore ayip fakat doganin kanunu bu

• 1ay

tabi zorbalikla bise aldirip arkadan yardirmak gibi haklisin doganin kanunu bu ;)

Yükleniyor...